Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz 2020 június negyedikén...

Igaz 2020 június negyedikén 16:00 trianon lejár 100 év és vége?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 20:02
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/188 anonim ***** válasza:
69%

,,Te totálisan el vagy tévedve. Vedd már elő a józanabbik eszedet. Szerinted a betelepített románokat mibe költöztették be"


Most ezzel mit akarsz bizonygatni? Nem úgy volt ám, hogy kitelepítették az összes magyart és minden egyes magyar helyére beköltözött egy román.


Igen, voltak magyar kitelepítések, nem tagadom és nem is helyeseltem. Mi a fenét akarsz akkor bizonygatni?


,,A magyar emberek adófizetői pénzén lakónegyedeket építtettek felső utasításra az önkormányzatok, és oda telepítették át a dobrudzsai földrengések károsultjait, vagy az olténiai/havasalföldi árvízek hajléktalanjait. Magukkal a magyarokkal fizettették ki a saját elrománosításukat. Azok az emberek nem az "otthonukban" laknak, hanem a magyarok nyakán élősködnek. "


Milyen magyar emberek pénzén? Már Trianon előtt sem volt színmagyar Erdély! Nem tudod felfogni?

Mi az hogy élősködnek?

A románok nem dolgoznak? Nem fizetnek adót?


,,Ezeket véded te? Ez az otthon, az önkormányzati lakás, amit kifizetett enked egy magyar, akit aztán pofánköpsz az utcán, hogy beszéljen románul, ha romániában van? "


Soha nem védtem a románokat. Ismételten hazudsz.


,,Ölbe tett kézzel nézték végig az egészet, és ölbe tett kézzel nézik végig most is, ahogy lerombolják a műemlékeket, ahogy kiszorítják az anyanyelvi oktatást, ahogy a mai napig nem adják vissza az egyházi javakat, ahogy kirabolják Erdélyt."


Az kicsit más helyzet volt, de még mindig nem tudom mit kezdeném Romániával, ha esetleg neheztelne, hogy kitelepítjük a románokat az otthonukból.


Válaszolj konkrétan. Háborúznál Romániával?

2011. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/188 anonim ***** válasza:
21%

,,Hidd el, sokkal jobban ismerem én a románok történelmét, mint azt gondolnád.


"Teljesen mindegy, hogy kerültek oda a románok."


Akkor teljesen mindegy, hogy kerülnek ki onnan. Minden mondatoddal a románokat véded, a magyarok ellenében. Kib*szott undorító."



Nem úgy tűnik hogy ismernéd.


Nem védem a románokat, hiába hazudod ezt.


Soha egy szóval nem védtem őket, soha egy szóval nem helyeseltem a románok magatartását, a románok politikáját.


De hazudj ismét és ismét és ismét. Csak a saját magadat járatod le.


Érvelni nem tudsz, válaszolni nem tudsz, semmit sem tudsz, csak hazudni, terelni, a másikat bemocskolni.

2011. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/188 anonim ***** válasza:
91%

"A románok nem dolgoznak? Nem fizetnek adót? "


Szerinted az az 5 ezer kolozsvári román adózta össze Kolozsvárott a 250 ezer román házát 90 év alatt?


Csak erre a kérdésre válaszolj.


"Válaszolj konkrétan. Háborúznál Romániával?"


Gondolkodás nélkül.

2011. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/188 anonim ***** válasza:
66%

"Érvelni nem tudsz, válaszolni nem tudsz, semmit sem tudsz, csak hazudni, terelni, a másikat bemocskolni."


Hogy a románokat véded a magyarok ellenében, az nem hazugság. Az egész kommented arról szólt, hogy teljesen figyelmen kívül hagyod a magyarok jogait, és csak és kizárólag a románok jogaival foglalkozol.

2011. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/188 anonim ***** válasza:
70%

"Szerinted az az 5 ezer kolozsvári román adózta össze Kolozsvárott a 250 ezer román házát 90 év alatt? "


Szerinted Kolozsvárban mindent a kolozsváriak adójából fizettek? (nagyon buta vagy ha ezt gondolod)


Aha. Szóval háborúznál. Abba nem gondoltál bele mi lenne egy háború következménye?

A nemzetközi következmények? Hm? Mindenki elfordulna tőlünk?

Ez nem számít?

Az sem számít hogy a háborút mindig a civilek szenvedik meg?

Tehát legjobban éppen a magyarok, a határon túli magyarok szenvednék meg a háborút. Ez nem baj? Nem érdekelne hány ártatlan civil életébe kerülne?


Egyáltalán tudod miből áll egy háború? Nem olyan az ám mint filmekben, vagy az ostoba videójátékokban!

2011. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/188 anonim ***** válasza:
70%

,,Hogy a románokat véded a magyarok ellenében, az nem hazugság. Az egész kommented arról szólt, hogy teljesen figyelmen kívül hagyod a magyarok jogait, és csak és kizárólag a románok jogaival foglalkozol."


Nem védem a románok jogait és hazudsz. Ha nem hazudsz akkor mutasd meg melyik mondattal védem a románokat. Gyerünk!

2011. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/188 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad: Mert ki ugrott bele?


Te hol tanultad az I világháború történetét és milyen nyelven? Hogy tudod - leírnád?

2011. okt. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/188 anonim ***** válasza:
91%

"Szerinted Kolozsvárban mindent a kolozsváriak adójából fizettek?"


Szerintem a mai napig ki van semmizve a magyarság a területen, és azok, akik ennek a haszonélvezői, egy büdös vasat nem tettek hozzá, és semmi keresnivalójuk ott.


A háború következményeiről szóló magyarázatod puszta hipotetikus hablaty. Szlovákiától elfordult valaki? Romániától elfordult valaki? Ugye, hogy nem. Mert ez senkit nem érdekel. Azt is biztosan tudom, hogy az erdélyi magyarok gondolkodnának a legkevesebbet, ha arról lenne szó, hogy visszaszerezhetik a szabadságukat. Mert már eljutottak odáig, hogy megértsék azt, amit a magadfajta kényelmes magyarországi maki csak a tankönyvekből ismer: jobb a szabadságért harcolni, mint rabságban élni.


És felhívnám a figyelmedet arra, hogy ezen területek Magyarországhoz csatolása nem területszerzés, hanem terület VISSZAszerzés.

2011. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/188 anonim ***** válasza:
92%

"Miféle jogos dolgot? Embereket elzavarni az otthonukból? Ez mióta jogos?"


Például ez egy remek példa arra, ahogy a románok jogait védenéd, azt meg már leírtam, hogy az mennyire az otthonuk.

2011. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/188 anonim ***** válasza:
85%

„Te hol tanultad az I világháború történetét és milyen nyelven? Hogy tudod - leírnád?”


Magyarország, mint az Osztrák–Magyar Monarchia része, külügyeiben nem független politikai hatalomként lépett háborúba.

2011. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!