Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta, szállkásítás. éhgyomorra?

Diéta, szállkásítás. éhgyomorra?

Figyelt kérdés

Van egy Reform Fat Attackom(Scitec N.)

reggel éhgyomorra mennék le aerobozni/kardiózni

és mégis mennyire lenne jó bedobni előtte 2 kapszulát?

éhgyomorra nem gáz?


2010. jún. 14. 11:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
Jajj nincs ezen mit háborogni, én magam is éhgyomorra edzettem diétakor és sztem a fittness edzőm okosabb ennél a két személynél akik arc nélkül, véleményeket kreálnak, elmondtad a testépitők igy csinálják, ugyis a kérdező dönti el, hogy két ismeretlenre hallgat akik össze vissza beszélnek, vagy a már bizonyitott emberekre.
2010. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:

Össze vissza beszélnek? Te totál hülye vagy hallod!

Ki az aki bizonyította a hozzá nem értését több hozzászóláson keresztül?

Pl a " honnan veszed hogy szőlőcukó van a vében" és egyéb baromságaidat.


Meg mi az h arctalan bazeg egy anonim oldalon???? Miért te mi a fas z vagy? Magyarázd már meg!?


Lehet üres gyomorra kardiózni ha olyan hülye vagy hogy a saját anyagcseréset akarod belassítani és katabolikus folyamatokat akarsz elindítani! El van magyarázva normális! Alá van támasztva példákkal mégis mi a fas zt akarsz még?


És ha neked valami neves edző azt mondja h egyé zsíroskenyeret bazeg attól nősz akkor igaza van?

2010. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kemény vagy írd be a kérdést edzőválaszolba és meglátod, hogy mennyire megérte itt osztanod az észt fogyatékos létedre!
2010. jún. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:

"0% igazán hülye vagy ha azt hiszed, hogy üres gyomorral zsírveszteséget érsz el!

Jelentős izomveszteséget érsz el vele és még a gyors anyagcserét is akadályozza!!!"


te persze okos vagy... légyszives kersd fel Béres Alexandrát és a vele kapcsolatban álló fittness edzőket, és hord le őket, hogy ilyent tanácsolnak. Mert persze te többet értél már el mint ők, te okosabb vagy, miért nem írsz te is egy könyvet, vagy adsz ki te is dvdket? Egyébként azt is megnézném hogy nézel ki...

Komolyan mondom nem is reagáltam volna erre ha nem vagy annyira primitív, hogy lehülyézz, csak mert neked van egy véleményed, és az szent, mindenkinek azt kell követni.... Azok akik dvd-ket adnak ki, és fittness-testépitőbajnokságokat nyernek mind hülyék, és biztos azért van a testépitőknek 55-60-as bicepszük leszálkásodva

mert ezzel izmot vesztenek...

És diétában a diétás étrend beálltakor igyis ugyis lelassul az anyagcsere, nem emiatt a módszer miatt lassulna be, plusz szedne táplálékkiegészitőket ha nem tünt volna fel és a kávét is ajánlottam, amik azért igazán optimalizálják az anyagcserét....

na szia.

2010. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 clint ***** válasza:

12:19-12:20

edző válaszol... irjálj oda te... Szted mennyi IGAZI edző ismeri bunnyt??? Itt te vagy a fogyatékos, mag anyád...

Én igy edzem és 110 kg vagyok szinizomban. Soha nem vesztettem még izmot... megnézném, hogy nézel ki, de mivel az edző válaszol rovattal jössz nekem asszem tudom.

De tudod mit? Találkozhatunk....

Vida fittness. Gyere okoska és kérj tanácsot egy igazi edzőtöl. Bunnyt csak amiatt olvassák mert egy oldalon van a shop builderrel... tudod onnan rendelik a kiegészitőken nagyokos.

2010. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:

"Soha nem vesztettem még izmot..."


GRATULÁLOK SZAKMAI ZSENI!

Honnan tudod megkérdezted az izmaidat?

2010. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:

Folyamatosan bizonyítod a hozzá nem értésedet!!!

Szerinted kinek van igaza?

2010. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
ezekszerint dennis wolf, és lee priest is elfelejtett az edző válaszolba beírni, ugyanis az edzővideón verseny előtt igy végzik a kardiót....:D Jah biztos ők is fogyatékosok, te meg zseni vagy.
2010. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 clint ***** válasza:

szerinted, ha valkinek megvan az izomtömege egy szálkásításhoz, nem veszi észre az izomveszteséget???

De csak egy kérdésre válaszolj, mert ezt mindig kikerülöd...

Ha szar, AKKOR MI A FRANCÉRT CSINÁLJA EZT SOK PROFI TESTÉPITŐ???????????????????

2010. jún. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 clint ***** válasza:
Egyébként a bunny sem mondja, hogy kell a szénhidrát edzés előtt, ő fehérjét javasol....
2010. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!