Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Építőiparon bellül szerintetek...

Építőiparon bellül szerintetek melyik a legnyugisabb szakma?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 06:50
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
94%
23 évesen sikerült kijárni az álltalánost hogy még csak most választasz szakmát?
2016. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Azt meg, hogy semmi se jó, te álmodtad ide mert én ilyet nem írtam...
2016. máj. 25. 19:49
 23/44 anonim ***** válasza:

Nincs ott nyugis. Mind nehéz és stresszes.

Pfüjj.

Talán még klíma vagy biztonsági kamera szerelő de az sem szívesen.

2016. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Nagy cégek a stresszesek, a kis vállalkozások nyugisak az építő iparban... Nehéznek meg nézőpont kérdése, mi nehéz... Felhúzást csinálni 180kg-al 5* az pl szerintem nehéz, de pakolni akár a téglát 4-5 órán át, az pinalegyezés.
2016. máj. 25. 21:11
 25/44 anonim ***** válasza:

Akkor meg is van a válaszod a kérdésedre.

Sok sikert.

2016. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Jó hát véleményeket vártam nagyjából eddig meg is kaptam, kivéve persze kötekedő barátunkat...
2016. máj. 25. 21:24
 27/44 anonim ***** válasza:
Én például nem a kötekedő vagyok, (enyém volt a 8. válasz) de így, hogy visszaolvasom az egészet, valahol azokat is meg tudom érteni, akik csipkelődtek egy kicsikét. Talán az idegesíthette őket, hogy tapasztalat nélküli kiskölyök létedre ekkora arccal nyilatkoztatod ki az igényeidet. Az igeosztást én akkorra halasztanám, ha eltöltöttél már pár évet építőiparban, sikerre tudtad vinni a vállalkozásodat, és komolyan vehető referenciákat tudsz felsorakoztatni. Addig lehetőleg próbálj meg normális hangnemre törekedni, és a szakma felé igazi érdeklődéssel fordulni, és ha ez nem probléma, akkor mindig fogsz találni olyan embereket, akik szívesen segítenek tanácsokkal.
2016. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással kiváló közmunkás lesz.
2016. máj. 26. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

23 évesen elmondhatom, hogy az építő iparban nőttem fel... A fél gyerekkoromat falusi építkezéseken, felújításokon, hibajavításokon, fusi munkákon töltöttem, gyerekkoromban, mert nem tudták a felügyeletemet máshogy megoldani, 12-23 éves koromtól pedig ezért kaptam a zsebpénzemet...

Nem, nem azért csipkelődnek, mert tiszteletlen lennék a szakmával, hanem mert retardáltak, akiknek ennyi élvezet jutott az életben, hogy gyk-n beszólogassanak embereknek...

2016. máj. 26. 06:34
 30/44 A kérdező kommentje:
Szakma választás előtt pedig nem nagy arccal nyilatkoztatom ki az igényeimet, pusztán reálisan mérlegelem, hogy számomra minek van értelme és minek nincs, hát bocsánat, hogy nem csak csukott szemmel rábökök egy szakmára, hogy na az lesz azt kész, kedves 55% biztosan így csinálta és most ezért ilyen megkeseredett, hogy ez minden szórakozása, agresszíven beszólogat embereknek... Egyébként az utóbbi két napban eldöntetett, hogy szobafestő mázoló tapétázó lesz, majd utána csinálok egy burkolót... Ezzel és azzal, hogy a fele rokonságom építő iparban ténykedik, biztosan nem lesz olyan, hogy nem lesz munkám... Ráadásul kis munkákat mindkettőt lehet akár egyedül is űzni.
2016. máj. 26. 06:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!