Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy profi ökölvívó le tudna...

Egy profi ökölvívó le tudna győzni egy harcművész nagymestert?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy aikido mestert, egy karate mestert, egy capoeira mestert és egy kungfu mestert.

Szabályok nincsenek és egy súlycsoportban vannak.



2016. nov. 29. 11:49
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
61%

Gyerekek, ennek sosem lesz vége.

Tyson meg azért nem csak részeg parasztok ellen verekedett. A gettóban előhúzzák a vascsövet meg a kést, többen is rámentek, Tyson meg begépelte őket. Azt se felejtsük el, hogy Mike olyan 120 kiló izom volt fénykorában. Ezek a kung-fusok akiket belinkeltetek, hogy hogy nyomják le a bokszolókat egy ütését nem bírnák. Ott van a neten egy interjú egy másik bokszolóval (tudjuk, hogy szar, de szemléltetésnek jó) összeverekedett Tyson egy klubban. Ty csak egyet ütött, de a csávó egyből seggre zuhant, ráadásul olyan monoklija van, hogy majdnem nagyobb, mint a feje.

Ha van olyan kung-fu mester aki olyan erős, gyors, mint Tyson és olyan nagy is, akkor azt mondom lehet elkalapálná, de akkor is kérdéses.

Ezek a csávók akiket belinkeltek meg kb. életükbe nem bokszoltak. Kesztyűt bárkire lehet adni.

Az igazi eredmény akkor jönne ki, ha egyhíres kung-fu mester kiállna egy elismert bokszolóval. De ilyen sosem lesz. Kérdése, hogy vajon miért...

2016. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
54%
És ilyenkor jön a "nem rignbe tudunk jól küzdeni, csak utcán" aztán ha meg utcán történik "szemünbe sütött a nap" vagy "nem használhatom a gyilkos teknikáim".
2016. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
17%

85-ös, Magyar Honvéd küzdelmét nekem egy olyan ember írta, akivel Honvéd találkozott, így gondoltam, hogy lehet benne bízni, ráadásul értelmes is volt. Ha hamis információt adott, az nem az én bajom.


Amiket én mondok, azok tények, ergó 100%-ban igazak, ezek alkotják magát a valóságot, amit te az álomvilágod miatt nem látsz. Ezt persze te nem látod, de én igen. Tehát nem is várok tőled sokat, sőt, talán semmit, mert ha nem vagy elég értelmes ahhoz, hogy eldobd kicsit a véleményed és megértsd azt, amiről Rozsda Sárkány és én beszélünk, akkor felesleges beszélnünk egymással. Mert én megtettem, hogy a te/ti szemetekkel tekintek a dolgokra, így megértelek titeket, pont ezért tudom, hogy tévedtek. Amiket én mondok, az csak szimpla visszajátszás, akár koppintásnak is lehet nevezni, ugyanis én mindent, amit tudok azt profi, 30 éve a témában lévő emberektől tanultam, akik több stílust is űztek. Innentől kezdve rám bármit mondhatsz/mondhattok, nem nekem szóltok vissza, hanem nekik. Rengeteg könyvet olvastam és sok dokumentumfilmet néztem, és szerencsés vagyok, hogy van egy barátom, aki régen napi szinten verekedett utcán és tanított engem, úgyhogy 100%-ig felnőttem fejben a dolgokhoz. Az, hogy Magyar Honvéd, aikiboxer, Korbács jobban küzd, mint én, az egy dolog. A harchoz fel kell nőni testileg (ez nekik megvan) és fejben is (ez nekem van meg és még 1-2 embernek itt az oldalon). A stílusokat meg kell érteni, a harcot meg kell érteni. Nem elég csak ősember módjára tudni bunyózni, aztán közben nem értünk semmit. Aikiék ezt csinálják. Tudnak bunyózni, de nincsenek képben a dolgokkal, azért beszélnek hülyeségeket a Kung-furól és gondolják, hogy az MMA az egyenlő az utcával.


Tehát ezt tudja csak mindenki, hogy aki nekem ellent mond, az minden tapasztalt, profi, mára már 60 éves elmúlt embernek, valamint történelem szakértőknek és harcművészet kutatóknak mond ellent, nem Sűrített Levegőnek. Erről ennyit.

