Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha 16 évesen sminkelem...

Baj ha 16 évesen sminkelem magam? Csak diszkréten!

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 14:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%

nyugodtan sminkelj, én mindennap kihúzom a szememet, mert

úgy egy kicsit magabiztosabb vagyok. 17/L

2009. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
59%
Jó, nyilván nem egészséges a smink de ma már mi nem káros kisebb-nagyobb mértékben? Akkor mindjárt haljon is meg az ember mert előbb, utóbb úgyis meghal. Az ételbe is mindenféle káros anyag van a levegő is szennyezett stb. Ugyan mindegy. Azért, mert sminkel valaki nem lesz semmi baja és nem fog kevesebb ideig élni.
2009. jún. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

használd ki az életet, vannak károsabb dolgok is mint a smink

de csak mértékkel

pl.:a régi osztályfőnököm úgy/annyira festette magát hogy már olyan ráncos volt hogy minden tanítási órán krémpúderrel kellett kennie magát hogy ne láccódjanak a ráncai de vagy 1.5 kg. púdert óránként(36 éves volt)

2009. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
58%
sminkeld magad ha akrod,én is mindig kihúztam a szemem,spirál alapozó és csövi.csak szolidan.2.válaszoló...pfff hogy lehet így véleményt nyilvánítani?szánalmas.gondolom mennyit adhatsz magadra.
2009. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
19%

2. válaszoló vagyok. 21 éves, izmos, esztétikus, tiszta férfi, sportolok és edzeni járok és inkább nem folytatom, mert túl jó vagyok ahhoz, hogy igaz legyek, de soha nem kúrnám el a bőröm a kozmetikai szerekkel, aminek jó részétől csak csúnyábbá válik a bőröd hosszútávon, esetleg rákot kapsz.

De ez csak az egyik fele.


Ami a legundorítóbb a sminkben az az, hogy eltakarja az igazi éned, hazudsz, amikor kikened magad azzal a sok büdös rosszízű szeméttel. A sminkelt nők maszkja mögött általában egy sekélyes, buta nő van.


Az már csak sokadlagos, hogy ezzel mennyi időt és pénzt elvesztegetsz az életedből, ezáltal is kevesebbet éltél.

2009. jún. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%

Na jó azért le lehetne állni, te esztétikus férfi.

Én is ki szoktam húzni a szememet, mert eléggé barna a bőröm (nem, nem vagyok roma), a szemem viszont nagyon fakó hozzá, és egyáltalán nem szép. Ettől egyáltalán nem vagyok sekélyes, nem vagyok k.rva, művelt vagyok, szeretek értelmes dolgokról beszélgetni. Neked nem tiszted, hogy eldöntsd másokról, hogy milyen ember lehet, egyébként látszik a fogalmazásmódodon, hogy abszolút nem vagy magaddal elégedett, mert akkor nem jönnél ide fröcsögni. Nem azt mondom, hogy egy agyonsminkelt nő szép látvány, ebben teljes mértékben egyetértek, de egy vékonyan kihúzott szemtől miért k*rva valaki? Arra kérlek, hogy ezt magyarázd el. Felesleges támadással válaszolnod, én sem támadtalak, kultúráltan írd le, hogy mi bajod van ezzel. A z is nyilvánvaló, hogy nem egészséges, de szerintem az számodra nem káros, ha valaki mérgezi magát.

2009. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
68%
Dehogy baj sőt nyugodtan! De csak mértékkel és minden este lemosni ;)
2009. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%

kedves esztétikus férfi! miért jársz edzeni? kidobsz egy csomó pénzt arra, hogy kinézz valahogy, miközben csak el akarsz rejtőzni a kisportolt tested mögé, hogy másoknak ne tűnjön fel milyen sekélyes vagy.


látod? ennyi erővel bármit bele lehet magyarázni BÁRMIBE. te így gondolkozol, ez egy dolog, de véleményt formálni kulturáltabban is lehet.

2009. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
44%

Köszönöm aki mindkét válaszomat 0-ra lepontozta, pedig én normális dolgot írtam, nem értem...

Csók arra a mocskos, lepontozós szátokra a francba is :DDD

(én már nem értem itt milyen választ kell írni, amibe nem kötnek bele)

2009. júl. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
6%

Az edzés nem csupán esztétikai kérdés, husibogarak, hanem jelentősen javít az egészségeden, az életviteleden, az élettartamodon.


Én nagyjából kulturáltan vitatkozom, még ha kicsit el is ragadtatom magam a kérdésre válaszolók egyszerűségén, ti sokkal inkább mentek neki a lámpának, mint a molylepkék. Összefoglaltam az érveimet, hogy miért nem jó a túlzásbavitt smink:

-időigényes

-olyan, mint a hazugság

-pénzbe kerül (még több idő az életedből, vagy inkább szegény dolgozó apuci életéből)

-egészségtelen

-rossz ízű, elkenődik, büdös


Valóban nem vagyok magammal elégedett, nem létezik olyan ember, akinél nincs helye a fejlődésnek, de aki naponta fél órát törődik a sminkjével mondjuk az agya fejlesztése helyett, az annyit is ér.

2009. júl. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!