Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tápkiegészítőt szedjek?

Milyen tápkiegészítőt szedjek?

Figyelt kérdés

Rokonaim, ismerőseim inkább a Scitec Nutrition-ra esküsznek, mint a Bio Tech-re, ezért az előbbi termékeit (Scitec Nutrition) szeretném használni. Személy szerint (vékony, nehezen hízó, izmosodó emberpalánta létemre) a Jumbo-ra gondoltam. Továbbá ugye a szénhidrát miatt a Mass-ot. Fehérje tápkiegről úgy gondoltam megkérdezlek titeket HA egyáltalán kell.


Tehát igazából arra kérlek titeket rakjatok nekem össze egy ilyen csomag szerűséget, vagy magyarázzátok meg hogy hogy is van ez, mert nem igazán értek hozzá! (nem csicskáztatás, nem szájbarágatás)


[14 éves vagyok, nagyon sovány, nehezen szedek fel izmot, súlyt, 42kg, 164cm]


lehetőleg olcsóság, megbízhatóság szerint!!!!!



2014. jún. 26. 11:23
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Kapja már be, aki leszavazott :D

Olyan csúnyán néz ki a 44.

2014. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

De figyeljetek, az ismerőseim közül rengetegen csinálják, és ők is 12-16 évesek. És nincs semmilyeen mellékhatás, nem ragadtak le a növésben, sőt! Szóval néhány hónapig még csinálom a saját testsúlyos edzéseket, de aztán nekiállok az átmozgató súlyzósnak. Azt írják a neten, hogy csak pubertás kor előtt veszélyes ez a dolog, de én ugye már jó rég óta nem vagyok már előtte. Ezért állítólag odafigyyeléssel, helyesen kivitelezett gyakorlatokkal jól fog menni, főleg ebben a korban. És mivel még mindíg nem válaszoltatok a kérdésmre:


HA majd fogok használni, melyeket használjam?

2014. jún. 26. 15:40
 43/45 anonim ***** válasza:

" És nincs semmilyeen mellékhatás, nem ragadtak le a növésben, sőt!"


Honnan tudhatnad ezt, ne viccelj mar... Az meg hogy szetcseszik az izuleteiket nem most, hanem 20 ev mulva fog jelentkezni... Raadasul erteni kellene hogy mi az hogy valami kockazatos. Nem azt jelenti hogy biztosan ugy lesz, hanem az hogy elkepzelheto. Es nem eri meg, hidd el.


Ha majd "szedsz" akkor raersz eldonteni, en biztos hogy ilyen Jumbo meg hasonlo cukros szarokat nem ennek, mert nulla ertelme van, feherjenek van ertelme, a legjobb ar/ertek aranyu a myprotein whey feherjeje, persze azt angliabol kell rendelni, de en is azt eszem, probaltam mar scitecet meg mast is, vegul is tokmindegy. Nem attol leszel izmos.


Miert akarsz egyebkent testepito lenni 14 evesen es 164 centisen?

2014. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Ki monda hogy testépítő szeretnék lenni? :D Egyszerűen csak jó testet akarok...
2014. jún. 26. 20:16
 45/45 anonim ***** válasza:
14 evesen? Kicsit korai.
2014. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!