2016. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
93%

"És ilyenkor jön a "nem rignbe tudunk jól küzdeni, csak utcán" aztán ha meg utcán történik "szemünbe sütött a nap" vagy "nem használhatom a gyilkos teknikáim"."


Utcán aligha kapnak ki Kung-fusok Boxolók ellen. :) Erről több éjjeli őr is beszámolt már, akik láttak ilyen balhékat. :) Igen, ilyen kapcsolataim is vannak. :D Szerencsés vagyok, de ez van, ez az igazság.

2016. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
89%

"Az igazi eredmény akkor jönne ki, ha egyhíres kung-fu mester kiállna egy elismert bokszolóval. De ilyen sosem lesz. Kérdése, hogy vajon miért..."


Mert híres Kung-fu mester nem fog kamerák elé állni, privátban meg minden kihívást elfogad, arról viszont egyik fél sem beszélhet nyilvánosan.


De ha lenne egy ilyen küzdelem is, akkor sem lenne vége ennek a vitának, mert ha egy Shaolin szerzetest el is ver egy Boxoló, a Shaolint 1001 féle képpen lehet használni és emberfüggő a harc. Tehát 100 harcot kéne nézni és utána átlagot vonni, hogy melyik nyert többször. Mert profiknál az veszít, aki előbb hibázik. Erről ugatok már mióta, de senki agyába nem jut el...

2016. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
29%

Tehát itt ugatom, hogy emberfüggő a harc. Ezek a legfontosabbak egy utcai szituációban: időzítés, reakció idő, aljasság, gyorsaság, pontosság, erő. SEHOL NINCS STÍLUS!!! Ha nekem üt valaki, bárki (akár egy utcai polgár, akár egy Shaolin szerzetes, akár Mike Tyson) egy egyenest, és én elhajolok, közben a keze alatt beütök neki álra egy olyat, hogy letörik az álkapcsa, akkor nyertem. Sehol a stílusom. Mert ehhez mi kellett? Kellett a reakció idő, hogy elhajoljak, aljasnak kellett lennem, hogy azonnal visszatámadtam, de ehhez jól kellett időzítenem, gyorsnak kellett lennem, hogy még azelőtt célba érjen az öklöm, mielőtt visszahúzná a kezét, pontosnak kellett lennem, hogy eltaláljam az álát, és erősnek, hogy leszakadjon az álkapcsa. Sehol nincs stílus. És, hogy ezt miért nem képes bárki megcsinálni egy profin, miért vannak profik? Azért, mert nem az ember fejleszti a stílust, hanem a stílus fejleszti az embert. Bármilyen stílusra mész, annak benned a legjobban ki kell edzenie ezeket az emberi tulajdonságokat. És EZÉRT emberfüggő a harc. Tessenek ezt megérteni, megjegyezeni, felfogni, ELFOGADNI, hogy ez van. Persze, szeresd a stílusod, legyél vele egy kicsit elfogult, de TISZTELD a többi stílust, pláne azoknak a képviselőit. Mert SEMMIVEL nem kevesebb emberileg (sem) egy Kung-fus, mint egy Boxoló.


Bocsánat a nagybetűkért, talán sikerült így nyomatékosítanom kicsit a dolgokat.


Aki ezt nem képes felfogni, azzal nincs miről beszélni.

2016. dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:
71%

Sűrített levegő!


Nincsenek neked kapcsolataid, max egy igen komoly agybajod!

Látszódik hogy akik komoly emberek, és tényleg értenek ahhoz amit csinálnak azok néha kommentelgetnek mert tudják hogy hülyeség az egész ami itt folyik, +nekik van igazuk és nem szorulnak rá hogy itt bizonyítsák :) (pl honvéd)

Ellenben a kis tini gyerekek akik minden áron védik a csing csungos életszerűtlen ferdeszemű stílusukat azok ráérnek egész nap itt írkálni, mert semmi dolguk, a mami meg fizeti a 10 ezer forintos csing csungot :D

2016. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy már nem azért, de hoztam le boxolni 6 éve kung fuzo gyereket, a ringbe alig akart bemenni, ott remegett bent, mindenkinek könyörgött hogy picit üssön, a régebb óta járókat (1-2 év) próbálta kerülni, de aki fél éve járt is elverte. Ott nyalt hogy milyen jók vagyunk. Aztán amikor vége lett az edzésnek akkor már sugdolózva persze, de mondta hogy ő eltudta volna verni őket, csak nem akarta stb. Aztán következő edzésnél meg már láttam hogy bevolt fosva a gyerek, és ott mondta hogy ő neki nem jön be, neki a mung fu a való, és folytatta a 10 ezer forintos levegő kékítést :D

