Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként miért ciki harisnyandr...

Fiuként miért ciki harisnyandrágot hordani?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés! Miért ciki a harisnya fiúknál??

2023. nov. 1. 10:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
91%

NEM ÉRTEM, MI ITT A PROBLÉMA?

Ha egy férfi harisnyanadrágot hord,hát tegye azt!Én is hordok,nincs ebben semmi különös! Gyermekkoromban is viseltem harisnyanadrágot, most is hordok jelenleg,mert kint hideg van! Nekem bejön,és a bordázott,kötött harisnyát viselem! A munkahelyen az öltözőben se szólt még érte senki,egyrészt semmi közük hozzá hogy mit viselek,másrészt az én dolgom!Ha valaki ezen rajtam röhögne,minimum az orrával mehetne a sebészetre!

2023. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 A kérdező kommentje:
Én is ezt a fajta harisnyanadrágot hordom. Semmi gond vele:)
2023. dec. 3. 20:14
 93/96 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valakinek az. Nekem nem:)
dec. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem gondolom annak, sőt anyaként abszolút pártolom a réteges öltözködést. A fiam kiskora óta hordja és már 16 éves. Sosem kellett neki az aláöltöző vagy a melegítőnadrág csak a vastag fekete harisnya. Nadrág alá mindig felveszi ha hideg van és itthon is csak harisnyában meg pólóban van. Sosem kellett neki 2-szer mondani, hogy vegye fel a harisnyáját.
dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom mit lehet ezen a harisnya viselésen ennyit lovagolni? Aki szereti az fel veszi, aki nem szereti az nem fogja fel venni úgy sem. Tessék már ezt tiszteletben tartani, egy ruha darabról van szó nem másról.
jan. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom hogy ez ciki lenne, csak ugye egyes emberek szeretnek ebből nagyobbacska ügyet csinálni.

Nekem erről is meg van a véleményem, de nem írom le.

Nem vagyunk egyformák ez tény és való. Ehez természetesen hozzá tartozik az is hogy, különböző módon öltözködünk. Ki így ki úgy, de egy ruhadarab ért cikizgetni a másikat az szerintem butaság.

márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!