Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
 231/255 anonim válasza:
66%
Hol írja, hogy az?
2015. nov. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/255 anonim ***** válasza:
100%

Tessék elolvasni a cikket! :-)


"Viszont a háztartásokban mindennapos dolog, hisz ritkán tudunk úgy főzni, hogy pontosan eltalálja az ember a mennyiséget, és minden elfogyjon. Hiába vagyok egyedül, nem tudok egy főre főzni, csak kettőre, háromra, négyre. Másnap már nem szeretem megenni ugyanazt, így elkezdtem azon gondolkodni, mit lehetne kihozni a maradékból. Melyek azok az alapételeink, amikből egy kis csavarral teljesen új ételt lehet készíteni."


21L

2015. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/255 anonim válasza:
91%
Olvasva a séf tegnap megjelent nyilatkozatát hirtelen az az érzésem támadt mintha ez a hosszú interjú egyfajta reakció lett volna korábbi kommentem első felére.( Miszerint több infót kellene csepegtetnie magáról. Bár az is lehet csak véletlen egybeesés, és nem olvasott bele ebbe a sok össze-vissza mindenbe.) Most már Ő is elékezettnek látta az időt hogy egy kicsit többet beszéljen magáról, hogy tisztázzon sok mindent ami vele kapcsolatos, elejét véve a további találgatásoknak, kitalációknak, rosszindulatú megjegyzéseknek. De az is igaz rosszindulató emberek mindíg voltak, vannak és lesznek is.
2015. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/255 anonim válasza:
100%
De, biztos csakis azèrt csinálta ezt a nagyobb interjút, mert a gyakori kèrdèseket olvassa, ès rátalált a te hozzászólásodra ès annyira mellbe vágta hogy tènyleg, nem adott hosszabb interjút, ezèrt felkereste az origót h hadd kèszìtessen egy hosszabbat. Gratulálok, persze csak is miattad kèszült hosszabb interjú, sőt egyenesen neked ìròdott ..... -.-"
2015. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/255 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kommentek is érdekesek az Origos interjúnál.


Ez az egyik.


"Volt hozzá szerencsém....Nagy arcú arogáns p.cs.. Őszintén szólva aki egy zacskó zöldborsót is képes barnára főzni, annak nem a tévében kellene parádéznia. A munkatársaim a mai napig emlegetik, ( 4 hétig dolgozott velünk a főséf) kérdezik, hogy a francba került EZ be egy tv műsorba. Nála több Michelin csillagos étteremben senki nem dolgozott, kreatív séf,bla, bla ,bla...ezzel etetik a jó népet.. Én is dolgoztam 2 Michelin csillagos étteremben, csillagos séfekkel is, főztem Ramseynek, Raymond Blancnak,stb..és? Több olyan magyar fiatalt ismerek itt kint aki kenterbe verné minden szinten. Igazán őket sajnálom csak, mert az ő helyük lenne abban a műsorban és nem neki. Köszönetet mondhat a kapcsolatainak...nagy 0!"

