Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diéta, szállkásítás. éhgyomorra?

Diéta, szállkásítás. éhgyomorra?

Figyelt kérdés

Van egy Reform Fat Attackom(Scitec N.)

reggel éhgyomorra mennék le aerobozni/kardiózni

és mégis mennyire lenne jó bedobni előtte 2 kapszulát?

éhgyomorra nem gáz?


2010. jún. 14. 11:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

az a baj hogy szerintem az én kommentjeimet már nem is olvassátok,és csak azzal fogalalkoztok hogy jól összerverjetek vkit:D az én kérdésem még mindig ott van,senki se figyeli,elmondtam a véleményemet,hogy mit gondolok erről az egészről csak nem figyeltek.

de ez most nem leb*szás,nem is lenne jogom hozzá.

csak várnám az előző kérdésemre a tanácsokat.

mert amíg itt a sok okosabb ember elvitatkozik,addig én marhára nem vagyok tisztában azzal hogy fejlődhetnék.

mert egymással vagytok elfoglalva...mármint legalábbis azzal hogy ki a zsírmalac meg ki a fasza gyerek.

ez a sport sztem pont arról szól hogy ne szóljuk meg egymást azért mert vmelyik nagyobb,kisebb iesmi.

értékelni azt az engergiát amit ő már belefeccölt.

de nem azt mondom hogy ha valaki vmit szarul csinál és már régóta akk dicsérjük meg mert jó sokáig szarakodott:D

a kérdésem fennáll még mindig,ami az 5.oldal legalján van.

a jó tanácsokat/kommenteket köszönöm még mindig:)

de csak akkor írjatok ha már jól szemügyre vettétek az én kérdésemet,és az ott leírtakat hogy mit gondolok.:)

még1x köszönök mindent.

2010. jún. 15. 16:57
 62/66 clint ***** válasza:

Szia.

A kérdésedet nem vettem észre elnézést:)

Egyébként igen... Nagyon jó ötlet... Én egyébként turmixot jobban innék utána, vagy tojásfehérjét ennék.. De amugy aerob után már mehet egy kis szénhidrát is, nem zsirba fog lerakódni... igazad van amugy, irtam is, hogy ez nem vitafórum, csak hát na... bocsánat.

2010. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

tudom én azt:D

én sem vagyok szent:P(csak gép mögül:P:D:D:D)

ha egyszer elszabadulnak az indulatok...:)

2010. jún. 15. 17:10
 64/66 clint ***** válasza:

az elején aki irta a feketekávét, az is jól tudta, ezt én is javaslom, vagy ha nem bírod akkor egy adag zöld teát, vagy koffeines dolgot... Ez azért jó, mert jobban kihozza a reformban lévő yohimbe termogén hatásait... jobban felmelegíti a tested, és jobban tudja égetni a zsírt.

Ha viszont tényleg nem bírnád, és muszáj lenne enned előtte, akkor is csak fehérjét ajánlanék. De az a feltételezés, hogy igy meg sem bírsz majd moccanni hülyeség... Rengeteg ember nem reggelizik és ugy megy munkába. Az aerob pedig nem olyan megerőltető mint egy kardió.

2010. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

na pont ugyanezt akartam irni, de meg lettem előzve:)

Az asszony is feketekávé, és karnitin... ezzel ment minden reggel kocogni. Simán tökéletes alakja van ma már.

2010. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 A kérdező kommentje:

Na ezt viszont télleg nem tudtam:D

a zöld teás téma...nagyon köszönöm.

kifogom próbálni.

érdekes hogy tavaly amikor ugyanígy diétáztam ,akkor használtam 1x reformot de vmi iszonyat durva volt.

mostanában hogy használom...abszolut nem olyan jó.

jó-jó...de nem olyan jó mint régen...bár előtte sosem volt koffeinnel dolgom ami elvileg van a reformba.

lehet hozzászoktam?Pedig csak akkor is egy 60as ment el.

Tehát akkor Reform 2 tabi,carni-x 100.000(bár nemtom mennyit nyomok be mert eltűnt a kis mérőkéje:D ugyhogy kb 2 kávés kanálnyit használok.)+zöld/fekete tea?

nemtúl durva ez így?:D,ha esetleg sok lenne,és jönnek a tünetek,mit tegyek?:)

2010. jún. 15. 20:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!