Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 80D-s mérettel...

12 éves vagyok 80D-s mérettel ez nagyon gáz? /több lent/

Figyelt kérdés
Régen vettem már új ruhákat és akkor még nem volt ekkora .Most meg már feszülnek a mellemen és elég idegesítő.meg főleg ezért mindig idősebbnek néznek(min15,de volt már hogy 17-nek is),a fiúk meg megbámulnak :(.Van olyan felnőtt ismerősöm aki irigyel.Most a fekvőgipsz miatt híztam (nem kicsit) és a méretem ugyanakkora maradt .Szüleim azt mondják hogy majd fogok még neki örülni.De az még sokára lesz úgy érzem.165cm vagyok és állítólag szép is csak koránérő(ezért pubertás ,pattanások,mensi stb...).Szvl ha most lefogynék (mikor majd végre sportolhatok)állítólag minden pasinak "álma lennék" ahogy a felnőttek fogalmaztak .szerintem nem ,nagyon nem (képet sorry nemtok mutatni.Mindennel próbálom takargatni magam :X :X :X :X Szerintetek is ilyen gáz ez hogy így nézek ki meg már a szüleim folyton a "kamaszodásomról "beszélnek pedig hivatalosan még nem is vagyok az és ezt minden felnőttel megbeszélik?????

2015. aug. 28. 00:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
1-2 XD
2015. aug. 29. 19:46
 12/17 anonim válasza:

Na ne bassz... Nekem 80B-s és teljesen atlagosnak gondoltam eddig :(. Meg van olyan ismerősöm is, akinek 14 évesen semmi melle nincs, kb mint egy fiúnak.

13/L (nem reg töltöttem be a 13-at)

2015. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyen széles hátatok??

Nekem 18 évesen van 65 cm. :S

2015. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szüleimtől örököltem XD Ezért nem áll jól egy csomó ruha :(
2015. aug. 31. 18:29
 15/17 anonim válasza:
12-13 évesen 80-as mell körméret? Pár év és 100-as lesz???
2015. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg igaza van a szüleidnek. Ilyen nagy mellekkel (plána ha még nőnek) tényleg minden pasi álma leszel. Nagyon szerencsés vagy!

25F

2015. szept. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16: Egy 12 évest - jó esetben - még egyáltalán nem érdekel a (más emberrel való) szexualitás. Meg egyáltalán nem a nagy mell tesz valakit valakivé, ráadásul mindenkinek más az ízlése ezen a téren is, ezért jó nagy butaság ilyeneket kijelenteni - még, ha jó(?) szándék is vezérelt... Egyébként írtam privit.
2015. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!