Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor kérnek már bocsánatot a...

Mikor kérnek már bocsánatot a homoszexuális emberektől?

Figyelt kérdés
A homofóbia még ma is ontja magából a középkori sötétséget. Boszorkányüldözésnek még a XX. században is ki voltak téve a homoszexuálisok. Mind a náci mind a kommunista diktatúrában üldözöttektől ideje lenne már bocsánatot kérni...
2011. márc. 4. 18:14
 61/103 anonim ***** válasza:
84%
Esetleg kerdezo arra a felvetesemre is reagalhatnal, hogy a melegek mutassanak jo peldat, ne pedig nyaljak-faljak egymast a felvonulason. Majd akkor nem fog a szexualitasrol szolni! Ki nem mondja, hogy egyenjoguak? Ugyan mi hatrany eri oket a napi eletben, ha nem a vonulgatos melegekrol van szo? Senkit nem erdekel, zavar, hogy ki meleg, amig nem errol beszel nyiltan, ahogy egy hetero sem targyalja ki a dolgait. Lassan mar mi, heterok szegyeljuk magunkat, nem?
2011. márc. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/103 anonim ***** válasza:

ma16:45

"De ezek mit tesznek le hogy bocsánatot kérjen bárki is?Semmit"-Nem ezek,hanem ők... Nyugi ez,csak egy ember kérdése volt!


Kérdező bocsánatot,csak az kér,aki rosszat tesz! a jelenkori állam,már bocsánatot kért olyanokért,amiket nem ő követett el! Külön a cigányáldozatoknak sincs szobruk! Az LMP-s Osztolykán Ágnesen (nem emléxem a pontos nevére)kívül,senki nem emelte fel a szavát ezügyben! Ritkán hallok olyat egy homitól,hogy a középkori üldözésekért kérjenek bocsánatot! Ilyet még épeszű embertől nem hallottam! A középkorra hivatkozni nem szokás,hacsak nem az egyházról van szó,ugyanis az az egyedüli államszerevzetbe beleszóló intézmény ,ami azóta fönn maradt!

2011. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/103 anonim ***** válasza:
56%
Növények: régebben egy netes tudományos cikkben volt, hogy nem csak az emberek között van melegség, hanem az állatoknál és a növényeknél is. (Bár az állatokról már lehetett tudni a TV-ből is.) Részletezve is volt, de arra már az sem emlékszik, akit érdekelne egy meleg növény. :D
2011. márc. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/103 A kérdező kommentje:

"Esetleg kerdezo arra a felvetesemre is reagalhatnal, hogy a melegek mutassanak jo peldat, ne pedig nyaljak-faljak egymast a felvonulason."


a gyülekezési jog mindenkit megillet

te mennyi gay prideon voltál?

végig az láttad, hogy nyalják-falják egymást?

mert a youtubeon a 2010 felvonulásról én semmi ilyet nem láttam.


"Ki nem mondja, hogy egyenjoguak? Ugyan mi hatrany eri oket a napi eletben, ha nem a vonulgatos melegekrol van szo?"


én mondom! nem egyenjogúak! és hátrány éri őket

elég rendesen amikor kiderül pl. hogy azok.

2011. márc. 7. 17:29
 65/103 A kérdező kommentje:

" Ritkán hallok olyat egy homitól,hogy a középkori üldözésekért kérjenek bocsánatot! Ilyet még épeszű embertől nem hallottam! "


:-)))


pedig úgy látszik be kell vezetni

mert itt emberek középkori gondolatokkal

sötétséggel közelítenek a témához

a XXI. században

2011. márc. 7. 17:31
 66/103 anonim ***** válasza:
48%

Ezt mondom utólsó:Mennyünk tüntetni:D:Dmert heterok vagyunk és azért mert:

Elnyomnak ezen az oldalon.


MINDENKI EGY CÉLON VAN MOST!!!!nem néztem meg az összes komit,DE amennyit elolvastam nem találkoztam a kérdezőn kívűl "homoszexuális emberrel"

ÉS MÉGIS:mindenki a másikat támadjahogy mért bántod a melegeket mert ám a növények is homokosak.....

plusz az hogy a homokosok nemhogy az evolúció zsákutcái lennének az Élet zsákutcái!Ja hozzáteszem mert erről nem volt szó :a melegek alatt nemcsak a férfiakat,ugyanúgy a nőket is értem(hosszab komizó)ugyanugy zsákutca mindenformán.

