Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor kérnek már bocsánatot a...

Mikor kérnek már bocsánatot a homoszexuális emberektől?

Figyelt kérdés
A homofóbia még ma is ontja magából a középkori sötétséget. Boszorkányüldözésnek még a XX. században is ki voltak téve a homoszexuálisok. Mind a náci mind a kommunista diktatúrában üldözöttektől ideje lenne már bocsánatot kérni...
2011. márc. 4. 18:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 anonim ***** válasza:
44%

Elhiheted hogy nem olvastam végig az egészet de a lényeget azt hiszem sikerült kiemelnem:

"megillet az élethez való jog"

HOL A PISÁBA VAN ITT AZ ÉLET???

a ""homoszexuálisak"" egytől egyig az életellenesek!

Ide lehet akármit mondani de először gondold végig aztán irj!ez mindenkire vonatkozik.

Az emberbe az Élet van beleprogramozva nem a halál.A ""homoszexuális"" 'emberek' pedig a halált képviselik akárhogy is nem tetszik!Két ilyen illető ha összeáll akkor mi lesz?ez olyan mint hogy az öszvérnek sem lehet utódja.Vajon miért?Mert elkorcsosulna a világ.Itt is hasonló a helyzet bár a korcsosulást leszámítva.Összeállnak kiélik a saját örömüket de nem végzik el a feladatukat.


Nekik is tovább kéne adni valamit a világnak abból amit kaptak,nem??ÉLETET??


Milyen alapon támogassuk a halált,és milyen alapon kérjünk bocsánatot az élet zsákutcáitól????


Ez elég durva megfogalmazás de ez az igazság.

2011. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Mikor kernek bocsanatot a fehertol eltero szinu emberek lenezeseert, a kover, csont sovany, beteg, ertelmi-es testi fogyatekos emberektol a kirekesztesukert?


Folytathatnank a sort...mindenkinek vannak serelmei. Attol jobb lenne neked szemelyesen, ha bocsanatot kernenek? Es ki kerjen bocsanatot? Nyilvan aki bocsanatot ker, nem homofob, de ettol meg ugyanugy lesznek homofobok meg hulye emberek, akik mindenkit leneznek, aki nem olyan, mint ok.

2011. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/103 anonim ***** válasza:
36%

"a ""homoszexuálisak"" egytől egyig az életellenesek! "

-Azért én ezt megcáfolnám! Tegyük fel ,hogy te és a családod elkapott egy halálos vírust! Egy "életellenes" meleg fickó pedig feltaláta ennek a betegségnek az ellenszerét! Bevennéd azt a gyógyszert?

2011. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
77%

ÁMBEREK!!!

Gyűlés lesz.Szervezzünk gyűlést mert el vagyunk nyomva mint heteroszexuális emberek.Elnyomva érzem magunkat a homoszexuális tartalmú humorok,ruhák,homoszexuális divat és homoszexuális műsorok miatt.Háttérbe vagyunk szorítva!Nincsenek jogaink.A homokosoknak nincs megtiltva hogy szidják a heterokat de a heterok meg nem szidhatják a homokosokat.

KÉRJENEK TŐLÜNK BOCSÁNATOT!

azért nem mehetünk tüntetni mert heterok vagyunk!

KÉRJENEK BOCSÁNATOT TŐLÜNK!

És nem nyilváníthatjuk ki az érzéseinket a homokosok irányába!Bezzeg a homokosok kinyilváníthatják tüntetéssel!

KÉRJENEK TŐLÜNK BOCSÁNATOT!

Nem mehetünk tüntetni hogy mit érzünk a homokosok iránt a homokosok meg kimehetnek és kinyilváníthatják hohy mit éreznek egy másik homokos iránt!

KÉRJENEK TŰLÜNK BOCSÁNATOT!


Már bocs de nem cikis ez egy kicsit?Meg vagyok sértődffee....mi lesz fffelem??? engesztelj ki....

Ugyan miért kéne???

De a válasz:

SOHA!!!

ugyanugy voltak ott átlagos emberek is nem csak a zsidókat a homokosokat meg hasonlóakat üldözték.Sok mindeki mást is megöltek.És én nem fogom jobban érezni magam tőle hogyha bocsánatot kérnek azért hogyha kiderülne hogy valami rokonom ott végezte vagy szenvedett.

Nem cinikus felhajtás ez egy "kicsit"?

De!!

Gondolkozz már ámber!!!

