Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tápkiegészítőt szedjek?

Milyen tápkiegészítőt szedjek?

Figyelt kérdés

Rokonaim, ismerőseim inkább a Scitec Nutrition-ra esküsznek, mint a Bio Tech-re, ezért az előbbi termékeit (Scitec Nutrition) szeretném használni. Személy szerint (vékony, nehezen hízó, izmosodó emberpalánta létemre) a Jumbo-ra gondoltam. Továbbá ugye a szénhidrát miatt a Mass-ot. Fehérje tápkiegről úgy gondoltam megkérdezlek titeket HA egyáltalán kell.


Tehát igazából arra kérlek titeket rakjatok nekem össze egy ilyen csomag szerűséget, vagy magyarázzátok meg hogy hogy is van ez, mert nem igazán értek hozzá! (nem csicskáztatás, nem szájbarágatás)


[14 éves vagyok, nagyon sovány, nehezen szedek fel izmot, súlyt, 42kg, 164cm]


lehetőleg olcsóság, megbízhatóság szerint!!!!!



2014. jún. 26. 11:23
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha nem értetted. Olvasd el még egyszer-kétszer. Sőt, van egy "kezdő testépítő kisköny" nevű könyv is, az is hasznos. Nem fogunk neked könyveket írni, ha már van.
2014. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy a súlyzós edzéshez.

Mondom nem kell tápkieg, ha szilárd kajából tudod biztosítani a tápanyagot.

Amúgy a tápkieg nem csodaszer, csak kaja

2014. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Hat az baj, ha a sarga kapszulat nem ertetted.


En azt javaslom, felejtsd el meg par evig a taplalekkiegeszitoket. Meg a sulyzos edzest sem eroltetnem 14 evesen.

2014. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Nos a többiek azt próbálták neked elmondani hogy ezek, amiket Te említettél, a táplálékkiegészítőket, ezek csak szimpla tápanyagok. Úgy képzeld el, hogy minden testépítőnek szüksége van x fehérjére x szénhidrátra x zsírra, és ezt be kell vinni valamilyen forrásból. Ennek egyik alternatívája a fehérjepor, de lehet csirke vagy tojás is, szénhidrát esetében ugyanúgy lehet zabpehely, mint rizs. Nem azon múlik, hogy milyen márkájú kieget veszel.

Olvass kezdőknek való cikkeket bodybuilder.hu-n, pl. "tömegnövelés alapjai", stb.

2014. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
3%

ember 14 évesen ne szedj táplálékkiegészítőt , nem értem ez a sok baromság mért akarják az emberek ilyen hülyeségekkel tönkre vágni magukat,

egyél tojást tejtermékeket gyümölcsöt zöldséget, és felejtsd el a kutyatápokat.

a magad erejéből edz annyit csinálj amennyit bírsz, és ne a 25-30 éves izomagyakról vegyél példát.

2014. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
55%
Már miért vágná tönkre magát?
2014. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
4%
és fejlődő szervezet vagy ne feledkezz meg erről előző voltam
2014. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
3%
mert 14 éves azért ha porok klasszak lennének a csirke helyett délbe kanalaznék egy 5 kg os dobozból ötöt ez így nem normális szerintem ezt te is pontosan tudod.de te azt csinálsz amit akarsz de ne bolondítsátok már meg a 14 éves gyereket.
2014. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
55%

Ez a 79%-os zseni remélem csak trollkodik, itt is megmondta a tutit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__5816..

2014. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Értem. Szóval csak az a természetes, amit Te is csinálnál. Elmesélnéd, hogy miért nem természetes a fehérjepor? Mi benne a mesterséges? Hogyan állítják elő?
2014. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!