Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékszik még valaki a félelme...

Emlékszik még valaki a félelmetes H1N1 influenzára?

Figyelt kérdés

A spanyol náthánál is durvábbra jósolták, minden média azt harsogta, hogy oltsuk be magunkat egy ellenőrizetlen szerrel, hogy megmeneküljünk. Majd mi lett a vége? Kevesebben haltak meg benne, mint egy szezonális influenzában.


Aki beoltatta magát, ezt azoktól kérdem: megnéztétek utólag, hogy mivel sikerült magatokat beoltani? Aki megnézte és fel van háborodva, az beoltaná-e magát még egy ilyen média-hack miatt?


2011. okt. 8. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 A kérdező kommentje:

[link]


"Kétmilliárd embert is megfertőzhet az új vírus, ha valóban kitör a járvány."

2011. okt. 8. 17:05
 2/78 A kérdező kommentje:

Akit pedig érdekel, hogy mivel volt szerencséje beoltatni magát, az olvasgassa kronológiai sorrendben, hogy mik derültek ki a vakcináról...


[link]

2011. okt. 8. 17:09
 3/78 anonim ***** válasza:
58%

"Aki beoltatta magát, ezt azoktól kérdem: megnéztétek utólag, hogy mivel sikerült magatokat beoltani?"


Igen, megnéztem és megdöbbenve tapasztaltam, hogy apró, reptiloidok által gyártott nanorobotok úszkálnak a véremben,amik MÁR ZABÁLJÁK IS FEL A HÚSOMAT!!! SEGÍTSÉÉÉG, WÁÁÁÁÁÁ!!!

2011. okt. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
75%
A sok kretén mindig mindent elhisz a médiának, mekkora bevétel lehetett az a gyógyszergyártóknak... Jó eséllyel tőlük indult a hírverés.
2011. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
87%

igen


én elkaptam, nem oltattam be magam, de mégis meggyógyultam, igaz, hogy 3 hónapig beteg voltam, de magamtól is sikerült.

2011. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
66%
Én emlékszem, sőt még az előtte, talán 2006-ban feltűnt madárinfluenzára és a 2000-ből a kergemarha-kórra is emlékszem. Nekem a madárinfluenzakor lett először gyanús, hogy ezt az egészet csak valakik felhasználják arra, hogy szerepeljenek, hogy fontoskodjanak (ÁNTSZ-vezetők, politikusok, média) meg hogy az állam részére megrendeljenek cuccokat. Én már 2006 telén is marhára untam, és emlékszem, hogy az verte ki nálam végleg a biztosítékot, amikor a már hetek óta tartó kampányban egyik este az RTL híradóban az volt a fő hír, hogy meghalt egy hattyú a Dunán. (Tudni vélték, hogy a szörnyű kórtól halt meg.) Ezek után a h1n1-re (sertésinfluenza) már teljesen immunis voltam.
2011. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
Jolinar rátapintott a lényegre
2011. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a gyógyszergyárak rohadtnagyot kaszáltak rajta, és rohadtjót röhögtek rajtunk. xD
2011. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
94%
A kergemarhakórt nagyon szerettem, féláron volt a marha, minden héten steaket ettem. :)
2011. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
82%
nem, én leszarom az ilyeneket.
2011. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!