Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként miért ciki harisnyandr...

Fiuként miért ciki harisnyandrágot hordani?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés! Miért ciki a harisnya fiúknál??

2023. nov. 1. 10:48
 71/96 anonim ***** válasza:
100%
A harisnya unisex bárki fel veheti, fiú és lány is:)
2023. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
0%

71.

De fiúk csak a fejükre, bankrabláskor.

2023. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pl ilyenkor alap hogy harisnyát veszek fel most is van rajtam igaz itthon vagyok de akkor is. Nem foglalkozom mások véleményével. És nem is érdekel hogy ki mit gondol rólam ezért.
2023. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
92%
Rajtam is az van itthon.. a bolba is igy voltam rácettem egy sportosrövidnadrágot
2023. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
97%
Én is szeretem. Ráadásul aludni is inkább ebben szeretek.
2023. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ciki. A feleségem beszélt rá évekkel ezelőtt, és azóta hordok harisnyanadrágot különböző vastagságút. és nőit, mert az sokkal olcsóbb mint a férfinak kikiáltottak.
2023. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
97%

67-68-69 válaszolók!

Amilyen pamutharisnyanadrágot lehet manapság kapni,arról mi lányok,annak idején 30-40 évvel ezelőtt csak álmodozhattunk!

Azért kell bordázott kötés a harisnyára,mert megszokott retro hangulatot ad vissza ,amilyen régen volt. Annak idején a 70-es, 80-as években szinte mindenhol ilyen bordázott pamutharisnyanadrágokat lehetett kapni! Mindenféle színben,és méretben,gyerekeknek-felnőtteknek egyaránt. És nem volt meghatározva,hogy milyen neműek hordják,uniszex darab még ma is,csak a sok nagyokos ezt nem akarja megérteni!Igen,ilyet hordtunk,mert nem volt másfajta! Nem is kellett,mert leszámitva azt, hogy a lábunkon gyűrődött kicsit( ez volt a legkevesebb baj),de télen ebben nem fáztunk,ha a nadrág alá vettük fel.Fiúk is hordták a suliban,csak tesiórán nagy volt a cikizés köztük emiatt,nem értem miért?!Én az általános suli után a gimiben is hordtam szoknyával,csak már kevésbé élénk színekben.Amelyik pamutharisnyát meg túl élénk színűnek tartottam(fehér,világosbarna, piros) azt inkább a farmergatya alá vettem fel.

Sajnos a 2000-res évekre eltünt a boltokból ez a harisnya,ahogy az egyik válaszoló írta itt.Gyerekeken is inkább leggingset látok.Pedig az én gyerekeimre is ilyen harisnyanadrágokat adtam,ők se haltak bele,sőt észre is vették a jo tulajdonságát,hogy bizony a hűvös időkben milyen jó is viselni!Olcsóbb volt mindíg is a kínai vacak,tré minőségű ruhák.Azok a pamutharisnyák köszönőviszonyban sincsenek a régiekkel,amiket Magyarországon gyártottak! Rossz az anyaga,az első mosás után összemegy,belepi a szösz,hamar kilyukad,szóval nagyon silány minőségű az összes géprongyuk!

Legalább a régi kötött harisnyákkal nem volt ilyen baj! Azoknak olyan jó volt az anyaga,hogy akár a 90 fokot is kibírták.Mivel nekem lányként kellett ünnepségeken a fehér kötött harisnyanadrág, anyukám akárhányszor kimosta,az égegyadta világon sohase volt semmi baja.Nem volt szöszös,nem is ment össze,ugyanolyan volt,mint újkorában És hoźatenném, a régi Hajdú forgótárcsás mosógépben lett kimosva!

2023. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
97%
Na kedves utolsó! Ezt jól megmondtad,ahogy kellett! Én lassan 50 éves leszek,de mivel nekem van egy nővérem,meg egy húgom is,így annak idején fiúként én sem maradhattam ki a harisnyanadrág viselésből.Egymásnak adtuk tovább, a nővérem lepasszolta nekem a kinőtt harisnyanadrágjait,én meg a hugomnak. Régi, békebeli bordás ,kötött harisnyákról van itt szó! Ovi után nem igazán akartam hordani,mert attól féltem ,hogy cikizni fognak az osztálytársaim,ha tesiórán át kell öltözni.De anyám,meg a nővérem bátorított hogy ne törődjek senkivel,az a fontos,hogy ne fáznak.Hát bizony igazuk is volt,és szükség is volt rá akkoriban, amilyen hideg telek voltak!Meg aztán tényleg praktikus viselet volt otthon is,olyan jó volt az anyaga,ahogyan te leírtad! Sokszor télen abban voltunk otthon,de nem is kellett több.Elég volt egy rövidnadrág,meg egy felső.És ahogy az évek teltek egyre jobban megszerettem ezt a ruhadarabot,ma is hordom,de csak pamutot,és akkor ha hideg van.A feleségem is nagyon helyesli ezt!
2023. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
97%

Szóval gyerekként otthon harisnyanadrágból nem volt hiány!

Utolsó voltam!

2023. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
97%

Kedves utolso.en hasonlo xipöbe jarok jartam.mint te en is közel 50 .nekem.két növérem van.. nalam egyszer kora tavasszal a növéreim szoknyat vettek reggel. Kerdeztwm öket meg anyukam en is had vegyek rövidnadrágot. Azt mondtak egyszerre de akkor en is vegyek alá harisnyanadragot mint ök

9 éves lehettem. Persze nem mertem akkor beválalni. Most mar igen

2023. nov. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!