A kung fura olyanok járnak akik nem tudnak kilépni a komfort zónájukbol, félös kis nyikhajok! :)

2016. dec. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
65%

:D Az, hogy a te barátod szerencsétlen, az nem az én bajom. És szerinted miért írtam hajnalban választ? Mert addig dolgoztam. Erről ennyit. Szerintem nem ismersz.


Nyalhatsz itt Honvédéknek bátran, végülis tudás nélkül valamelyik félhez be kell pártolnod, de ettől még nem leszel okos.


Az, hogy nekem milyen rendőr/ biztonsági őr ismerőseim vannak, azt ne tudjad már! :D


Ha meg már ott járunk, hogy "látszik, hogy kik a hülyék", akkor így van, látszik. Rajtam kívül itt már rengeteg Kung-fus/Karatés fordult meg és próbálta felvilágosítani az ittenieket, persze sikertelenül. Ugyanis mi van itt? Én reagálok mindenre, amit írtok, de ti semmit nem reagáltok arra, amit Rozsda Sárkány, vagy én írunk. Persze, tényekre nem tudtok mit mondani. Ilyenkor elkezdődik a személyeskedés, az egyéni tapasztalatok megosztása és a korba való belekötés. Bele lehet kötni a koromba, de vicces, hogy itt felnőtt emberek viselkednek óvodás módjára, ugyanis ugyanaz megy, mint ott: "az én apukám az erősebb". Míg én képes voltam eldobni a véleményem, átgondolni azt, hogy ti miről beszéltek, és megfontoltam. Innen tudom, hogy tévedtek. De itt rajtam kívül ezt senki nem csinálta meg, mert annyira nem telik, helyette, mikor én ténnyel reagálok a megnyilvánulásokra, akkor jön a kor téma, személyeskedés és egyéni tapasztalat nyilvánítás. Az, hogy én vagyok itt az 1000., aki elsorolja a tényeket nekik, akik arra nem értelmesen reagálnak, mert nem tudnak, és ezért a Kung-fusok, Karatésok inkább hagyják őket, azt mutatja, hogy nem a Kung-fusok, Karatésok a hülyék. Mert akkor őket kéne meggyőzögetni. Én 8 éve foglalkozom a valósággal. Nem a ringgel, nem a ketreccel, hanem a valósággal. És jó helyekről tanultam, mint mondtam, fejben felnőttem a harchoz.


Tehát nagyon egyszerű a képlet, mivel nem tudtok mit mondani azokra, amiket Sárkány, vagy én írunk, mi meg tudunk nektek tényekkel reagálni még a saját tapasztalataitokra is, egyértelműen megmutatja, hogy melyik fél is téved.


Van egy nagyon jó japán mondás: "A kútban ülő béka nem ismeri a tengert." Ezt lefordítom a ti nyelvetekre: "A ringben harcoló ember nem ismeri a valóságot." A mondás amúgy azt akarja jelenteni, hogy nem minden az, amit látsz. Ha nem néztek ki a ringen túlra, akkor nem fogtok látni semmit.


És amúgy miért értenének Honvédék a témához, mikor egyik sincsen tisztában a Kung-fuval, de abszolút semmilyen szinten? Ha a Kung-fuhoz is úgy értenének, mint a ketrechez, akkor ugyanazt mondanák, mint Sárkány és én. :) Csak mert ez így működik, ez is egy újabb tény. :D


De, ha nektek az az intelligens, aki ide nem ír, akkor megyek is, hadd feleljek meg az elvárásaitoknak. :) Végülis már mindent leírtam.


Utószónak: ha nekem ellent mondotok, akkor profi, mára már 60 éves elmúlt embernek, harcművészet szakértőknek, és történészeknek mondotok ellent, nem nekem. Én csak visszamondtam azt, amit ők mondtak.

2016. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
5%

Időt nem szakítok rád, elsem olvasom amit írsz!

Hülye vagy, nem értesz hozzá, ennyi!

2016. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!