Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tápkiegészítőt szedjek?

Milyen tápkiegészítőt szedjek?

Figyelt kérdés

Rokonaim, ismerőseim inkább a Scitec Nutrition-ra esküsznek, mint a Bio Tech-re, ezért az előbbi termékeit (Scitec Nutrition) szeretném használni. Személy szerint (vékony, nehezen hízó, izmosodó emberpalánta létemre) a Jumbo-ra gondoltam. Továbbá ugye a szénhidrát miatt a Mass-ot. Fehérje tápkiegről úgy gondoltam megkérdezlek titeket HA egyáltalán kell.


Tehát igazából arra kérlek titeket rakjatok nekem össze egy ilyen csomag szerűséget, vagy magyarázzátok meg hogy hogy is van ez, mert nem igazán értek hozzá! (nem csicskáztatás, nem szájbarágatás)


[14 éves vagyok, nagyon sovány, nehezen szedek fel izmot, súlyt, 42kg, 164cm]


lehetőleg olcsóság, megbízhatóság szerint!!!!!



2014. jún. 26. 11:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
92%
Az oké, hogy megvakult, de egyszerűen ilyen irreleváns, egyszeri példákat felhozni nevetséges "érv". Ezer oka lehet, hogy miért vakult meg a fél szemére, ennyi erővel BÁRMIT ráfoghatnánk a tápkiegekre, hamis összefüggéseket kitalálni könnyű. Ha apám térde rotyog, akkor biztosan a fehérjepor kikezdte az ízületeit és kezdi kifejteni káros hatását, nem? Ez így nagyon kevés, hogy "ismertem egy embert". Mi meg ismerünk sok olyat, aki évtizedek óta fogyaszt kieget és semmi baja. Most akkor 1-1? Szerintem még mindig nem mondtad el, hogy mi az előállítási folyamat, pedig ugye nagyon tudod, mert ott dolgoztál évekig. A táplálékkiegészítő csak egy vödör kaja, nem kell csúnyákat gondolni róla, főleg megalapozatlanul.
2014. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Kárdező: 80-90 gramm fehérjét nagyon könnyű bevinni, szóval én nem költenék kiegre, maximum a gasztronómiai változatosság érdekében, vagy vész esetére, ha elfogyott otthon a hús. Egy multivitamin viszont kéne, de az nem drága.
2014. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Az összefüggésekről: [link]
2014. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
És akkor a súlyzós edzés nekem káros?
2014. jún. 26. 12:44
 35/45 anonim ***** válasza:
89%
„egy pillangó egyetlen szárnycsapása a Föld egyik oldalán tornádót idézhet elő a másikon”
2014. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Azért még 1-2 évig ne nagyon terheld magad, tehát ne guggolgass meg húzogass fel nagy súlyokkal. Bár ez nem annyira a szakterületem, de szerintem pár kilós (<5) súlyzókat még lehet használni (nagyon ügyelve a szabályosságra, de hát azt mindig kell), más szerint meg még azt se, hanem teljes egészében maradj a sajátsúlyos edzésnél. Persze itt is ügyelve a szabályosságra.
2014. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Akar karos is lehet. Olyanokat is olvastam mar hogy a vegleges magassagod alacsonyabb lesz ha sulyzos edzest nyomsz amig novekedsz.


Gondolom nem akarsz egesz eletedben 164 centi maradni :) Megallni nyilvan nem fogsz, de minek kockaztatni. Meg aztan az izuleteknek sem hasznal.


Nyomd a salyat sulyos edzest, meg az aerobot, futast, intervallum edzeseket, es aztan 18 eves korodban ha meg mindig erdekel a dolog, atnyergelhetsz a klasszikus testepitesre, es addigra lesz egy kivalo alapod.


Nagy izmokat 14 evesen amugy sem fogsz novelni, kart viszont okozhatsz magadnak.

2014. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
"sajat sulyos" akarom mondani.
2014. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti káros, ugye?
2014. jún. 26. 12:54
 40/45 anonim ***** válasza:
Lehet 5 kilós súlyzókkal edzeni, de az már annyira kis terhelést jelentene (kivéve egy-két gyakorlatot), hogy a saját testsúlyossal jobb eredményeket, fejlődést érne el, mint kis súlyokkal.
2014. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!