Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tápkiegészítőt szedjek?

Milyen tápkiegészítőt szedjek?

Figyelt kérdés

Rokonaim, ismerőseim inkább a Scitec Nutrition-ra esküsznek, mint a Bio Tech-re, ezért az előbbi termékeit (Scitec Nutrition) szeretném használni. Személy szerint (vékony, nehezen hízó, izmosodó emberpalánta létemre) a Jumbo-ra gondoltam. Továbbá ugye a szénhidrát miatt a Mass-ot. Fehérje tápkiegről úgy gondoltam megkérdezlek titeket HA egyáltalán kell.


Tehát igazából arra kérlek titeket rakjatok nekem össze egy ilyen csomag szerűséget, vagy magyarázzátok meg hogy hogy is van ez, mert nem igazán értek hozzá! (nem csicskáztatás, nem szájbarágatás)


[14 éves vagyok, nagyon sovány, nehezen szedek fel izmot, súlyt, 42kg, 164cm]


lehetőleg olcsóság, megbízhatóság szerint!!!!!



2014. jún. 26. 11:23
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Haha grat
2014. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
78%

A porok klasszak, koncentrált élelmiszerek, melyeket a modern technológia segítségével gyártunk. Semmi sallang nincs bennük, semmi hormon, semmi szteroidkox, semmi! Hasonló pl. a kakaópor, a capuccinopor, sőt, a bébitápokban is fehérjepor van, csak már feloldva. Amúgy olyat senki sem mondott, hogy csirke 'helyett' kéne enni, erre kb minden tápkiegekkel foglalkozó megszólalásnál felhívja valaki a figyelmet, hogy kiegészít és nem helyettesít. Ámbátor ha bevisz minden szükséges tápanyagot (makro- és mikro egyaránt), akkor tulajdonképpen mindegy, miből eszi, csak a gyomor jobban szereti a szilárd kaját, és fosás lehet a túl sok folyékonyból. Ennyi az egész.


És most sem tömjük a fejét, pont arra próbáljuk rávezetni, hogy tájékozódjon, gondolkodjon, tervezzen, mielőtt elkezd cselekedni.

2014. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
5%

kedves 20 as lehet nemkem több fogalmam van arról hogy hogyan állítják elő őket ugyanis mérnökként volt pár hely ahol ezek előállítását felügyeltem, én pontosan tudom miről van szó de neked még eleget kéne hozzá tudnod javaslom hogy nézzél utána utána ugass.

de tök mindegy mondtam te azt eszel amit akarsz csak ne bolondítsatok meg gyerekeket.

az én részemről itt fejeztem be és nem akarod veled veszekedni.

2014. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
63%
Értem, szóval Te tudod, hogy mennyire gonosz és káros a tápkieg, de én buta vagyok, mert nem tudom. Akkor miért nem mondod meg?! Szeretnék nem meghalni, Te meg elég önelégült szemét lehetsz, ha nem akarsz segíteni rajtam, elvégre az életem forog kockán, Te meg inkább sértődötten elvonulsz.
2014. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
24 azt nem mondtam egy szóval se hogy ebbe bele lehet halni:)
2014. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Sarkítva fogalmaztam, a lényeget kéne leszűrni. Ha ez nekem rossz, akkor mondd már el, hogy miért. De utálom ezt a "azt csinálsz amit akarsz, de én tudom hogy szar" típusú oltást.
2014. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
6%
ismerek nem egy olyan embert aki huzamosabb ideig szedte és most 35 évesen pl fél szemére jó formán vak...
2014. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

A Kezdő Testépitő Kiskönyv is megvolt :)

A helyes táplálkozásra figyelek, csak nagyon elkalandoztatok a kérdéstől. Tehát: Ne szedjek tápkieget, inkább táplálkozzag (még) helyesebben. Lehet hogy egyébként nem mondtam el mindent, de nekem igazából a tömegnövelés lenne a cél. Mellesleg egy hónapja saját testsúlyos gyakorlatokat, meg aerob edzést végzeek. Ezt szeretném augusztusig csinálni, aztán súlyzós átmozgató edzésbe kezdenék. A súlyzós edzés idején milyen tápkieg kéne? Akkor most ne szedjek?

2014. jún. 26. 12:14
 29/45 anonim ***** válasza:

Na akkor leirom szajbaragosan:


Eloszor is eldontod hogy mi a celod. Tomegnoveles? Akkor meghatarozod hogy mennyi tapanyagra van szukseged. Peldaul eldontod hogy neked 2g feherje es 5g szenhidrat kell naponta. (abba ne menjunk bele hogy jonnek ki ezek az ertekek, mert messzire vezetne). Vagy 42kg, akkor kell 84g feherje es 210g szenhidrat.


Aztan megnezed a napi kajadat, hogy megvan-e, ha nincs, akkor lehet taplalekkiegeszitot nezni, amivel KIEGESZITED a normal kajat arra az ertekre amit kiszamoltal.


A te esetedben SEMMI SZUKSEG kiegeszitore, egyel valtozatosan, sok hust, zoldseget, es persze szenhidratot is, kenyeret, tesztat, rizst, krumplit, tokmindegy.


A sulyzos edzest meg vagy 3 evig felejtsd el. Novesben vagy, a sulyzos edzes kifejezetten karos lehet a szamodra. Sajat sulyos edzes jo otlet, es nyomhatod az aerobot is, legalabb lesz allokepesseged.

2014. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
63%
Akkor meséld már el, hogy állítják ezeket elő, és mégis milyen összefüggésben lehet a vaksággal(???), ugyanis én is (élelmiszer)mérnök leszek. Hátha nekünk rosszul tanítják. Sőt, a neten is fent van (tejipari cég honlapján), hogy készül, és abban sincs semmi veszélyesnek hangzó. Hát akkor te, aki "pontosan tudja, miről van szó", okosíts már ki minket légyszíves, mert ezek alapján úgy tűnik, csak blöffölsz. Hozzáértőnek állítod be magad, de ha ez nem párosul konkrétumokkal, akkor csak egy fellengzős kontár maradsz.
2014. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!