Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy profi ökölvívó le tudna...

Egy profi ökölvívó le tudna győzni egy harcművész nagymestert?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy aikido mestert, egy karate mestert, egy capoeira mestert és egy kungfu mestert.

Szabályok nincsenek és egy súlycsoportban vannak.



2016. nov. 29. 11:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
54%

"Mit szerintem??Lerakod a kezed a csípődhöz,akkor nem hagyod védtelenül a fejed?"


Ebben mondjuk igazad van. De éles harcban értelmes Karatés ilyet nem csinál.

2016. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
40%
Gratulálok,belinkeltél egy előre megrendezett bunyót meg ugrabugrálást.MMA-ban is láttam már ilyet,ilyen pörgőrúgásokkal próbálkozott a gyerek,a birkózót ez felidegesítette és úgy földhöz csapta,hogy a keze is eltört.
2016. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
40%
Igen,nem csinál,de mégis ezt tanulják edzésen?
2016. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
54%

32. kommentben miről beszélsz?


Az, hogy szar az edzés mióta egyenlő azzal, hogy a stílus szar?

2016. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
0%
Boksz edzés nem lehet szar
2016. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
65%

Jaj, a Shaolin szerzetes vs Taekwondoo mestert mondod? Ne azon akadj már meg, az viccnek jó volt. Meg lett ott mondva a szerzetesnek, hogy legyen szíves, ne vágja már földnek az első rúgás után a mestert, mert elég ciki lenne és nem menne senki többet Taekwondoora. A többivel foglalkozz!


Mondjuk nem tudom mit vártam...ami szembesít a ténnyel, afölött lesurransz és kihasználtad azt a videót, hogy eltereld a témát. :)


Az, hogy MMA-ban mi van, az most nem téma, most a valóságról beszélünk.


Te akkor voltál Karatén, szar oktatásban részesültél, elmentél Boxra, ahol a legjobb oktatás van, és ezért a Karate fos, a Box meg OP. Az, hogy te a Kung-furól, hogy beszélsz azt nem tudom, semmi köze a Karatéhoz, ahol meg jó Kung-fu oktatás van, ott a Boxolókat a Kung-fusok úgy verik el, ahogy akarják. Adok egy linket, ahol ezt egy tapasztalt ember kiecseteli, egy pillanat.

2016. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim ***** válasza:
65%

Tessék!


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..


Olvasd el a kérdező hozzászólásait, jól leírja a valóságot.

2016. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
65%
Nem ide linkeltem akkor 4 videót. Majd küldöm azokat is. Amit ide linkeltem, azt meg nézd tovább 20 másodpercnél.
2016. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
61%

Rendben,te pedig olvasd el USBORNE hozzászólásait..

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

2016. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
65%

És ezekben is látszik, hogy mennyire szar a Kung-fu:

[link]


[link]


Itt ugyan közölték a szerzetessel, hogy csak show van, szóval ne alázza szét a mestert, de azért látszik, hogy teljes mértékben uralja a harcot:

[link]


[link]


Nem szerettem soha a videókhoz fordulni, mindig is a valóságban éltem tapasztalatokkal, de akik a fotelból küzdenek, azoknak akkor a saját művelődési helyükről kell adni az információt.


Jó szórakozást a videókhoz! :)

2016. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!