Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor kérnek már bocsánatot a...

Mikor kérnek már bocsánatot a homoszexuális emberektől?

Figyelt kérdés
A homofóbia még ma is ontja magából a középkori sötétséget. Boszorkányüldözésnek még a XX. században is ki voltak téve a homoszexuálisok. Mind a náci mind a kommunista diktatúrában üldözöttektől ideje lenne már bocsánatot kérni...
2011. márc. 4. 18:14
 81/103 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:55

A gimiben rengeteget bántották a kövéreket és rondákat! Csak nekik tudod,nem volt felvonulásuk!

2011. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 A kérdező kommentje:

" Csak nekik tudod,nem volt felvonulásuk!"


de a gyülekezési jog MINDENKIT MEGILLET, (akárki szervezhet akár lepke gyűjtő felvonulást, akár szúnyog ellenes felvonulást)

és nem kell az ÁLDOZATOT olyan színben feltüntetni, mintha Ő tehetne arról, hogy megtámadták. Lehet azt mondani, hogy ne foglalkozzak, azzal aki féltéglát dob a felvonulásra, de még ránk dobja, azért MERT A TÁRSADALOM EZT MEGENGEDI NEKIK! EZT TOLERÁLJA, A FELVONULÁST HIBÁZTATJA!

2011. márc. 7. 19:01
 83/103 anonim ***** válasza:
93%

1.:felvonulásokra általában a csőcselék megy ki. Normális heterók, és homokosok egyaránt elkerülik.

2.:ha lenne némi sütnivalód, akkor rájönnél, hogy semmi értelme a felvonulásnak, mert ez szinte kivétel nélkül mindenkiből ellenszenvet vált ki, nem pedig a várt hatást.

3.:másoknak sokkal több okuk lenne az utcán vonulgatni, mégsem teszik. Azért, mert nem akarnak bolondot csinálni magukból, és inkább megpróbálják normális keretek közt megoldani a problémáikat.

2011. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
53%

: ma 19:01

Ezt értem,de akkor is lenne felvonulás,ha mindenki tolerálná a melegket nem?

2011. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 A kérdező kommentje:
már válaszoltam, belinkeltem a történetét, írtam, hogy akár ez lehetne egy karnevál is, ami tömegeket vonz turistának Budapestre erre a napra. . . .
2011. márc. 7. 19:11
 86/103 anonim ***** válasza:
77%

ma 19:11

Értem. Én azt hittem legalább a kirekesztés ellen szól! Így viszont tényleg,csak provokáció! Ez olyan,mintha a nagycsaládosok kimennének vonulgatni! Mintha azt sugalnák:ez a normális,mi erre vagyunk büszkék! Akinek meg ,csak 2 gyereke van az kap*jabe! Érted miről beszélek?

2011. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
79%

"de a melegeknek kevesebb jogaik is vannak, nem én képzelem csak el a fejemben a gyűlöletet, a kitaszítottságot, a kövéreket kopaszokat nem dobálják féltéglával és nem nézi végig a társadalom szótlanul, hogy köztudottan gyűlölet bűncselekményeket hajtsanak végre ellenük."



Ezt rosszul latod, ugyanis senki sem dob fel teglat a melegekre sem. Hogy a felvonulokra dobnak, az mas, nem ugy van, hogy megy egy meleg az utcan, semmit sem tesz, csak radobjak a teglat. Mas tunteteseken is repkednek a tojasok. Nem melegfelvonulason, hanem tunteteseken. Mindig lesz olyan, aki nem ert egyet valamivel.


