Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen az arcapolasi rutinotok?

Milyen az arcapolasi rutinotok?

Figyelt kérdés
Szeretnek foglalkozni az arcborom apolasaval es erdekelne hogy :ti milyen termekeket hasznaltok ? , ES milyen sorrendeben ? , ha van arcapolasi rutinotok kerlek irjatok meg , es ha van nappali es esti rutinotok is irjatok meg meg mind a kettot. Nekem zsiros , pattanasos borom van . Kerlek segitsetek , mert nekem nagyon fontos lenne . Koszonom. :)

2016. júl. 26. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pattanásos, zsíros bőröm van:)

Arcápolási rutinom nagyon egyszerű. Először is, igyekszem megszüntetni magam körül az olajos magvakat, popcorn-t, csokit, mert ezek a főbűnösök abban, hogy zsíros és pattanásos a bőrünk. Hetente 2-3x szoktam maszkot feltenni az arcomra, amit a kozmetikusom kevert ki nekem. (Amúúgy ajánlom az Avon termékeket, nagyon beválnak, nekem is bevált a bőrradírjuk, és a lehúzható maszkjuk is.) A Garnier-nek van egy ilyen gélje,(Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél) ami direkt az ilyen bőrtípusokra van, azt általában akkor használom, ha tényleg nagyon zsíros a bőröm. Ezt amúgy reggel érdemes feltenni, majd max 2 perc után lemosni. Jaa és MICELLÁS VÍÍÍZ! Minden este tisztítsd át vele az arcod, mert segít eltávolítja a bőröd szennyeződéseit, ezáltal csökkenti a pattanást. És, ha szeretnél természetes úton megszabadulni tőlük, akkor ajánlom a fogkrémet, és a szappant. Mindkettő szárít, max. 5 percre fent hagyod a bőrödön majd lemosod, és arckrémmel bekened. Arckrémből is igyekezz kevésbé zsírosat választani.:) Remélem tudtam segíteni.:)

2016. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oriflame-s arctisztítóval megmosom az arcom, majd COSRX aha/bha tonikot használok. Ezután a La Roche Posay Effaclar Duo krémet használom, ez jó a pattanásokra és a hegekre. Ha szárazabb a bőröm a Mizon hidratálóját is használom. Télen még a Benton csiga-méh krémet is felkenem, de nyáron pl estére szoktam, vagy a Mizon helyett.

Sminket én is micellás vízzel távolítom el.

Esténként (általában kétnaponta) COSRX aha-t használok, de ősszel-télen bha-t is. A bha pl kifejezetten jó a pattanásokra, nekem szebb tőle az arcom. (Fényvédő használata kötelező ezek mellé!!)

Ezen kívül még Avon termékeket használok (éjszakai pattanás elleni krém és hegek gyógyításában segítő) és az Oriflame-nek van pattanás leszárító kis tubusos krémje, amitközvetlenül a puklira kell rakni. Illetve a COSRX-nak is egy hasonló tapaszát használom. Ezeket felváltva, mikor milyen állapotban van a bőröm.

2016. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A reggeli és esti rutinom egy pontban különbözik. Az arctisztításban. Reggel egy lágyabb arctisztítót használok (Neutrogena pink grapfuitos krémes arctisztító), este pedig egy durvábbat (Garnier pure 3 in 1). Egy héten kétszer-háromszor egy mélytisztítós aktív szenes szappant használok. Toniknak kamilla teát használok, kétnaponta főzök egy keveset, pamaccsal viszem fel az arcomra. Krémnek a Balea gyümölcssavas mattító arckrémét használom.

Heti kétszer maszkot használok (Avon holt-tengeri ásványos maszkja csodát tesz a bőrömmel). Radíroznom is gyakrabban kell, zsíros, pattanásos a bőröm. Ilyenkor kávézaccot mézzel keverek össze, vízzel felhigítom picit, átmasszírozom vele az arcom.

Pattanásokra változó mit használok. Van amikor teafaolajat, van amikor arcszeszt viszek fel rájuk. A kinyomott, vagy vészesebb pattikra curiosat rakok.

2016. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!