Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emlékszik még valaki a félelme...

Emlékszik még valaki a félelmetes H1N1 influenzára?

Figyelt kérdés

A spanyol náthánál is durvábbra jósolták, minden média azt harsogta, hogy oltsuk be magunkat egy ellenőrizetlen szerrel, hogy megmeneküljünk. Majd mi lett a vége? Kevesebben haltak meg benne, mint egy szezonális influenzában.


Aki beoltatta magát, ezt azoktól kérdem: megnéztétek utólag, hogy mivel sikerült magatokat beoltani? Aki megnézte és fel van háborodva, az beoltaná-e magát még egy ilyen média-hack miatt?


2011. okt. 8. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:

A válasz írója 38%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:38


Linkeld be, idézd, hogy hol írtam azt, hogy a "wikipedia zsidó".


Ha viszont nem tudod, akkor várom az őszinte és tiszteletteljes bocsánatkérésedet.

2011. okt. 8. 23:43
 52/78 anonim ***** válasza:
75%

Kerdezo"!Beletekintettem a hivatkozasodba..Nibiru vagy mi a tokom honlapjaba...Aham..Arpadsavos a sarokban!Aztan picit korulneztem..Hmmm...Enyhen paranoid a mukso'!Latom a politikai oldalt lezarta!:D


Szal,jobban hiszek egy UFO-s magazinnak,mint ennyi osszeollozott paranoid kepzetnek!Ezzel en a magam reszero"l le is zartam a temat!

2011. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 A kérdező kommentje:

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:47


Diszlexiás vagy?

2011. okt. 9. 01:11
 54/78 anonim ***** válasza:
Inkabb mint paranoid skizofren!:D
2011. okt. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
33%

emlékszem, és nem értem azokat, akik azt mondják, h kamu az egész. vagy azt hiszik, h minden évben ugyanaz az influenza fog visszatérni?


az influenza egy VÍRUS, és mint olyan, állandóan mutálódik, ezért olyan nehéz védekezni ellene. a H5N1 (madárinfluenza) és a H1N1 (sertésinfluenza) is ilyen mutációk, a hagyományos influenza oltóanyaga nem hatásos ellenük.


próbáljátok meg azoknak a férfiaknak hangoztatni, hogy kamu, akiknek a feleségük halt bele a születendő gyerekükkel egyetemben. szerintem teljesen más lesz a véleményük.


bár nem vagyok sokat betegeskedő típus és ingyenesen jár az oltás, ha nem lenne az, is rászánnám azt az x Ft-ot szezononként, a biztonság kedvéért.

2011. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:

pedig azt hittem ezt már tényleg mindenki elismeri h egy átverés volt de ha nem akkor legalább ezt nézzétek meg

[link]

lényeget ki is emelem

z Egészségügyi Világszervezet (WHO) elismerte, hogy különleges biztosait egyszerűen lefizették különböző gyógyszergyárak, ezért hirdették ki a globális újinfluenza-járványt.


A WHO kedden bejelentette, hogy befejezettnek nyilvánítják az újinfluenza-járványt, szerdán viszont már azt is elismerte, hogy a világszervezet 15 fős különleges bizottságának öt tagja valóban a gyógyszergyáraktól kapott "támogatás" fejében nyilatkozott a H1N1-ről.

2011. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:

még akad más is

[link]


[link]

2011. okt. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
Aha!Akkor ezek szerint az aldozatok egy matrix virusba haltak bele!
2011. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 A kérdező kommentje:

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:47


Az áldozatok az éves influenzánál jóval gyengébb vírusba haltak bele. Itt senki sem a vírust tagadja, hanem azt, hogy milyen hatásai lesznek/lettek. Lett világjárvány amit beharangoztak? NEM. Lefizették a WHO embereit? LE. Sok millió ember beoltatta magát méreggel? BE. A gyógyszergyárak kaszáltak? IGEN. Lett felelősségre vonás? NEM. Tehát, összegezve, átverték az embereket a média segítségével? IGEN.


Ezek a fontos kérdések és válaszok...

2011. okt. 12. 21:59
 60/78 anonim ***** válasza:
10%

"Az áldozatok az éves influenzánál jóval gyengébb vírusba haltak bele. Itt senki sem a vírust tagadja, hanem azt, hogy milyen hatásai lesznek/lettek. Lett világjárvány amit beharangoztak? NEM. Lefizették a WHO embereit? LE. Sok millió ember beoltatta magát méreggel? BE. A gyógyszergyárak kaszáltak? IGEN. Lett felelősségre vonás? NEM. Tehát, összegezve, átverték az embereket a média segítségével? IGEN.


Ezek a fontos kérdések és válaszok..."


Te nagyon okos!Ezt hivjak preventionak!Ergo!Ha nem csinalnak hirverest,az a gondod!Ha szolnak elo"re es felkeszitnek a jarvanyra,az a problemad!Majd legkozelebb nem szolnak semmit!Majd meglatjuk,akkor mi lesz!

2011. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!