Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
 221/255 anonim ***** válasza:

"Most nem azért, de te nem így éreznél,ha lassan külföldön is annyi időt töltenél kb. mint a szülőhazádban?"


SeriousGirl


Nem élt annyi évet külföldön, mint itthol. Élete nagy részét Magyarországon töltötte. De a haza mindig ott van, ahol született és felnőtt az ember. A gyökereit senki sem tagadhatja meg.

2015. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/255 anonim válasza:
a mibnec
2015. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/255 anonim válasza:
aaaaaaaaaaaaaaaaaasssssssssssssssssssddddddddddddddddd
2015. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/255 anonim válasza:
Hihetetlen ami itt folyik most már jóideje. A séf volt már meleg és szingli is.Aki ezeket az információkat adja mindenki " olyan nagyon jól" ismeri. Ezeknek az infóknak talán a fele sem igaz. Talán az lett volna a megoldás a séf részéről hogy egy kicsivel több információt kellett volna csepegtetnie magáról és nem lenne ennyi kitaláció, de azt sem mondom hogy mind az. Nem azt mondom viselkedjen úgy mint egy celeb minden lépéséről tudnunk kellene, de az emberi természet nagy ajándéka az hogy akiről nem tudunk semmit arról kitalálunk valamit.( Nem a mágánéletének kiteregetésére gondolok )Egyik nyilatkozatában azt mondta Londoni munkálya megtanította arra hogy eladja magát.Ezt hasznosítja most is az RTL műsorban és ( profitál belőle) hasznosítja a nők fele is. Én úgy gondolom nem az ártalan kisfiú aki a kisfiús mosoly mögött lapul.Céltudatos, magabiztos. Számos kaladja lehett már,idősebb fiatalabb nővel egyaránt. De ez igazán nem tartozik ránk. Sok képét nézve véleményem szerint " még a szeme sem áll jól" ahogy szokták mondani az olyan emberre aki kalandor, nyughatatlan típus. Azt is nyilatkozta nem tud felelni arra hol is az Ő igazi otthona London? Magyarország? talán Lyon? Szomorú, magyarnak született itt nőtt fel itt vannak a gyökerei. Ennyire nem találta meg a helyét nem tudja hol is akar lenni? Vagy talán egészen más van a háttérben?
2015. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/255 anonim ***** válasza:

Már rég olvastam ilyen korrekt hozzászólást!!!

Igen, hihetetlen mi megy itt róla. Teljesen igazad van, adhatna v.mi információt magáról, bár az is lehet egy "tudatosan" csepegtetett, ami nem teljesen fedi a valóságot.

Nehéz szerintem így hirtelen berobbanni a köztudatba. Ha őszinte akarok lenni, én sem valószínű, hogy szeretném a magánéletemet megosztani vadidegenekkel, még akkor is ha közszereplő lennék...

Nyilván a háttérben az van, hogy nincs fix. kapcsolata, mivel azt szerintem senki nem titkolná ennyire el.

De még azt is eltudom képzelni, ez a titkolózás, a "Brand" része!

2015. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/255 SeriousGirl ***** válasza:

Úgy értettem,hogy huzamosabb időt töltött külföldön,tehát jogosan érezheti,hogy nem tudna rá pontosan felelni...egyébként,oké,hogy Magyarország a hazája,de aki ennyit utazik,mint ő....

de nem értem,miért kell ennyire elnagyolni ezt a témát...elvégre,az ő döntése,hogy mikor,merre és mit csinál....

2015. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/255 anonim válasza:

"Azt is nyilatkozta nem tud felelni arra hol is az Ő igazi otthona London? Magyarország? talán Lyon? Szomorú, magyarnak született itt nőtt fel itt vannak a gyökerei. Ennyire nem találta meg a helyét nem tudja hol is akar lenni? Vagy talán egészen más van a háttérben?"


Jó kérdés! Mit gondolsz mi lehet a háttérben?

2015. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/255 anonim ***** válasza:
51%
Az igazán jó séfek étterem konyháján dolgoznak, nem rendezvényszervező cég alkalmazottjaként. A független, kalandor élet,tengni-lengni a világban nem jár igazán nagy felelelősséggel. Józsefnek fel kellene már nőnie végre.
2015. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/255 SeriousGirl ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem nőtt még fel?Attól, hogy egy neves étteremben dolgozik külföldön és eljár oda?Vagy ingázik Magyarország, Lyon és London között? Szerintem ebben semmi "kalandor" életvitel nincs. Egyszerűen így alakult....
2015. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/255 anonim ***** válasza:

Csajok! :)


[link]


Annyi kiderült, hogy szingli!

2015. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!