Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj ha 12 évesen van rajtam...

Baj ha 12 évesen van rajtam egy pici smink?

Figyelt kérdés

Alapozó,pirosító és néha egy pici szempillaspirál. Nem feltűnő,de szebb tőle az arcom.

Mi a véleményetek erről?

Negatívak kerüljenek!

Előre is köszi!

12/L



2017. jan. 16. 17:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia:) Ha neked ez fontos, és jobban érzed magad tőle, akkor jó. Engem irritál ha van rajtam smink és nem bírok úgy létezni. Ezért csak nagyon ritkán, kiöltözős alkalmakkor viselek. De persze mindenkinél más. Húgom 13 éves és még soha nem volt kifestve:D Sehogyan sem, szerintem az alapozót is hírből ismeri. Persze arra tényleg vigyázz, hogy ne menjen tönkre a bőröd, csak márkás dolgokat használj!:)

17/L

2017. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem baj. Én 18 évesen csak havi vagy két havi alkalommal használok sminket, de ti érettebbeknek néztek ki 12 évesen, mint mi akkoriban.
2017. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!