Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha 16 évesen sminkelem...

Baj ha 16 évesen sminkelem magam? Csak diszkréten!

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 14:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
87%

Én naponta (lemértem neked) 15 másodpercet töltök a sminkem elkészítésével, és az itthon talált, rég nem használt sminkcikkeket használom. Ezt arról, hogy apuci pénzét költöm. Emellett nyolcadikos korom óta van középfokú nyelvvizsgám németből, angolból is nemsokára nekifutok, németből OKTV-zek jövőre, és érettségizek is belőle. (Most leszek 11.-es.) Tehát nem vett el túl sokat az időmből a sminkelés, és buta sem maradtam... (az egyéb

tanulmányi eredményeim is jelesek...) Én nem futok neked, mint a molylepke a lámpának, mivel tudok vitatkozni, de nem értem, hogy neked mitől lesz jobb, ha fröcsögsz. Én is szoktam sportolni, de sokat nem lehet, mert mindkét térdemmel gondok vannak, semmi baj nincs az életvitelemmel, nem vagyok túlsúlyos, és mégsem jövök ide, hogy hazugnak, butának, és sekélyesnek tituláljak másokat.

2009. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
3%
Én 12 vagyok, és néha én is sminkelem magam, szerintem egyáltalán nem baj!
2009. júl. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
9%

Akinek nem inge..

De most mondd, hogy nem ismersz olyan nőt, aki reggelente fél órát tölt a tükör előtt, naponta tízszer megnézi, megigazítja a sminkjét, aztán este még le is kéne mosni.

2009. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
8%
Persze, igazad van. Értem én, hogy mi a te problémád, és hogy miért zavar ez az egész, ami teljesen logikus, de nem szabad általánosítani, ezenfelül nyilvánvalóan te is tudod, hogy az érvelésnél fontos az, hogy megismerd a másik álláspontját, és kerüld a személyeskedést. Szerintem az pedig igencsak személyeskedés, ha sekélyesnek nevezel látatlanban másokat. Hidd el, én is szánalmasnak tartom azokat, akik a fél életüket a sminkcuccukkal töltik, de azzal sem mész sokra, ha leszólod őket. :) Mindenkinek magánügye. További szép estét!
2009. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
95%

Itt amúgy is szolid sminkről van szó...

Szerintem egyáltalán nem baj:) Nők vagyunk szeretünk szépek lenni ennyi:)

2009. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
az a smink a legszebb amirol nem lehet megmondani h most van rajta smink vagy nincs?!termeszetes:).en egy kis szempillaspiralt alapozot hasznalok.amikor nagyon hoditani akarok akkor felul egy kis fekete tus :P.nemtudom miert de utalom ha vkienk alul van kihuzva a szeme:S..15L
2009. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem baj, kiemeli a szep arcat a lanynak. nyugotan sminkeld magad, csak ne vidd tulzasba :) mert az csunya lehet.
2010. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!