Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy profi ökölvívó le tudna...

Egy profi ökölvívó le tudna győzni egy harcművész nagymestert?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy aikido mestert, egy karate mestert, egy capoeira mestert és egy kungfu mestert.

Szabályok nincsenek és egy súlycsoportban vannak.



2016. nov. 29. 11:49
 61/105 anonim ***** válasza:
53%
Hehe! :D Megnéztem a videót, amit 59-es küldött. :D Az nem a Leung Ting féle Wing Tsun, hanem valami más. Ez az egyik. A másik, hogy engem ugyanígy vittek le, sajnos ez a Birkózó technika elég jó és mi sem tanultunk eléggé védekezni ellene, szóval haverom levitt, de én befogtam egy Fok-sauval, amivel egy medvét le tudok fogni, aztán széjjel könyököltem a koponyáját. :) Jééé, tud ilyet is a Wing Tsun??? :O Igen, tud. Csak ki kell tudni vitelezni. De tudok mondani neked kapásból 3 olyan Wing Tsunost onnan, hol én tanultam, akit le sem tudnál vinni a földre ezzel a technikával, mert szarrá veri mindened, ezt garantálom. :)
2016. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
25%
Mit pofázol,hogy nem konyítol semmit a témához?Linkeltem egy videót,ahol a wing tsunost 5 másodperc alatt kivégzik a legalapabb birkózótechnikával.Linkelj már egy videót,ahol a wing tsunos legyőz bárkit is
2016. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
65%

Pont ezért nem értesz hozzá. Videókon nősz fel és nem tudsz semmit se a ringről, se a valóságról. :) Itt senki nem vesz téged figyelembe, mert értelmes dolgokat nem tudsz mondani, csak a saját kis álomvilágod kiáltozod, ami fölött mindenki elsurran, mert csak vicces.


1) nekem nem kéne linkelnem, mert minden héten harcolok a Wing Tsunnal és ha szar lenne, akkor már eldobtam volna. Utcán is vertem össze ilyen embereket, mint te. Soha nem szájkaratéztam, csak feltettem a kezem és mondtam, hogy üss meg. :) Azóta Wing Tsunozik a srác. :D


De tessék, videók: [link]


[link]


[link]


[link]


Tessék, nézelődj akkor. De videókkal nem jutsz sehova ám. :)

2016. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
100%

Ez is jó: [link]


:)

2016. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
65%

"Linkeltem egy videót,ahol a wing tsunost 5 másodperc alatt kivégzik a legalapabb birkózótechnikával."


Azzal amúgy tisztában vagy, hogy a Boxolók ennyi ideig sem bírják? Hogyha értelmes videót néznél, nem ketrecharcot (bár ott is ez van), akkor láthatnád, hogy a Boxolókat mindenhol pár másodperc alatt földreviszik, vagy lerúgják. Ahol viszont a földharc nem olyan effektív és nehezebb használni, például utcán, ott a Wing Tsunnal már szenvednek és nehezebben győzik le a bénákat is, a jobbakat pedig le sem győzik, míg a Boxolók ugyanúgy pár másodpercek. Ha már videók, akkor nézz csak utána a Boxnak is bátran! :) Úgy látszik arról nem nézel videókat. :)

2016. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 anonim ***** válasza:
40%

Itt a bokszoló,letarol ez mindenkit

[link]

2016. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/105 A kérdező kommentje:

Egy Capoeira nagymester agyonb/szna mindenkit. A karatéjost felrúgja műholdnak. Az aikidó mesternek olyan lábsöprést ad, hogy az lyukat üt a betonba. Mire a bokszoló megmozdul, addigra kap egy olyan tolórúgást a gyomrába, hogy elrepül Kamcsatkáig. A sáska kungfusnak ad sarokkal egy körívest állkapocsra, aztán a kungfus összerogy.


Talán a taekwondós tudná egy picikét megszorongatni a capoeirást.

2016. dec. 2. 15:27
 68/105 anonim ***** válasza:
40%

Eddig nekem bármelyik csing-csungos akart mutatni valami mozdulatot, mindig hagynom kellet magam!

Ha már kicsit untam a banánt és elakartam menni akkor szó nélkül kijöttem a nagy "fogásaiból", még kérni sem kellet. Ráadásúl ezeket a fogásokat amikor mutatták percekig gondolkodtak mi hogy van.

Én a box tudásommal oda megyek akkor mindegy hogy űl, fekszik, áll, a kezével a tökét vakarja, vagy eszik, én ugyanúgy telibeverem!

Ez meg tiszta vicc hogy ráfogjátok kun-fu gyengeségét arra hogy vannak szabályok! Az még ok hogy a boksz kötött, de már az mma is . .

2016. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
100%

"Itt a bokszoló,letarol ez mindenkit"

https://www.youtube.com/watch?v=eRgGtRyfoQs&feature=youtu.be


Azért az ne zavarjon barátom, hogy a videón látható Igor Vovchanchyn egyáltalán nem ökölvívó, hanem kickboxoló és sambo-s. Csak ökölvívással egy meccset sem bírna ki MMA-ban...

2016. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
75%

"Mint írtam, nekem egy külső szemlélő úgy írta le, hogy Magyar Honvédet begépelte egy 4 éve Wing Tsunozó haladó, és, mint írtam, azért lett vége, mert a haladó befejezte, nem azért, mert Honvéd kitört volna"


Ez érdekes. Eddig ezt nem olvastam itt.

2016. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!