Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Építőiparon bellül szerintetek...

Építőiparon bellül szerintetek melyik a legnyugisabb szakma?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 06:50
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

"És azért 23 évesen tanulok szakmát, mert lehet nem vagy képben, de romokban volt a szakképzés, most rakták rendbe úgy ahogy 2 éve... A korosztályomban szinte nincs szakképzett fiatal."


Az lehet, hogy leszarod a húgomat, csak próbáltalak rávezetni, hogy igenis képben vagyok, úgyhogy ne hazudozz...


Ja, és nemcsak 1 szakmával vagyok tisztában a vendéglátásban, hanem mindegyikkel. Mert nem szemellenzővel dolgoztam le azt a 10 évet...


"23 évesen elmondhatom, hogy az építő iparban nőttem fel... A fél gyerekkoromat falusi építkezéseken, felújításokon, hibajavításokon, fusi munkákon töltöttem, gyerekkoromban, "

"Kőművesek közt nőttem fel, ismerem azt a szakmát"


Most akkor hol nőttél fel?

Vedd kisebbre a mellényt, ha segítséget vársz...

2016. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Nem tudni mirõl beszèlsz .Szakmunkás képzés a világ életben mindíg volt.
2016. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Kedves kérdező. Ha elfogadod egy 70 éves víz-gáz és központi fűtés szerelő tanácsát, mindenképpen azt mondom, hogy csak olyan szakmát válassz amiben jól érzed magad. Nagy valószínűséggel abban a munkakörben fogod eltölteni a napjaid nagyobb részét amit választasz. Ne a " nyugis, kevésbé fárasztó " legyen a fő szempont hanem az, hogy mihez van kedved. A mostani választásod kihat egész további életedre. Bár ez már eldőlt - igaz? Sok sikert!!
2016. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 MZ.per.X ***** válasza:

Alapból ott kezdődik a dolog, hogy kis munkákból nem fogsz megélni, mert te leszel a 19399347283-ik neve nincs vállalkozó. Nagy munkáknál meg nem te dolgozol, hanem te dolgoztatsz, ahhoz meg emberek, gépek, kezdőtőke kell.


Na meg alapból ott kezdődik, hogy nincs "nyugis" szakma, főleg hogy a határidők rövidek, és nem úgy megy hogy odamész festegetni, hanem melletted van 5 másik szakma, akik a saját érdeküket hajtják, és szétbarmolnak 20x mindent, ami a tied.


"a főnök meg rákényszeríti a melósra, hogy a lehető legtöbb mindenhez értsen "

Ez ilyen szempontból hülyeség. Sajnos manapság aki értett akármelyik szakmához, az elhúzott külföldre, vagy pedig 2 kézzel kapkodnak utána. Minden vállalkozó azért panaszkodik, hogy alig van embere. Persze lehet azt mondani, hogy fizessen 2x annyit, csak akkor magasabb árat is kell kérjen, és a büdös életben nem fog munkát nyerni....

2016. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!