Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként miért ciki harisnyandr...

Fiuként miért ciki harisnyandrágot hordani?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés! Miért ciki a harisnya fiúknál??

2023. nov. 1. 10:48
 51/96 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszene egy fiatal harisnyás fiú, csak én már 35 körül vagyok sajnos.
2023. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
95%
És mi tetszene benne? És miért baj hogy te 35 vagy?
2023. nov. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 A kérdező kommentje:
Erre azért én is kíváncsi lennék:)
2023. nov. 5. 07:38
 54/96 anonim ***** válasza:
91%

Én azt mondom ,hogy egyáltalán nem ciki fiúknál a harisnyanadrág! Attól is függ milyen anyagú,hogy nejlon,vagy pamut. Aki nejlonharisnyát akar viselni,tegye azt,én maradok a pamutnál! Egyrészt reggel már kicsit hűvös van,mikor munkába indulok,és estére is lehül a levegő!Sőt a bringán már hideg is van,szóval igen,nekem.kell a pamutharisnya.Ez sokkal jobban bejön,mint a jégeralsó,meg a mackónadrág! Mindkettő elég vastag a számomra, ezért nem szeretem!

A nejlonharisnyát is próbáltam már,de egyrészt úgy éreztem mintha mezítláb lennék benne,másrészt meg elég hamar kiszakad, nem tartós.

Az egyetlen pozitív dolog,amit mondhatok róla,hogy, nagyon szép,meg jól is néz ki,de mindezt figyelembe véve a nőknek jobban áll! A nejlonharisnya anyaga,formája inkább a nőkhöz passzol,ezért is idegenkedem tőle!

2023. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
100%

54.

Akkor te gondolom nejlon szatyrot sem tartasz magadnál.


Ekkora marhaságot már rég olvastam, hogy egy ruha anyaga határozza meg azt hogy melyik nem hordhatja.

Szerinted a futó vagy bringás nadrágok miért készülnek nejlonból? Mert így jobban csinik?

Nem! Azért, hogy ha beleizzadsz, akkor hamarabb megszáradnak mint az általad istenített pamut, ami jól tartja a nedvességet.

És te még pont bringázáshoz használod.

Gratula.

2023. nov. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
100%
Inkább harisnyát mint pl jégeralsót, azt nagyapám hordot🤣🤣🤣
2023. nov. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
96%

55.válaszoló!

Semmi közöd hozzá, hogy én mit hordok,le****om a véleményed! Azt hiszem elég érthetően leírtam az előbb, hogy miért idegenkedem a nejlonharisnyától! Bocs,de nekem az nem jön be,olyan,mintha mezítláb járnék benne,csak a pamutharisnya,amit kiskorom óta megszoktam! Másrészt egyetlen férfi kollégámon se láttam nejlonharisnyát,csak mackónadrágot,jégeralsót,vastag cicanadrágot,meg pamutharisnyanadrágot, amit én is hordok.Igaz,egyiken láttam kompressziós harisnyát,de az más tészta! És nem szoktuk egymást bámulni,csak az öltözőszekrények közvetlen egymás mellett vannak.

Semmi kedvem hozzá,hogy engemet jól körberöhögjenek a nejlonharisnya miatt,ennek nem teszem ki magamat! Ha neked ez bejön,hát hordjad,senki nem akadályoz meg benne,a törvény nem tiltja!

Én meg maradok a jó öreg pamutharisnyanadrágnál,és ha neked ez nem tetszik,hát tehetsz egy szivességet!

2023. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
0%

56

Inkább jégeralsót, mint pl harisnyát, azt a 4 éves lányom hordott.

2023. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap,kinek a papné!
2023. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
21%

57.

Veled tudod mi a baj?

Hogy nem vagy férfi!

Gyáva vagy mert félsz egy ruhától, és mégha be is jönne, a gyávaságod miatt nem mernéd felvállalni, illetve azért mert megvezethető vagy mint a hívők, azt kell viselni, amit a többség..

Gondolom sosem álltál ki magadért.

De semmi baj, itt mindég megismerek különféle embereket.

2023. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!