Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy jöttetek rá, hogy...

Ti hogy jöttetek rá, hogy nincs Mikulás/Jézuska/Nyuszi?

Figyelt kérdés

Nekem sosem mondták Anyuék, hogy van ezek közül bármelyik is, de a Mamáék, és a barátaim tényként kezelték, hogy az ajándékom a Mikulás hozta. Amikor gyanút fogtam az oviban, hogy nincs Mikulás (óvónéni öltözött be Mikulásnak..kicsit illúzióromboló volt..), Anyuék elmesélték, hogy ez egy legenda, de úgy szervezték a dolgokat három szomszédunk bevonásával, hogy ne tudjam megmagyarázni, honnan került a folyosónkra az ajándék:D Akkor egy fél évig újra hittem:D


Ti hogyan jöttetek rá? Úgy olvasnék aranyos sztorikat erről:)


2011. nov. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem is emlékszem hogy valaha hittem bennük
2011. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
22F megvígasztallak :D
2011. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

ma 18:58!


Rendben, de nem hiszem, hogy sikerülni fog:(

2011. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
40: sajnálom, hogy így alakult.. ennyire alap hibát egy tanár nem követhet el, ha szereti a gyerekeket és a munkáját.. úgy látszik, nála ezek nem voltak meg.
2011. nov. 28. 19:00
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Uuuu én úgy 5 éves koromig hittem benne. De kezdett egyre gyanúsabb lenni. Mi mindig nagyiéknál karácsonyozunk és véletlen mindig otthon felejtettek valamit (pl. a virágot amit a mamának vettünk). Egy idő után már feltűnt. Nem mondta el senki. Magunktól jöttünk rá az ikertesómmal :D
2011. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem sok rémlik belőle, de az iskolában már beszéltünk erről alsósként a többiekkel, aztán valahogy tény lett, hogy nincs.

22/L

2011. dec. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nyuszi nem létezett még!

A Mikulást és a jézuskát viszont mindig vártam, állandóan leskelődtem és mindig mondtam anyának ejj még mindig nem jött a jézuska vagy a mikulás 3-4 alkalommal megnéztem aztán már ott teremt az ajándék vagy a csomag.Viszont a mikulást első osztályban árulta el a kedves osztályfőnökünk, a jézuskát meg anyáék mondták el hogy nincs. De azért szerintem aranyos dolog ez... :) és nagyon sok aranyos dolgot olvastam a kérdés alatt :)

2011. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
Én magamtól jöttem rá de a tesòimnak anyuék mondták el.
2013. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Pontosítsak:Mikulas VOLT!

Jézus létezik!

Nyuszi nincs!

Egyszerűen rajöttem marnemtudom hogy

2018. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!