Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy jöttetek rá, hogy...

Ti hogy jöttetek rá, hogy nincs Mikulás/Jézuska/Nyuszi?

Figyelt kérdés

Nekem sosem mondták Anyuék, hogy van ezek közül bármelyik is, de a Mamáék, és a barátaim tényként kezelték, hogy az ajándékom a Mikulás hozta. Amikor gyanút fogtam az oviban, hogy nincs Mikulás (óvónéni öltözött be Mikulásnak..kicsit illúzióromboló volt..), Anyuék elmesélték, hogy ez egy legenda, de úgy szervezték a dolgokat három szomszédunk bevonásával, hogy ne tudjam megmagyarázni, honnan került a folyosónkra az ajándék:D Akkor egy fél évig újra hittem:D


Ti hogyan jöttetek rá? Úgy olvasnék aranyos sztorikat erről:)


2011. nov. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 31/49 bánomisén ***** válasza:

Ne mááááá... A gumimacik sem????? :-O Ez meg engem sújt le :-D


Kérdező, emeld ki a kérdést, ha még akarsz válaszokat kapni, mert már ellapozódott.

2011. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, a 7fejű sárkány létezik. Már csak Ő maradt nekem.:(
2011. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Kérdést kiemelni csak 1-2 nap válasznélküliség után lehet, de nem lapozódott még annyira el, első oldalon van, van rá esély, hogy kapok még sztorikat:) Olyan jópofák voltak, amiket eddig írtak:) Ment is mindenkinek a zöld mancs.
2011. nov. 28. 18:13
 34/49 bánomisén ***** válasza:

18:12

Nős vagy? :-P

2011. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nős. 22évesen még nem akarok házasodni. Különben is a Hamupipőkét akartam feleségül venni.:( Ugye Ő sem létezik?:(
2011. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is furcsa volt, 7 éves voltam, elsős az általánosban :-) Feltűnt, hogy mindig akkor kerül a fa alá az ajándék amikor le kellett feküdjek délután-kora este aludni, és mire felkeltem ott voltak a fa alatt :D Vagy csak "úgy" anya mondja, hogy na kislányom menjünk fürdeni :D Bár kicsi voltam, ekkor még nem fogtam fel ezeket.. Meg unokatesóm már nagyobb volt, és ő tudta hogy nincs, és mind mondta nekem, de nem akartam elhinni.. De aztán egyik este amikor apukám elalvás előtt mesét olvasott nekem, megkérdeztem tök komoly arccal:" Apa! Légy velem nagyon őszinte, rendben? Létezik Jézuska vagy sem?" Apa háát hebegett-habogott majd bevallotta, hogy nincs.. Én pedig hatalmas bőgésben törtem ki, mert nem akartam hogy anyuék olyan sokat költsenek rám.. Aztán apu meg anyu és megvigasztalt, de megkértek hogy ne mondjam el senkinek, ne vegyem el a többi gyerek örömét :P Már másnap elmondtam a barátnőmnek, és a suliban megint közösen sírtunk :D De azért olyan jó volt hinni benne.. :-) Most 18 vagyok
2011. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Huh, a húsvét nálunk sosem volt megtartva, annál nem volt gondom.. :) Mikulásban úgy 6 éves koromig hittem.. :) Tesóm duci volt és ugye nálam 15 évvel idősebb, ő volt mindig a mikulás nálunk..furcsa volt, hogy ő sosincs ott..hiába volt jól odaragasztva a szakáll, sikerült letépnem.. Mérges voltam rá, mármint a Mikulásra, mert nem jó ajándékot kaptam..így kiderült..:) Karácsonykor közös ajándékozás volt, ezzel nem volt gond sosem :)
2011. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves lehettem, de sokáig elvakultan hittem benne hogy igenis létezik a télapó. :D Aztán egyszercsak halottam hogy anyuék, a nővéremmel beszélik hogy ő hogy jött rá hogy a télapó nem létezik. Erre én megkérdeztem hogy miért tényleg nem létezik, azok meg vigyorogva "miért mit gondoltál?" :D. Na ez kész. :D Kicist furi volt, de hamar túltettem magam rajta. :D
2011. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
100%
Unokatesóm elmondta, és ááá nagyon meglepődtem :D
2011. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én sztorim szerintem nem aranyos. Egy idióta, pedagógusnak már emiatt sem való tanárnőről szól. Elsős voltam, közeledett a karácsony. Én hittem még akkor, 6 és fél évesen a Jézuskában. Elkezdtünk karácsonyi dekorációkat gyártani. Belekezd a tanárnő: "Nos, mint úgyis a legtöbben tudjátok, Jézuska nem létezik, a szüleitek veszik az ajándékot..." Nagyon elkámpicsorodtam és a többiek kinevettek, hogyhogy én még nem tudtam... :( Otthon meg elmeséltem anyunak, mit mondott a tanító néni, hát ki volt akadva, milyen egy idióta némber...
2011. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!