Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/255 anonim válasza:
93%
Sziasztok :) Gondoltam megnyugtatok mindenkit: dolgoztam vele és hetero.. Ezt tudom bizonyítani, tanusítani :D Egyébként szakmailag elég magas szinten járt már 2-3 éve is. A kameráktól biztosan be van rezelve, de ő csak úgy viselkedik ott, mint ahogyan elvárják tőle! Az amerikai verzióban nem ilyen udvariasak, hogy "Fáradj a pultodhoz és rakd le a kötényed, sok szerencsét, stb.." Gordon Ramsay inkább a "takarodj" és társait preferálja :D Egyébként pedig sok jó és sok rossz visszhangja van ennek a műsornak! Egy biztos, Józsi jó ember, nem harap! Csak ha kérik :))))
2014. szept. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/255 anonim ***** válasza:
100%

Mmm... #61/61 en kernem :3

Szoval en is csatlakozom a kis csoporthoz aki itt osszegyult :3 eszmeletlen jo pasi :3 en elnézném ot naphosszat :3 probaotam csatlakozni amugy a csoporthoz kerlek vegyetek be :*

2014. szept. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/255 anonim ***** válasza:
9%
Hogyan tudod bizonyítani vagy tanusítani, hogy nem meleg? Én csak meleg "férfiaknál" láttam ugyanolyan nőies, kényeskedő testbeszédet, mint amilyen az övé.
2014. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/255 anonim ***** válasza:
85%
aztán miért kéne bizonyítson neked bármit is, kedves utolsó? ha azt akarod gondolni róla, hogy a saját nemét preferálja, gondold azt - nyilván valamiért ez a verzió áll közel a kis lelkedhez, nincs ezzel baj, csak plz ne terjessz alaptalan pletykákat, mert bizonyítékod az éppenséggel neked sincs, nemde? (Liu voltam a csopiból, ahová természetesen nagy szeretettel várunk minden érdeklődőt, továbbra is;)
2014. szept. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/255 anonim ***** válasza:
100%

#61/64 : neked pedig köszönet az infókért, valahogy gondoltam, hogy nem harap IRL, azt pedig, hogy langyi lenne, eddig sem gondoltam, ismerek melegeket, és a +mi" séfünknek egészen eltérő kisugárzása van hozzájuk képest (pedig egyikük sem az a tipikus kényeskedő feminin alkat).


és hogy eljátssza a szerepét? nincs azzal baj, sőt, nagyon is jól áll neki, ahogy szigorkodik-komolykodik, na meg ha egyszer erre szerződött, akkor csinálja rendesen - szerintem panasz nem lehet rá, én nem látom a kamerák miatti zavar legkisebb jelét sem rajta (tehát vagy jól palástolja, vagy nem is izgul egyáltalán;)

2014. szept. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/255 anonim válasza:
100%
Csajok én még a vizet is odaégetném ha velem lenne egy konyhába xDDDDD
2014. szept. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/255 anonim válasza:
100%
Én megőrülök, ha meglátom! Szerintem csomóan csak azért nézik a konyhafőnököt, hogy ŐT láthassák! BRUTÁL JÓ PASI!!! A gyönyörü zöld szemei....... Olvadok!!!!
2014. szept. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/255 anonim válasza:
100%
#63/67!!! Te egy sík hülye és egyben vak nő vagy, vagy egy irígységben megpukkadó férfi!!!! Nem tudom, hogy lehet egy ILYEN PASIT melegnek nézni????????? Te egy komplett agyhalott ember lehetsz egy tonna rosszindulattal!!!!!! Komolyan sajnállak!!!!! :P
2014. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/255 anonim válasza:
100%
iszonyatosan jópasi!!!!!!
2014. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/255 anonim válasza:
91%
Megőrülök tőle!!!!!!!!!! Nem tudom, hogy miért, de mikor meglátom hevesebben ver a szívem!!!!!!!!!
2014. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!