2011. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
61%

ma 14:55

Gondolom,ha autós balesetben elvesztenéd a herédet, nem esne jól,ha azt mondaná a sofőr,aki szembe ment veled:mért kérnék bocsánatot egy ilyen életellenes fivckótól? Hisz még gyereket sem tud csinálni! (tegyükfélre,hogy van-e)



Kérdezőről meg továbbra is azt gondolom,hogy túllihegi a problémát! Az állam bocsánatkérése nem old meg semmit!! Sőt,még olaj is lehet a tűzre!! Ráadásul hülyeség ez a meleg büszkeség! Minek arra büszkének lenni? Én sem verem a mellem,hogy a nőket szeretem!

2011. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 A kérdező kommentje:

"Nem cinikus felhajtás ez egy "kicsit"?

De!!

Gondolkozz már ámber!!!"


Ez a hihetetlen felsőbbségi tudat amiben itt megnyilvánulnak emberek abból kellene visszavenni!


(azért írtam ki a kérdést, mert A FELVONULÁSON FIATAL LÁNYOK FIÚK életére törnek neonácik, a többségi társadalom meg nem zavartatja magát, és ilyen pofátlanságosat ír, szemtelen stílusban)

2011. márc. 7. 15:33
 47/103 anonim ***** válasza:
48%

Fúúú de fogyatékos vagy!!A válasz megírásának időpontja: ma 15:20

Már télleg elnézést kérek a jelzőért de ez jutott eszembe majd gondolozom szebben!

Itt a téma a nemi hovatartozás és NEM az hogy valójában mennyire értékes valaki vagy hogy mit tud felmutatni!

A téma hogy miért nem tetszik ez valakinek hogy a 'hasonló a hasonlónak örül'!abból soha nem lesz élet, itt megáll a szaporodás!Azok is kaptak valakitől életet nekik is adniuk kéne!

Az hogy értékes e emberileg arról nem ez a téma fog felvilágosítást nyújtani.Itt arról van szó hogy a halált képviselik nemi szempontból!Lehet jönni hasonló zarral hogy majd örökbefogadnak (most ne beszéljünk arról mi lesz abból a gyerekből ha felnő szegény),de ha mindenki ilyen lenne ki lesz az aki megcsinálja azokat a gyerekeket akiket ezek örökbe akarnak fogadni.

Összegzés:Az hogy emberileg értékes-e valamelyik is, az egyénenként változó de összességben akkor is semmi mást mint a halált képviselik.De állítom te a hetero kategóriába tartozol!!BIZTOS VAGYOK BENNE!

azt meg mostsem tudhatod hogy amilyen gyógyzsereket veszel be ki csinálta vagy ki találta ki nem kell hozzá halálos betegség!!

2011. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
51%

ma 15:33


Hát éppen ez az! Nem az állam álláspontját kéne megváltoztatni,hanem az emberek hozzáálását! Manapság senki nem tiszteli a demokráciát,ha senki nem fogja betartani,akkor sz@t se fog érni a jogállam! Inkább értenek egyet a károkozóval,mint a kárvalottal! A jog szemszögéből mindenki egyenlő,az emberek azonban szimpátia szerint döntenek!

-Ja,hogy őt? Ja a Gazsi megérdemli ,őt nem csíptem! Sőt örülök a halálának!

Csak,hogy ilyen társadalom,hogy fogja kitermelni a jogászait???

2011. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
77%
Es miert tornek azoknak az eletere, akik a felvonulason vesznek reszt? Mert mutogatjak magukat. Tudod ez az ellenszenves az embereknek es a melegek 90%-at is undoritja ez, mert oket ez alapjan itelik majd meg. Nekem is van meleg ismerosom, senkinek nem hirdeti, hogy meleg es boldog. Kit erdekel, hogy ki meleg meg ki nem? Csak nem kell ra okot adni, hogy valaki meg akarjon verni...a legtobb meleg nem is ad ra okot, amiatt a par szaz, par ezer magamutogato miatt van minden. Vedd mar eszre!
2011. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:

ma 15:40

Én értem,hogy értetted az életellenest! Csak felhívtam rá a figyelmed ,hogy az "életellenes" kifejezésnek mennyire nincs köze a valósághoz! Aki megmenti az életed az nem életellenes! Aki akár,csak egy ember életét megmenti az ,hogy lehet életellenes? Igen hetero vagyok! Nem vagyok fogyatékos! Ezt szitokszóként még az álltalános iskolás cigány osztálytársam használta legutoljára! Kicsit én is mondogattam,de hálistennek anyukám hamar belémverte,hogy ne használjak sutyerák szövegeket,mert az életben sokra nem megyek vele!

2011. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!