Hozzáteszem engem nem is az idegesít hogy vannak mert én különösen igényt tartok mindenre.Mindenből kell lennie a világon egy kicsinek.Ismét jön az öszvéres példa,bár annyi különbséggel hogy az kereszteződés nem az evolúció tévedése.Lehet avval védekezni hogy vannak homokos pingvinek homokos növények(na ezt nem bírtam ki röhögés nélkül)de gondolj bele mi lesz azokból?semmi.Engem az érdekel hogy ezek rohamos mennyiséggben fejlődnek mindenkiről kiderül az hogy homokos.Mint a gyógyszeres példában is eltúloztam,de az az idegesítő hogy tényleg egyre több van és mindenféle mutáció ami nem segíti az egyedfejlődést,menetközben megbukott!



mindegy!el vagyunk nyomva nemhogy a homokosok álltal hanem itt mindenki baztatja a másikat!egymást is emberek értitek?egy céllal vagyunk itt!Mindenki a saját igazát hallatja a tettes meg kussol.Észreveszi valaki hogy hülyét csinálnak belőlünk?most ott ül és röhög a gép előtt hogy itt esz a fene mindenkit,aki épp osztja az igazságokat és röhög rajtunk!CsINÁLJUNK VALAMIT!

Egy cél hajt minket?IGEN! na hát akkor mit kell kerülgetni a témát a Te oldaladról,aTiédről...sőt..Még a tiédől is!Egy a lényeg heterok vagyunk valószínű azt tartjuk ésszerűnek csak itt védekezünk a támadások ellen hogy dehát én nem is bánom őket!

SENKI nem is bántja őket,csak mennek rázzák a seggüket és ennyi kell a népnek...

Majmot csinálnak belőlünk!!!!

2011. márc. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/103 A kérdező kommentje:

én nem vagyok hetero.

és félelmetes ez amit írtál.

bár a kuruc.info-n leírják, hogy mi állítólagosan a nemzetközi zsidóság által megteremtett szubkultúránkkal azért vonulunk fel Budapest utcáin, hogy elvegyük a Magyarok fővárosát... ezen én nem nevetek, meg a te hozzászólásodon sem, épp ellenkezőleg! Azon meg pláne sírhatnékom van , hogy ilyen hülyeséget emberek ténleg elhisznek és kimennek megdobálni 20 éves lányokat meg nyunyókat. FÉLTÉGLÁVAL! Hát nem kell itt hazudozni MELEGEK VANNAK VESZÉLYBEN, ÉLETVESZÉLYBEN!

2011. márc. 7. 17:48
 68/103 anonim ***** válasza:
72%

ma 17:42


"Te oldaladról,aTiédről...sőt..Még a tiédől is!Egy a lényeg heterok vagyunk valószínű azt tartjuk ésszerűnek csak itt védekezünk a támadások ellen hogy dehát én nem is bánom őket! "

Na már,ha kerülgeted a forró kását,igen van benne valami!

Ha már így megszólítottál 1 kis történet,a hom*okosokkal (meleg nekem túl píszí,bu*zi túl durva) kapcsolatban,miket "tapasztaltam":

1 homy csávó haverkodott velem,nem tudtam,hogy az! Aztán kiderült,h hátsó szándékkal barátkozott! Majdnem elhánytam magam,de igyekeztem nagyon megértőnek mutatkozni! Aztán visszajelöltem fészbúkon ne érezze magát kirekesztve! Obcén ajánlatokat tett,a sexuális életem felől kérdezgetett(amihez semmi köze),mondatm neki ,bocs hadjál,majd miután nem értette meg és nem kért bocsánatot s az illedelem jelét se mutatta töröltem!

2. Homi csávó haverkodott velem. Nem tudtam,h az. Átmentem hozzá,mivel messze laktam és fáztam! Kiderült,h hátsó szándékkal közeledett! Még ő volt megsértődve!

3.Homi csávó megkérdezte tőlem egy bulin:Te a haverokkal nyomod a náci dumát,de azért részegen előjönnem a meleg ösztönök nem? Mondom nem vagyok náci és nincsenek ilyen ösztöneim! Erre még aznap este kiakar velem kezdeni és pofánütöm(3 idegesítő homi lévén,már a tököm kivolt) és még ő volt megsértődve!!


De még így is azt mondom,az egyént kell nézni,biztos van normális buzy is! Ugyanakkor ezek az élmények miatt ,úgyérzem TAKARODJON AZ,AKI VERI A MELLÉT,HOGY Ő HOMOKOS!!!

2011. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/103 anonim ***** válasza:
53%
Bocs!!!! Most jobb?! :-)
2011. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/103 anonim ***** válasza:
83%

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:48


Nos, akkor biztosan azzal is tisztában vagy, hogy ezeket az egyedeket előbb-utóbb kitaszítja a környezetük, mert nem életképesek.


A kérdezőnek annyit írnék, hogy az alapján amit állítasz a heteroszexuálisoknak is ugyanannyi joga van gyülekezést szervezni a melegek ellen, mint a melegeknek saját magukért, mivel minden egyes polgárnak jogában áll így véleményt nyilvánítani.

Valaki fentebb nagyon bölcsen felhozta példaként Freddie-t. Megmondom őszintén én sem ismerek olyan embert aki elítélte volna őt a nemi hovatartozása miatt. De másokat is meg lehetne említeni, akikre nem azért emlékezünk, mert homokosok. Ők tényleg azzal vívták ki az emberiség elismerését, amit elértek.

2011. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!