Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy jöttetek rá, hogy...

Ti hogy jöttetek rá, hogy nincs Mikulás/Jézuska/Nyuszi?

Figyelt kérdés

Nekem sosem mondták Anyuék, hogy van ezek közül bármelyik is, de a Mamáék, és a barátaim tényként kezelték, hogy az ajándékom a Mikulás hozta. Amikor gyanút fogtam az oviban, hogy nincs Mikulás (óvónéni öltözött be Mikulásnak..kicsit illúzióromboló volt..), Anyuék elmesélték, hogy ez egy legenda, de úgy szervezték a dolgokat három szomszédunk bevonásával, hogy ne tudjam megmagyarázni, honnan került a folyosónkra az ajándék:D Akkor egy fél évig újra hittem:D


Ti hogyan jöttetek rá? Úgy olvasnék aranyos sztorikat erről:)


2011. nov. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
a hugomnak én mondtam el, hogy nincs mikulás, aki kétségbe esetten rohant apánkhoz, hogy tényleg nincs-e, apa meg erre: nincs. és jézuska sincs. :D:D nagyon empatikus módon lerendezte mindkettőt egyszerre.
2011. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 bánomisén ***** válasza:
100%

Márpedig szerintem vannak! Mikulás is, Jézuska is, Nyuszi is! Ebből nem engedek, punktum! :-)))


Nem tudom pontosan, hogy volt, azt hiszem, soha nem hitegettek azzal, hogy léteznek, csak így nevezték a hozzájuk kapcsolódó ünnepeket. Nekem nem volt megrázó tudatosítani, hogy valójában nem ők hozzák az ajándékokat, mert igazából sosem beszélték belém, hogy ők hozzák. Az egész valahogy olyan játékos volt, tudtam, hogy így nevezik, de valójában a felmenőimtől kapok mindent.

2011. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
ez jó XD éjfélkor szellőztet, mikuláscsomaggal a kezébenXD
2011. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
17:36 hehe :D ez jóó :D
2011. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


Egy világot döntöttél most össze bennem:((( Hogy tehetted ezt velem???:(((

2011. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
11: de laza Apukád lehet:D
2011. nov. 28. 17:43
 17/49 A kérdező kommentje:
Ne haragudj...:/ De tündérek vannak, ha ez vigasztal.. a Fogtündérrel például pont szerdán fogok találkozni.
2011. nov. 28. 17:45
 18/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem vigasztal:( Pedig úgy vártam már a Mikulást, erre te... Így már nem is élet az élet:(
2011. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy létezik, csak hozzánk nem jár jó pár éve;) Bár most, hogy jobban belegondolok... a szomszédom tegnap kapott egy mikulás-csomagot az autójára... MÉGIS LÉTEZIK!:)
2011. nov. 28. 17:53
 20/49 bánomisén ***** válasza:
100%
Így igaz, tündérek is vannak! És manók is! :-))
2011. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!