Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuként miért ciki harisnyandr...

Fiuként miért ciki harisnyandrágot hordani?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés! Miért ciki a harisnya fiúknál??

2023. nov. 1. 10:48
 81/96 anonim ***** válasza:
98%

77-es nek teljesen igaza van.

Abban az időben ilyen harisnyát hordtuk mert csak ez volt. Mindenhol lehetett kapni. Volt férfi női. Nekem férfiként nagyon jó volt mert volt slicc része. És nagyon jó minőségűek voltak, volt amit tíz évig hordtam. Nálam ez volt a legjobb, soha nem hordtam mást alsónak. Nem vagyok gyerek de ma sem vagyok hajlandó mást fel venni. Nekem a harisnyanadrág a legjobb amit szeretek, és ez is az a bordázott pamut harisnya.

2023. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem ciki férfiként harisnyanadrágot hordani. Mert én inkább fel öltözök sem mint meg fagyak:)
2023. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint 20 éve hordok harisnyát télen, anno mikor el kezdtem dolgozni járni akkor vettem magamnak először. Azóta rendszeresen veszem magamnak mikor találok. Én szeretem kényelmes és jó meleg.
2023. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
97%
Nem ciki! Muszáj lenne a fiúknak is ilyen hidegben felhúzni szerintem. Nadrág alatt tökéletesen elfér és senki sem látja, hogy rajtatok van.
2023. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
97%
Kedves utolso.. es milyet javasolsz? Nylont vagy vastagabbat?
2023. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
97%
Kinek mi… a párom az ilyen vastag mikrofibra anyagú harisnyagatyákat szereti
2023. dec. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ..en elsöre vekonyabra gondolta. .hogy kiprobalom talan az kenyelmesebb szük farmer alatt.vagy mindegy?
2023. dec. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
86%

84.

Miért baj ha látszik?

Tiltott talán?

2023. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
92%
Nem számít ha látszik, rengeteg lánynál látom, miért ne hordhatnák a fiúk is.
2023. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
92%

Engem sem érdekel különösebben ha meg látnak benne. Én nem szégyenlem hogy harisnya van, miért is kellene ugyan?

Eddig senki nem szólt pedig elég sokan láták már mivel itthon általában csak így vagyok harisnyanadrág póló.

2023. dec. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!