Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékszik még valaki a félelme...

Emlékszik még valaki a félelmetes H1N1 influenzára?

Figyelt kérdés

A spanyol náthánál is durvábbra jósolták, minden média azt harsogta, hogy oltsuk be magunkat egy ellenőrizetlen szerrel, hogy megmeneküljünk. Majd mi lett a vége? Kevesebben haltak meg benne, mint egy szezonális influenzában.


Aki beoltatta magát, ezt azoktól kérdem: megnéztétek utólag, hogy mivel sikerült magatokat beoltani? Aki megnézte és fel van háborodva, az beoltaná-e magát még egy ilyen média-hack miatt?


2011. okt. 8. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
Emlékszem, és már akkor sem hittem el ezeket a hülyeségeket. Nem vagyok az a típus, aki mindent megkajál.
2011. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
100%

a topik csattanója az lenne, ha a kérdező 3 nap alatt meggebedne egy ilyentől.

de nagyot röhögnék! :DDDDDDDDDD

2011. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
68%

Igen,emlekszem...Ugyanis az egyik legjobb haverom 35 evesen ebbe halt bele..2 pici gyermeket hagyott felarvan...:(


Tudjatok mit?Senki nem erdemli meg a vedo"oltasokat!Vazze!Kemeny melot,penzt fektetnek a kutatomunkaba,es ti emogott is osszeeskuvest kerestek?Na menjetek a francba!Segitsen rajtatok az oreg Isten!

2011. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
67%

"Nekem ilyenkor mindig eszembe jut Bill Gates, aki azt mondta, hogy: "The world today has 6.8 billion people. That's heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent."


Én csak egyet nem értek! Gondolod, ha az emberiség nagy részét el akarnák tenni láb alól, akkor:

1) Csak 10-15%-ot sikerülne likvidálni?

2) Majd ezt pont a nagyközönség előtt egy tudományos konferencián fogják bejelenteni?

3) Miért nem a vízműveken keresztűl, az ivóvízellátás által teszik úgy, hogy a kutya nem tud róla?


Én láttam a TED-en Gates egész szövegét, ha te is láttad volna, nem beszélnél ilyen hülyeségekről.

2011. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
53%
Emlékszem. Még arra is, ami valójában nem is létezett. Eszem ágában sem volt beoltatni magam. Ezután sem gondolkodnék rajta, jöhet akármilyen influenza.
2011. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
92%

Ott a pont utolso'!


Megjegyzem,az en dedapam TBC-ben halt meg...25 evesen!A ket kezuket osszetettek volna az emberek a kotelezo" BCG oltasert!Meg korabbra megyek vissza...A penicillinert minden kincsuket odaadtak volna pl a gyermekagyi lazban szenvedo",kesobb belehalo' frissen szult no"k!

Annyira kenyelmes az eletunk hogy ezekrol a dolgokrol teljesen megfeledkezunk,mert quazi mindent a seggunk ala' tesznek!Es tudod mit!Meg most oktoberben beoltatom magam,mert az egeszsegemre aztan nem sajnalom a penzt!Biznisz persze...Mi nem az?Az hogy a fogadat mosod es kitorlod a kis segged,azzal is valakit gazdagitasz...Tovabbmegyek!Sok,szamomra felesleges szarsagra nem sajnaljak az emberek a penzt!Tobb ezer Ft-ot kiadnak pl.mu"koromre,tetkora stb.,stb.-re,de a legfontosabbra,az egeszsegukre sajnaljak a penzt..Pfff!Szanalom....Tod,a haverom felesege mindent megtenne azert hogy visszaporgesse az ido" kereke't hogy elcibalja a ferjet beoltatni...Sajna mar nem teheti meg!!

2011. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
Bocs!Nem az utolso',hanem az 58%-nal a pont!
2011. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
47%

Azért nem lett járvány mert az oltásokkal megelőzték azt.

Ennek a Nibirunak meg ne higgyél, már többször megjósolták hogy eljön a világvége, aztán még mindig élek :)

2011. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 A kérdező kommentje:
Nem a weboldal a lényeg, hanem az ott hivatkozott tények.
2011. okt. 8. 19:37
 40/78 A kérdező kommentje:

"Azért nem lett járvány mert az oltásokkal megelőzték azt. "


Hát persze, hogy azért. Akkor miért vizsgálódik a Biztonsági Tanács? Ja, és nem oltottak be annyi embert, ami miatt a járvány elkerülhető lett volna. 66 országban terjedt szét az index cikke szerint, még ha csak a fele az embereknek oltatta be magát, akkor is a másik felének a negyedének betegnek kellett volna lennie, a jósolt halálos áldozatokról pedig még nem is beszéltem.

2011. okt. 8. 19:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!