Es igenis a kover, kopasz akarmilyen ember is rengeteg tamadasnak van kiteve. Szerinted erdekli a munkaadot, hogy valaki betegseg altal hizott meg? Egy csomo munkahelyen hatrannyal indulsz koverkent, ha meg kopasz vagy, mindenki fel toled...nem kell ezt magyarazni, akit barmi ilyesmi erint, tudja, hogy mennyit kell kiallni ezeknek az embernek. Szoval jo lenne, ha befejezned az onsajnalatot es probalnad a legjobbat kihozni az eletedbol es valami hasznosat is csinalni a sopankodasodon kivul. En az USA-ban elek es egy nagy hulyeseg, amit irtal NY-rol. Az USA-ban is sok homofob ember el. Na es? Van mindenfele eloitelettel rendelkezo ember. Kell veluk foglalkozni? Nem. Ugysem tudod magad mindenkivel megszerettetni. Ha hetero lennel es "tokeletes", mindenkit segito ember, akkor is lenne, akinek nem lennel szimpatikus. Kit erdekel, hogy mit gondolnak? Magadnak kell megfelelni, nem masnak. Normalis ember ugyis elfogad.

2011. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 A kérdező kommentje:

nem, mert egyrészt nincs benne olyan, hogy azt akarná sugallni, hogy a heteroszexuális érdeklődésűek kapják be, vagy, hogy inkább ne legyenek azok.


nem lép fel senkivel szemben ellenségesen.


másrészt meg normális, az LMBT közösségen BELÜL!


egyébként a kirekesztés ellen is szól,

és az önfelvállalás az egy nagyon fontos dolog,

hogy az ember tudja, hogy kicsoda, és hova tartozik,

és ezt, hogyha akarja kifejezze, akár egy felvonulás keretei között....


(itt is látszik egyébként,hogy ez a 20 év a rendszerváltás óta nem nagyon sikeres: a személyiség szabad kibontakoztatásának joga mindenkit megillet)

2011. márc. 7. 19:30
 89/103 A kérdező kommentje:

te látod rosszul, mert


" Hogy a felvonulokra dobnak, az mas, nem ugy van, hogy megy egy meleg az utcan, semmit sem tesz, csak radobjak a teglat. "


Nem, azt megverik 8-an!


"Mindig lesz olyan, aki nem ert egyet valamivel. "


Igen és ezt nagyon sok formában ki is fejezheti, de téglát már nem dobhat a tüntetésre. (savval sem fecskendezheti le)


"En az USA-ban elek es egy nagy hulyeseg, amit irtal NY-rol."


Nem írtam semmit NY-ról. A New Yorki Stonewall lázadásról linkeltem be egy cikket....

(de akkor te nyilván nem tudod, hogy itt mi történik a BUDAPEST PRIDEON: valóban féltéglákat dobálnak, savat fecskendeznek és szitkozódnak a szélsőséges elemek)

2011. márc. 7. 19:37
 90/103 anonim ***** válasza:
70%

Senkit sem kenyszeritenek fegyverrel, hogy menjen oda paradezni, nem igaz? Ha pedig oda megy, tudja, hogy mit vallal.


En nemcsak ezt itelem el (igen elitelem, nem a melegseget, hanem a felvonulast), hanem a tuntetoket a parlament elott meg a tobbi hasonlo "rendezvenyt". Azoknak a gyujtohelye mindez, akiknek tul sok idejuk van. Ergo munkanelkuliek meg hasonlok, mig mas ember dolgozik, ok provokalnak.


Nem ver meg senki senkit, mert akinek van esze, nem hirdeti, hogy milyen szexualis beallitottsagu, ugyanis ez maganugy. Meleg rokonomrol a szuk rokonsagon kivul senki nem tudja, hogy meleg. Meg sem mondanad rola, mert nem oltozkodik feltunoen, nem razza magat, nem beszel rola es kesz. Ugyanolyan ember, mint mas. Kepzeld, senki nem verte meg soha. Ez lenne a kovetendo eletmod, nem gondolod? Teged ki bant? Nem adtal ra okot esetleg? Lehet, hogy semmi koze az ellenerzesuknek ahhoz, hogy meleg vagy. Ahhoz lehet koze, hogy nyiltan beszelsz rola, ezt hirdeted.

2011. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!