2015. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/255 anonim válasza:
En nem ismerem, itelkezni sem akarok de sut rolla, hogy nem egy visszahuzodo, hanem bekepzelt, jo dumajju, sikeres!Van mire bekepzeltnek lennie! Szerintem az o helyeben mindenki mas is igy viselkedne es jogosan! Az meg hogy meleg vagy nem, rohejes! :') Ha az is lenne senkinek semmi koze nincs hozza!
2015. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/255 anonim válasza:
Az origon megjelent kommentek tényleg érdekesek. Mondhatnám,hogy csak az irigység beszél többekből de érzek dühöt is. Én is egyre inkább osztom azt a véleményt amit már itt is írt valaki hogy csak is a kapcsolatainak és kinézetének köszönhet mindent. Nem állítom hogy nincs szakmai tudása, mert van. Az origo egyes kommentelői olyan emberek akik ismerik a munkályát szakmai pályafutását, van rálátásuk a dologra és ezért dühösek. Messziről jött ember azt mond amit akar. Lehet hogy tényleg nem a valóságot kommunikálja felénk ahogy a kommentekből is kitűnik. Sikeresen eladja magát amit ugye Londonban megtanult, de akkor legyen tartalom is mögötte. Hihetelen ami facebook oldalán is megy nők, lányok, családanyák rajonganak érte. Megszerezhető trófeának vagy tudom is minek gondolják. Láttam olyan bejegyzést ahol 3 gyerekes nő akinek most nincs senkije szinte felajánla magát neki, és a nő azt kommunikálja hogy vele töltött egy estét. Nem tudom ez igaz-e. Lehet hogy nem, de lehet hogy enged az ilyen csábitásnak.(Amennyiben igaz egy picit csalódtam benne.) Tény sikeresen építi a rajongó táborát. Nem ítélkezem én sem, hiszen nem ismerem, ez csak egy vélemény amit el lehet fogadni vagy esetleg nem.
2015. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/255 anonim válasza:
100%
Szerintem felesleges névtelenül írt kommenteknek bedőlni....ki tudja mi az igazság. Melyik kép alatt láttad azt hogy egy 3 gyermekes anya azt kommunikálja hogy eltöltött vele egy estét?
2015. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/255 anonim válasza:

Fikázhatja bárki bárhogy, főleg névtelenül.... de nem véletlenül vannak a névtelen emberek ott ahol, és nem véletlenül tart ott József ott ahol. A mai világban még a tudásnál is többet számítanak a kapcsolatok és az hogy hogyan tudod eladni magadat. De azért gondoljunk már bele, Londoni cartering cég nyílván nem kóklert fog alkalmazni, úgyhogy fölösleges pocskondiázni Józsefet, ez nagyon szánalmas. Ilyen világban élünk, és aki ezt felismer az sikeres lesz, aki meg nem az meg dolgozik napi 12 órát, és várja hogy majd attól sikeres lesz... hát nagyon nem, ha nem tudod eladni magadat és nincsenek kapcsolataid akkor cseszheted.

Mellesleg ami a séf facebook oldalán megy, az már több mint szánalmas. Még a fiatal nők/lányok hogy rajonganak érte az elmegy, de amikor olyan nők nyáladzanak folyamatosan, akik több éve kapcsolatban élnek, gyermekeik vannak, vagy jóval idősebb asszonyok ott írják a magukét mint egy tinilány, na attól hányingerem van. Szánalamasak. Már megfigyeltem hogy jó pár visszatérő kommentelő nő/asszony van, akik folyamatosan írják a szépet. Nem tudom ilyenkor mit hisznek, hogyha sokat kommentelnek, majd József pont rájuk fog felfigyelni és rájuk ír, h hadd találkozzon valamelyikkel, v feleségül veszi majd őket???, Komolyan, már gondolkoztam rajta h jól beoltom őket, dehát az én kommentemtől nem változik semmi, azzal nem váltom meg a világot.

Viszont nagyon jól építi a séf a karrierjét, igazából ezektől a nyáladzó p*csáktól tud jó nagy profitot begyűjteni, minden nő megveszi a könyvét, Úgyhogy csak gratulálni tudok a séfnek hogy valamit iszonyat jól csinál!! :) A helyébe még kiadnék minimum 5 kötetet, a sok buta csöpögő idióta meg meg is venné....

2015. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/255 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jól csinálja!

A sok fanyalgónak, meg szabad a pálya, nyugodtan lehet utána csinálni!!!

Ami viszont érdekes lehet most: ha nincs kapcsolata, vajon nem csömörlik meg ettől a sok epekedő nő neműtől??? Erre mondjuk kíváncsi lennék, hogy kezeli magában..

Ha eddig nem volt fix. kapcsolata, szerintem emiatt most egy ideig nem is lesz, nehéz lehet kiszűrni, hogy ki kíváncsi rá valójában..(max. keres külföldön nőt magának, aki nem ismeri a tv-s arcát)

2015. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!