Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta, szállkásítás. éhgyomorra?

Diéta, szállkásítás. éhgyomorra?

Figyelt kérdés

Van egy Reform Fat Attackom(Scitec N.)

reggel éhgyomorra mennék le aerobozni/kardiózni

és mégis mennyire lenne jó bedobni előtte 2 kapszulát?

éhgyomorra nem gáz?


2010. jún. 14. 11:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Nem zavar, hogy az összes testépítő izomtömeget is veszt szálkásításkor????? Nem hiszed? Kérdezd meg az edződet!


Az teljesen más téma, hogy ők meg tudják oldani azt, hogy az anabolikus és a katabolikus folyamatok mérlege az anabolikus folyamatok felé húzzon!


Elmondom neked, hogy minden edzésen izomtömeget vesztesz!

Az más tészta, hogy aki jártas a témában az meg tudja oldani azt egy edzés utáni turmixal, hogy gyorsan izolátum al 15 perc alatt dextrózzal pedig szinte azonnal a tápanyagok visszatöltését így a katabolikus folyamatból anabolikusba lép át mert ilyenkor a leépült/lemerült sejtek szivacsként szívják magukba a tápanyagot így anabolikus azaz építő folyamatok kezdődnek el!


Képben vagy? tudod miről beszélek?


Nem??? Akkor meg keresd meg szépen az edződet sírva, hogy téged kioktatnak az "arctalan emberek" egy anoním oldalon.


Mutasd meg neki a kommenteidet és ne lepődj meg ha tarkónbaszás lesz a vége az edződ részéről!


Akkor meg ha nem, látod át a témákat olvass utána és egyből a hülyeségek ugatásával kezd!



Komolyan mondom neked! Mutasd meg az edződnek ezt a beszélgetést és ő is ugyan ezek fogja neked elmondani és rájössz arra, hogy csak a drága időmet pocsékoltad!


Mutasd meg neki ha nekem nem hiszel kész!

2010. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 clint ***** válasza:

te büdös paraszt, képzeld vágom a témát, mível ha nem tünt volna fel a képen amin belinkeltem én is testépitő vagyok...

Itt nem arról van szó, hogy szálkásitáskor katabolizmus van, hanem arról, hogy mi miatt!!!! Eddig azt próbáltad bizonygatni, hogy a éhgyomorra aerob miatt vesztesz izmot, meg az anyagcseréd blabla, és erre irtam, hogy nem....

És hogy még okosabb légy az edzés katabolizmusát még a sima izolátum sem képes teljesen megállitani, csak a hidroizolátum elvileg, és az sem tudományosan bizonyitott...

2010. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

"Egyébként a bunny sem mondja, hogy kell a szénhidrát edzés előtt, ő fehérjét javasol....


A válasz megírásának időpontja: ma 12:55"


Ez is kur vanagy baro mság! edzés előttre komplex szénhidrátokat javasol bunny is!


Proteint edzés előtt ch nélkül kib aszo tt nagy baro mság bevinni mivel ez esetben semmi nem szállítja az izmokba a lebontott aminosavakat és a protein energiává fog elégni!!!!!!!


Ha viszont komplex ch-val visszük ve edzés előtt a proteint pl(csirkerízs,zabpelyhes turmix) akkor az inzulin termelődés miatt a tápanyagok az izomba fognak jutni!


A FEHÉRJÉT PEDIG AZ ANABOLIKUS KERET/KÖRNYEZET MIATT JAVASOLJÁK EDZÉS ELŐTT! DE EZ CH NÉLKÜL NEM MŰKÖDIK!


Legközelebb pedig akkor szóljatok hozzá, ha tudtok valami érdemlegeset is hozzáfűzni mert csak az időmet pazaroljátok!

2010. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 clint ***** válasza:
jah, és hidroizolátumot a bunny által reklámozott scitecnél nem kapsz, csak a bunny által lenézett biotechnél... mik vannak???
2010. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

Ja hogy te lennél az a szírmalac a képen "full szálkás izomzattal"??????????????


NE nevettess már hallod!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keresd meg az edződet és kérd tőle a tarkónbaszást magyarázat nélkül utána meg mutasd meg a hülyeségeidet!



NE BIZONYGASD A HÜLYESÉGEDET HA EGYSZER HÜLYESÉGET BESZÉLSZ!!!!


Fogd fel, törődj bele, hogy hibáztál és szépen javítsd ki a hibát azzal, hogy utána olvasol a dolgoknak!


Addig ameddig ezt fel nem fogod nincs miről beszélnünk!!!

2010. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:

Érzed már a szálkásság fogalmát?


Közte

[link]

és közted???


[link]

2010. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:

Amúgy azt is nézd meg, hogy mit neveznek gúnynevén "strici edzésnek"!

És rá fogsz jönni, hogy azt a hét évet úgy pocsékoltad el szinte ahogy vagy!

2010. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 clint ***** válasza:

ezt szemtől szembe is elmondanád??

Vagy te jobb vagy, látványosabb? Amugy megjegyezném, hogy én nem versenyző vagyok, nincs edzőm, és a képen nem igazán vagyok zsirmalac. A szálkásitást még egy hete kezdtem, szted milyen kéne legyek tömegelés után???

Az hogy valaki edzés elött mit javasol, nem ugyanaz mint hogy reggel aerob előtt mit javasol...

Én edzés előtt túl vagyok 300-400 gramm szénhidráton is. A reggeli éhgyomorra aerob edzés kell, nem súlyemelő.

2010. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
akit belinkeltél, az versenyen van, nem szabad összetéveszteni az előttem szolóval, aki amugy igen látványos izomzattal rendelkezik. Te meg azt nézd meg ki a zsírmalac. Sztem nem ő... tudod ezt te is, csak igy látatlanba örülsz, hogy beszólhatsz egy ilyen embernek ennyi.
2010. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:

erre nemtudok mit mondani.rendesek vagytok hogy mindenáron bebizonyítjátok az igazatokat,ezáltal egész nagy képet kaptam erről az egészről.A lenmagolajat bevetem mindenféleképpen.Talán azt tudom akkor elképzelni ami jó megoldás lenne hogy reggel éhgyomorra lemegyek..aerob..majd mikor végzek félórán belül beviszek nagyobb mennyiségű fejérjét(csirkét:).Ez talán jó ötlet?

Am meg nem itt összeverekedni..a világ így is lenézi a testépítőket mert hogy "hülyeizomagyak".NEm kell még fokoznunk tovább ezt.

de persze ebben énis hibás voltam hogy kitört ez a kis veszekedés:D

mindenesetre a fentebbi kérdésem fentáll,és várom tanácsotokat.

2010. jún. 15. 13:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!