Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta, szállkásítás. éhgyomorra?

Diéta, szállkásítás. éhgyomorra?

Figyelt kérdés

Van egy Reform Fat Attackom(Scitec N.)

reggel éhgyomorra mennék le aerobozni/kardiózni

és mégis mennyire lenne jó bedobni előtte 2 kapszulát?

éhgyomorra nem gáz?


2010. jún. 14. 11:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

Ha tudnál olvasni látdád, hogy az edzés előtti ch egy teljesen másik kérdésre vonatkozott!

Még az előzményeit is belinkeltem de lehet én vagyok a fogyatékos!

Bárhol bármikor elmondom, neked h zsírmalac vagy!

Oké elfogadható h tömegelés után... De messziről jött ember azt mond amit akar!

Most félnem kéne? Attól h van 1 45ös karod meg debella állat vagy? Nem hiszem, hogy előnyödre válna ha esetleg rámkötnél az utcán! Elég baj ha nincs edződ aki kioktasson ha ilyen marhaságokat beszélsz!!!

Főleg azért is bajh, mert senki nem fogja neked elmondani, hogy miért rossz a "strici edzés" amit csinálsz és nem fog senki rávilágíteni az edzésteknikai hibáidra amik LÁTHATÓAN VANNAK!

2010. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

13:34

Verseny vagy nem verseny akkor nem kell azt hazudni h full szálkás!


Utána meg jön a magyarázat h jajj azért vagyok zsírmalac mert tömegletem és igazából a szálkásítást egy hete kezdtem!


Kicsit átlátszó nem gondolod?


Kérdező te kinek adnál igazat?

2010. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 clint ***** válasza:

nem 45 a karom kisfiu, hanem 50 felett van, és nem én kötekedem hanem te.

És ne vagánykodj, mert egy nulla vagy. ha utcán találkoznánk messziről elkerülnél... És nekem ne kezd el vagánykodni most, hogy te biztos most majd leszel harcművész, küzdősportos stb, mert nyugodtan bejöhetsz a harcművészeti központba, ott is megtalálsz.

Engem ez az egész dolog nem izgat, érted???

2010. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel akkor meg minek ugatsz hülyeségeket te szerencsétlen?
2010. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 clint ***** válasza:

egyébként ne oktass....testépitőkkel együtt szoktam edzeni, híres testépitő edzőtársam is szokott lenni nemegy...

ÉS rengeteg barátom van te nagyon hülye, a testépitésen belül, bunnyval is találkoztam már, még az igazi nevét is tudom, szó szerint edzőm nincs, csak versenyfelkészitéseken szoktak itt edzőket alkalmazni, egyébként nekem is fell lett már ajánlva, tudod a zsirmalacnak... És mondtam, bármikor összefuthatunk, elvihetlek és be is mutathatlak sok testépitőnek, és meglátjuk, hogy élőben is zsirmalacnak tűnök e vagy csak képen....

2010. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 clint ***** válasza:
és itt már semmi nem a kérdésről szól, ugyhogy én többet ide nem irok. Ha folytatni akarod, emailben irj.
2010. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

Írjon neked a halál!

Túl sok a kamu amit írtál az a baj!

A másik meg, hogy hülyeséget beszélsz remélem a kérdező azért tudja kire hallgasson ;).


Örülök h abbahagytad a hülyeséged bizonygatását így legalább nem veszel el több időt az érettségire való felkészülésemből:P.


Kérdező írd meg a kérdéseidet amire nem tudtam válaszolni amint van időm megválaszolom mind!

2010. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
sztem meg te vagy a hülye, mert egy civilizálatlan bunkó vagy... Én is szivesen találkoznék veled, kapnál egy két sallert, nemhogy a testépitő válaszoló. rajtad kivűl még 3-an mondták, hogy nem gáz ha vki éhgyomorra edz, te meg okoskodsz, te vagy a kumu nem ő, ő legalább rakott fel képet magáról, és nem egy csira kis nyomoronc tizenéves mint te...
2010. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

Hiába megy az arcoskodás gépen keresztül nyominger.

Akkor is nekem van igazam és alá is van támasztva!

Erre a "kapnál 1-2 sallert" ahogy csak annyi, hogy életedben nem bunyóztál. Szóval elég vicces vagy.

Lehetsz idősebb lehetsz tstépítő te húzod a rövidebbet!

2010. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

semmit nem támasztottál, csak hogy egy gyenge tizenéves kis hoki vagy... bármikor összefuthatunk és megkapod a sallert.... de mindegy is mert a csicska az csicska marad, kis félős vagy... te talán nem gépen kersztül arcoskodsz???

Egy nagy semmi vagy, érted?? egy nulla!!! Egyvalamit alátámasztottál... csicska kis félős senki, vagy és még hülye is.... vagy a gyúros sráccal vagy velem összefuthatsz és bekakilsz egy ütéstől, nem vagy te, csak egy okoskodó kis nulla.... Bármikor találkozhatunk gyökér,

egy az egyben te nem versz le... ha gondolod még pénzt is rakhatok fel rá.... lehet nem vagyok testépitő, de én is igen nagydarab ember vagyok, és legalább tizenöt évvel idősebb is, 8 éves profi birkozó multtal. Te meg egy kis recskázó tini vagy... Nemhogy a testépitéshez, vagy bármilyen sporthoz hanem csak a pofázáshoz értesz, azt is arc nélkül...

2010. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!