Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékszik még valaki a félelme...

Emlékszik még valaki a félelmetes H1N1 influenzára?

Figyelt kérdés

A spanyol náthánál is durvábbra jósolták, minden média azt harsogta, hogy oltsuk be magunkat egy ellenőrizetlen szerrel, hogy megmeneküljünk. Majd mi lett a vége? Kevesebben haltak meg benne, mint egy szezonális influenzában.


Aki beoltatta magát, ezt azoktól kérdem: megnéztétek utólag, hogy mivel sikerült magatokat beoltani? Aki megnézte és fel van háborodva, az beoltaná-e magát még egy ilyen média-hack miatt?


2011. okt. 8. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 A kérdező kommentje:
Ja és ha valaki beoltatta magát, és őt megsértettem, akkor közölném, hogy nem az egojával szeretnék vitatkozni, hanem az eszével. Nem szégyen belátni, hogy átverték az embert.
2011. okt. 8. 19:41
 42/78 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg nem szégyen belátni, hogy a másiknak is lehet igaza.


Az életed a saját kezedben van.

Beoltathatod magad, de nem kötelező.

Ha beoltattad magad és használt, akkor jó.

2011. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
74%

Gondolkozóó. Gondolkodj már.


A spanyolnáthába azért haltak bele sokan, mert nem volt védőoltás.

Most volt védőoltás és ezért nem haltak meg sokan.


Nem tudhatjuk mennyien haltak volna meg ha nincs oltás. Te talán tudod?

Mert én nem.


Ja, persze te tudod...mindent tudsz

2011. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm beoltatta a gyerekeit és a kisebbik, aki egy éven aluli volt pár napra rá olyan beteg lett, hogy kórházba került.
2011. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:

Ma 20.24-es!Nem biztos hogy a ket dolog osszefugg egymassal!

Attol,mert nekem kiveszik a vakbelem meg kaphatok agyverzest!Es a ketto" valszeg egymasto'l teljesen fuggetlen!

2011. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
91%

"Ja és ha valaki beoltatta magát, és őt megsértettem, akkor közölném, hogy nem az egojával szeretnék vitatkozni, hanem az eszével. Nem szégyen belátni, hogy átverték az embert."


Persze,ha beledoglesz,akkor mar nem fogsz tudni velem vitatkozni,es nem fogod tudni belatni hogy nekem volt igazam...

Hulyesegeken,sotet primitivsegeken meg egyaltalan nem szoktam besertodni!(mar ha nekem cimezted,ezt a boduletes baromsagot!)

2011. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
59%
Tudod kérdező, biztos elég szar lehet neked, mármint az amit te életnek nevezel. Elég szánalmas, hogy mindenről azt gondolod, hogy egy nagy átbaszás. És ráadásul tényként kezeled azt amit a valami niburun írnak, na és persze az állandó hivatkozásod a wikipédiára... Menthetetlen vagy.
2011. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 A kérdező kommentje:

Igen. Biztos csak szerintem "átbasás" a dolog. Akkor a WHO és az EU miért vizsgálódik? Ők miért sejtenek "átbasást"?


Ők is "összeesküvés-gyártó" emberkék lennének?


Madárka, ha te menthetetlennek tartasz, azzal magadat teszed pont azzá az én szememben. Sosem fogsz rájönni az életben mikor vernek át, ha nem kezdesz el kritikusan gondolkodni...

2011. okt. 8. 21:56
 49/78 anonim ***** válasza:
22%
A retardált a legmegfelelőbb szó a lényedre.
2011. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
100%

"na és persze az állandó hivatkozásod a wikipédiára"


Hmm, ez már azért is vicces, mert múltkor Gondolkozó kijelentette, hogy nem hisz a Wikipédiának, mert zsidó(mármint az enciklopédia)


Szóval szerintem itt mellényúltál...

2011. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!