Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok hogyan...

Kis mellű lányok hogyan fogadtátok el magatokat?

Figyelt kérdés

Írjátok el, hogy hogyan fogadtátok el magatokat? :( Mennyire feszélyez benneteket, ha bikiniben kell lennetek? Vagy a párotok előtt?

Kérlek olyat ne írjatok, hogy van idő még megnőhet, mert már 19 éves vagyok és emiatt rohadtul kisebbségi komplexusom van! :(

Valami tanács, amitől jobban érezhetem magam a bőrömben?! Gondolkoztam már műtéten is, bár nem tudom...:S

Írjatok!:)


2011. aug. 12. 18:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ha valakinek kicsi a melle, de sportos akkor néha még szebb is 1 nagymellűnél.. meg igazából nem a mell nagyságától függ 1 nő szépsége hanem úgy együtt az egész... nézdmeg pinket, vagy 1 csomó modell-t a legtöbbnek kicsi a melle mégis gyönyörű..és most nem az anorexiás ps-elt nőkre gondolok=)
2011. aug. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogadtam el magam és meg fogom műttetni.


Az a baj, hogy korábban túlsúlyos voltam, akkor kifejezetten nagy mellem volt. Amióta lefogytam, eltűntek a melleim. Így főleg nem tudom feldolgozni. Szörnyű, hogy lógnak rajtam a korábbi melltartóim.


Amúgy nem szoktak megszólni, nem kritizál senki, csakis magam miatt csináltatom meg.

2011. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Még "csak" 16 éves vagyok, mondjuk még nőhet, kicsi a mellem, de soha nem műttetném meg, így jól érzem magam, nem kell nagy mell ahhoz, hogy valaki csinos, szép legyen.
2011. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A párom előtt nem "szégyenlem" a kis mellemet, mert ő így imád, de emberek közé nem merek push up melltartó nélkül menni. Ez főleg azért van, mert sajnos az arcommal sem vagyok nagyon sokszor megelégedve, így legalább deszka ne legyek.

Műtéten kívül ott a push up melltartó, szivacs és hasonló praktikák. Mást nem tudsz tenni ellen. Fogadd el magad.

2011. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából magamat elfogadnám, csak egész gyerekkoromban deszkának csúfoltam stb, így inkább fel sem veszek olyan ruhát, amiben látszana, h mekkora, így meg nem vagyok nőies stb -.-"
2011. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 szamóca.. ***** válasza:
90%

hát, mikor még szűzkislány voltam engem is zavart, de akkor még "majdmegnő" státuszban voltam. hát nem nőtt túl nagyra no:D aztán az idők során, az első pasimmal - már aki előtt levetkőztem - nagyon gátlásos voltam. aztán egyszer csak úgy a nagy lendületben lekapta a melltartóm, tök rosszul éreztem magam, ő meg majd megőrült értem, úgy is. szerette a mellem akármilyen pici volt. ez már oldott rajta egy sort, de persze következő alkalomnál másik pasival már megint előjött hogy "jhuj nem fog neki tetszeni" modntam hogy nem akarom hogy lássa, ő pedig elmagyarázta hogy a pici mell is legalább olyan szexi tud lenni. és megértettem: ha ott vagy az ágyban meztelenül, és lovagolsz rajta vagy akármi, egyetlen pasinak sem fog lelankadni csak mert nem 95D. sosem volt rossz tapasztalatom, soha senki nem szólt még emiatt.

és ha szólna is valaki...ha valakinek azért nem kellek mert nincs nagy mellem, azt sz*pja le a vacogós cápa háromszor míg egy rozmár b*ssza hátulról, erről ennyit:)

2011. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
sehogy nem fogadtam el magam .... mindig a műtéten gondolkozok utána olvasok meg minden de belebotlok pár negatív dologba is pl. hogy nem úgy sikerült mint ahogy a dokival megbeszélték meg ilyenek meg hogy betokosodott meg még hasonlók és elmegy tőle a kedvem.... és ez így meg újra és újra :S
2011. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

KI A FRANCOT ÉRDEKEL?

De most komolyan...ránézek a kicsi mellemre, és semmi rossz nem jut eszembe, mert meglátom a szép hasamat, és jó érzésem lesz, ennyi. Nem kell mindent túlreagálni, senkit nem érdekel, hogy milyen a melled, és gondolom másoknak akarsz tetszeni, mert a mell nagysága normális esetben nem járul hozzá a jó közérzethez. Ha ennyire érdekel a külsőd, akkor gondolom gyönyörűen kidolgozott tested van, napbarnított vagy arisztokratikusan hófehér a bőröd, ápolt és elbűvölő vagy. Aki azon a testrészén problémázik, amin nem tud változtatni, az gondolom minden tőle telhetőt megtett azért, hogy amin változtathat, azt tökéletessé tegye. Bár nehezen hiszem, hogy így van, mert akkor azért annak van valamennyi esze, és megnézte pl Eva Longoriát, vagy nem tudom:"DDDD

2011. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hanyas melltartót viselsz?


Nekem nagyon kicsik a melleim. És néha teljesen le vagyok törve emiatt. Nem vehetek fel szép, nőies felsőket, mert azokba mell kell, ami neke nincs. Ha szük pólót veszek fel, akkor is kínosan érzem magam, hogy nincs benne mell.

2011. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem is eléggé zavar, de igyekszem nem erre koncentrálni. A mellem nem szép! Oké, de gyönyörű a csípőm és a hasam, a derekammal is maximálisan elégedett vagyok. Szerintem ennyi a titok. Keresd meg mi a ami nagyon szép rajtad, és koncentrálj arra. Nem úgy menj végig az utcán, hogy kis mellű vagy, hanem úgy, hogy jós.eggű/szép arcú/ szép szemű/ jó lábú stb. :)
2011. aug. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!