Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként miért ciki harisnyandr...

Fiuként miért ciki harisnyandrágot hordani?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés! Miért ciki a harisnya fiúknál??

2023. nov. 1. 10:48
 11/96 gabor49 ***** válasza:
100%
nem ciki én is kiprobaltam már
2023. nov. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is hordja télen a harisnyát, sőt én szoktam neki venni:)
2023. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
100%
En is hordom..meg rterdnadraggal is .a nejlomtol a vastag pamutig. A baratnömnek tetszik.. ö veszi nrkem a harisnyakat
2023. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
100%

Én 38 éves nő vagyok,de például már nem először láttam egy srácot Pesten aki fehér bordázott,kötött harisnyanadrágot szokott hordani rövidnadrággal.Igen,pont olyan,mint amilyet oviban annakidején hordtunk mi is gyerekként.

Ma délelőtt szállt fel az Ecseri úton a 3.villamosra.Sötétkék kapucnis pulcsi,sötétkék rövidnadrág,és a fehér harisnyanadrág bolt rajta,amilyet az előbb említettem!

Leült,kényelmesen féltette a fülest,és elkezdte a zenét hallgatni.Én vettem a fáradságot,és megkérdeztem tőle hogy :

- Ne haragudj,semmi közöm hozzá,de már több alkalommal is így láttalak ebben a szériában,miért viselsz harisnyanadrágot?

Erre ahelyett,hogy elkúldött volna a francba, szépen bevallotta,hogy azért,mert neki ez jön be,nem tehet róla.Szerinte az erre a legjobb terápia,ha viseli ezeket,mert egy pszicháter se tuna neki jobb tanácsot adni!Azt is elmondta,hogy nős,a felesége is szereti ezeket a harisnyákat viselni.És elég szép gyűjteménye van belőle neki otthon,mindet külföldről rendelte.

Én azvelmondottak alapján gratuláltam neki,és azt mondtam neki,hogy viselje egészséggel!

2023. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
97%

14-es

Te már a múltkor is a villamoson láttad a harisnyás fiút és akkor is megkérdezted tőle. Hogyan is van ez?

2023. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
96%

15.

Lehet,sőt tény,hogy több alkalommal is láttam már azt a srácot,de én most kérdeztem meg tőle először. Aki akkor megkérdezte tőle át egy másik személy volt,én biztosan nem!

Szeva!

2023. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak j@geralsót hordanak, én férfi harisnyáról nem is hallottam eddig.
2023. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
17%
Sosem láttam még harisnyás férfit.
2023. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:
100%
Pedig letezik ferfiharisnya . Többfajta is .. en mar lattam fiatalt es idösrbb urat is..
2023. nov. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
88%
Cicagatyát szoktak venni rövidgatya alá, azt is csak futáshoz. Budapesti vagyok, de még nem láttam harisnyás férfit, pedig itt van elég ember. De majd figyelni fogom ezután, hátha látok ilyet.
2023. nov. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!