Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékszik még valaki a félelme...

Emlékszik még valaki a félelmetes H1N1 influenzára?

Figyelt kérdés

A spanyol náthánál is durvábbra jósolták, minden média azt harsogta, hogy oltsuk be magunkat egy ellenőrizetlen szerrel, hogy megmeneküljünk. Majd mi lett a vége? Kevesebben haltak meg benne, mint egy szezonális influenzában.


Aki beoltatta magát, ezt azoktól kérdem: megnéztétek utólag, hogy mivel sikerült magatokat beoltani? Aki megnézte és fel van háborodva, az beoltaná-e magát még egy ilyen média-hack miatt?


2011. okt. 8. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:17


Csakhogy közel sem oltotta be annyi ember magát, amilyen aránnyal kivédhető/elkerülhető/megelőzhető lett volna a valódi világ-járvány. Még ha minden második ember be is oltotta volna magát, a lakosság másik felén végig kellett volna mennie. Ez történt? Nem. Sőt, azokon is végig kellett volna mennie, aki beoltotta magát, hisz az oltástól még ugyanúgy elkaphatod, bele is halhatsz, csak "elvileg" kevesebb az esélyed rá...

2011. okt. 12. 22:23
 62/78 A kérdező kommentje:
Olyan adatokon meg nehogy elgondolkodj, hogy harmad annyian haltak bele a H1N1 járványba, mint amennyien az éves influenzajárványba...
2011. okt. 12. 22:25
 63/78 anonim ***** válasza:
44%

Nezd!Ezt meg elmondom es befejeztem a veled valo' tarsalgast...


Tudod mit?Ha legkozelebb talalkozol a H1N1 virussal,b@szd le jol hogy nem szedett annyi aldozatot,amennyire szamitottal!

Orulj neki te szerencsetlen hogy nem jott be ez a "joslat!"

Es miert "joslat"?Azert,mert jovo"belatni sajnos senki nem tud!Felkeszitettek?IGEN!Van ra'preventio?IGEN Nem tarolta le fel Europat?NEM SZERENCSERE NEM!FELFOGTAD????

2011. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:
Sajnos az a szerencsétlenség, hogy te nem fogtad fel, hogy téged és még sok mindenkit aki beoltatta magát bizony csúnyán rászedték. Neked akkor sem kéne az igazság ha tálcán kínálnák, igaz?
2011. okt. 12. 23:10
 65/78 Mr.Super TNT ***** válasza:
42%

Huhh Bazzzzegg nem volt erőm végig olvasni minden marhaságot meg összeesküvés elméletet ,de meredek csókák vannak az interneten az biztos. Hány évesek vagytok ti ? És kitől hallottátok ezt a sok marhaságot amit összehordtok mert vannak benne logikai hibák ,de inkább hagyjuk.....

Én beoltattam magam már csak azért is mert mi van ha mégis járvány lessz ,de nem lett hála istennek ,mert Keanu Reeves ismét megmentette a világot. Ha már oltásoknál tartunk lenne egy pár kérdésem: Mit gondoltok egy átlag magyar ember mennyi oltást kap meg? Szerintem minden embert oltottak már be életében és nem azért mert "a kis nyuszi szőrös és nem borotválkozott". Ha arra vagy kiváncsi miért vannak járványok arra az a magyarázat ,hogy mert túlnépesedett a golyóbis és valamivel a természet szabályoz ezért új betegségek jönnek az ember oltóanyagot készít jön helyette más. A legsűrűbb zónákban a leggyakoribb a kialakulás és a járvány esélye lásd Kína ahol ennek a járványnak volt halálos áldozata ,elenben Európában pont azért nem volt járvány mert alacsonyabb a népsűrűség ,jobb a közegészségügy és az ellátás higiénikusabb a környezet és az emberek is jobb életkörülmények között élnek.


