Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Építőiparon bellül szerintetek...

Építőiparon bellül szerintetek melyik a legnyugisabb szakma?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 06:50
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan sok időt az építőiparban töltöttél volna, akkor:

1. Nem itt érdeklődnél a szakmákról;

2. Már jól felképeltek volna a stílusod miatt.

Fejezd be a hazudozást és írd meg a leckédet!

2016. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Nem itt érdeklődök a szakmáról, pusztán emberek véleményére voltam kíváncsi... Az értelmesebbjétől meg is kaptam...
2016. máj. 26. 07:36
 33/44 A kérdező kommentje:
Az én stílusommal nem volt semmi gond, ti kötekedtek itt... Hát igen arc nélkül könnyű...
2016. máj. 26. 07:39
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen életszerûtlen dolgokat írkálsz ne csodálkozz ha beléd kötnek. Aki ennyi idõt eltôlt az építõiparban annak mindennel tisztában kell lennie nem itt érdeklõdik. Ha meg mégis akkor rajtad úgyse lehet segíteni.
2016. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Én tizenévet eltöltöttem vendéglátásban. Így eszembe nem jut kérdezni olyat, hogy melyik szakma jobb egy étteremben...

Mert 10 évet eltöltöttem ott, láttam és tapasztaltam. Ismerem mindegyik szakmát.


HA te ennyi időt lettél volna építkezésen, akkor tudnád a kérdésedre a választ.

És különben is, miért 23 évesen jutsz el odáig, hogy szakmát válassz??? 8-9 évvel ezelőtt nem sikerült???

2016. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Most fog ballagni az általánosból
2016. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

77% neked válaszolok még, mert értelmes módon kérdezel, 55% te pofázz csak amit akarsz, innentől kezdve nem veszek rólad tudomást.


Naszóval, ha elolvadod a kérdést, az volt benne a kulcsszó:

"szerintetek"

Tehát mások véleményére voltam kíváncsi...

Az meg nem jelent semmit, hogy ki mit mióta csinál, országonként eltérőek lehetnek az igények... Lehet, hogy ismered a magyar vendéglátást, de más attól még hasznos tanáccsal tudna neked szolgállni a németről...


Rnnyi kíváncsi voltam mások véleményére...

És azért 23 évesen tanulok szakmát, mert lehet nem vagy képben, de romokban volt a szakképzés, most rakták rendbe úgy ahogy 2 éve... A korosztályomban szinte nincs szakképzett fiatal.... Egységes érettségi, aztán nagyrésze az emvereknek ment fősulira, aki meg nem, az meg javarészt dolgozni, csak alig alig maradtak a tessék lássék szakmai képzésekre...

Most van rá lehetőség, hogy 1-2. Szakmát ingyen csinálhass kortól függetlenül rendes iskolarendszerű szakmai képzésen... És mivel így is főleg építőiparból no meg kertrendezésből élek, nyílván ehhez kapcsolódó szakmát választok...

2016. máj. 26. 11:10
 38/44 anonim ***** válasza:

Szóval te más ország építőiparára vagy kíváncsi, nem amiben dolgoztál 10 évig? Akkor melyik országéra? Mert azt eddig nem írtad.


És érdekes módon 24 éves húgom el tudott végezni egy sima szakmunkás iskolát. Szóval ne mondd, hogy nem volt szakképzés, mert mindig is volt szakmunkás iskola. (az egy dolog, hogy te nem mentél tanulni, de azt ne állítsd, hogy azért, mert szar volt az iskolarendszer...)

2016. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Kőművesek közt nőttem fel, ismerem azt a szakmát, tudom azt is, hogy kevésbé kedvelem, mert nagyon nem nyugis... Sajnálom, de a kőműves már nincs ott az esetek többségében, mikor ott a festő, vagy a villanyszerelő... Bádogos.. Legtöbbször max az ácsokkal találkozik...

Száraz építőkről sincs fogalmam, mivel velük sem igazán találkozik a kőműves... Aki rohadtul nem szárazon épít :D

Szóval attól, hogy építőiparban nőttem fel, rohadtul nem ismerem az egész építő ipart... Ahogy persze te sem a teljes vendéglátó ipart... Max flegma nagyképű vagy és motiválatlan...

Nyilván ha pl pincérkedsz 19 éve, nyílván ismered a baristaság minden csínját bínját... Mesélj...

2016. máj. 26. 11:17
 40/44 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a francért zavar titeket, hány évesen választ valaki szakmát... Nem mintha bármi közötök lenne hozza...
2016. máj. 26. 11:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!