Ja visszatérve az oltásra én nem találtam rendelleneséget és a honvéd alkalmasságin Kecskeméten is kiválló eredményeim voltak pedig ott alapos vérvizsgálat van jó gépekkel igaz nem olyan jók mint egy olimpiai vizsgáló bizottságé vagy egy luxus klinikáé ,de tökéletesen megfelelnek a célnak.


Az a baj veletek mind (akinek nem inge ne vegye gatyára) ,hogy mások hülyeségeit nyomjátok ,de saját véleményetek nincsen én a helyetekben internet ,helyett néha járnék könyvtárba is és emberek között ,mert a tapasztalatt és a nyomtatott irodalomnál(még ha hamis adatok vagy források alapján írt hazugság akkor is okulhatsz belőle) nincs jobb "gyóccccer" .


Bevallom az igazság összetett dolog és bonyolult a világ is merő illuzió és mindenki csak a külcsíny alapján ítélkezik ilyenkor elvész a tényleges erő ,munka ,teljesítmény ,eredmény értéke (ezért hiszi minden majom ,hogy egy felpumpált ork vagy testépítő az erő megtestesítője pedig az igaz erős emberek fele akkorák és lazán kenterbe verik (személyes tapasztalat én is vertem le 90 kg-os trolt pedig csak 75 kg vagyok ha nem hiszed lekaksizom legalább én tudom mi az igazság)) Na belekavarodtam a gondolatmenetbe ......??????? ......ja meg is van igaz bonyolult és összetett dolog az igazság ,de a válaszok mindig a legegyszerűbbeknek kell lenniük . Ha valamire a válasz bonyolult és zavaros az már megkérdőjelezhető tehát ebből kiindulva az összesküvés elméletek is megkérdőjelezhetőek ,mert más baromsága útján az internetes társadalom sötét bugyraiból szájhagyomány útján kerülnek ide. Az vegyétek már észre ,hogy a net olykor olykor (az esetek 80 %-ban) a legmegbízhatatlanabb forrás a szeméthegyek és a hulladék féligazságok pöcegödre afféle információs lerakat amibe ahhoz ,hogy hiteles forrást talál jól utána kell nézni is sok időt kell rászánni és persze kell a gyakorlatias és tapasztalati úton történő gondolkodás. Ha valamit elakartok érni az életben javaslom próbáljátok meg a saját fejeteket használni és ne a mások által kitalált ,de amúgy kétes eredetű gondolatokat sulykolni mert akkor elvesztitek az egyediségeteket és nem a halmaz egy egyedi eleme lesztek ,hanem pontosan egy halmaz egyforma elemeinek egyik darabja.

2011. okt. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 Mr.Super TNT ***** válasza:
Megjegyzem az egyedülállóság a globalizáció általános hatásai és a halmaz elmélet nem csak az én fejemből pattant ki ,de én azért foglalkozok intenzíven vele mert a magam gondolataiból ,tapasztalataiból jutottam el ide és csak véletlen fedeztem fel ,hogy már nálam sokkalta okosabb emberek is ezt a megközelítést alkalmazták és alkalmazzák.
2011. okt. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:04


Majd ha elmúlt a fű hatása és megtanultál helyesen írni, illetve koherens szöveget összedobni, na majd akkor írj ismét.

2011. okt. 13. 00:40
 68/78 anonim ***** válasza:

ha legalább egymillióan belehaltak volna, most a kérdező örvendezne, hű, hát mégsem átverés volt

legjobb lenne ha maga a kérdező is belehalna, mert akkor több ilyen kérdést nem tenne fel


a Gondolkozóó nevet meg illene vmi másra megváltoztatni

2011. okt. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

"Majd ha elmúlt a fű hatása és megtanultál helyesen írni, illetve koherens szöveget összedobni, na majd akkor írj ismét."


mondjuk Paraszt-ra

2011. okt. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
37%

"a Gondolkozóó nevet meg illene vmi másra megváltoztatni"



Nekem lenne pár tippem:


Lehetne mondjuk génhulladék, vagy selejtes növekedés, agyhalott, stb... Tiszta vicc vagy kérdező.

2011. okt. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!