Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/255 anonim ***** válasza:
100%
B.J. a csoport neve.. sajnos jobb otletem nem volt :/
2014. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/255 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeretne kezelni a csopotot szoljon :)
2014. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/255 anonim válasza:
82%

Ti legalabb Magyarorszagon eltek nem mint en !!

en Szlovakiaban almodozom a sefrol de remenytelenul !!

2014. szept. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/255 anonim ***** válasza:
9%
Eléggé nagyképű,,, ember az a szakács vagy ki. Egyszer néztem a műsort, és hát baromi unalmas. A másik meg szakács bárkiből lehet, akinek van elég pénze. én tanultam szakácsként dolgoztam is benne,, de a gyakorlást , a kreativitást, a ételek különböő országban a megismerését, alapanyagok, élelmiszerek, különleges fűszerek stb. megismeréséhez., pénz kell.. ha vlakainek nincs pénze, az szerintem ne nagyon válassza a szakács sazkmát , csak ha nagyon szeret főzni, ugyanis, akinek nincs pénze nem nagyon tud feljebb jutni és majd túlórában meleg konyhában havi 100 ezerért kell dolgoznia vagy napi 12 órát. Úgy pedig nem éri meg, szerintem.
2014. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/255 anonim ***** válasza:
74%
hát, kedves előző előtti, ha igaz, hogy visszament Londonba ez a mi kis "séfünk", akkor kb. semmivel se vagy messzebb tőle, mint mi, nem igaz? ;) szal ne szomorkodj, mi is csak álmodozhatunk róla perpill, más opció nekünk se jut ;))
2014. szept. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/255 anonim ***** válasza:
86%

iigen, szakács bárki lehet, ebben igazad van, kedves utolsó, de chief nem lesz mindenkiből, ahhoz nem elég a tudás, ez alkati kérdés is, többek közt... és hogy nagyképű? hát istenem, neki legalább van mire - na jó, viccet félre -, az egy dolog, hogy egy séfnek, és egyáltalán, egy vezetőnek minden körülmények között kell bizonyos határozottságot, magabiztosságot, ha úgy tetszik: tekintélyt sugároznia, különben ki venné komolyan?

de mindezeken túl, arra nem gondolsz, hogy ez akár egy szerep is lehet? egy figura, amit a műsorstruktúra, és szerkesztők kívánalmai szerint stabilan hoznia kell a verseny során, hogy ezáltal érdekesebb legyen az egész?


egyébként, ha az a kérdés, hogy mitől annyira vonzó számunkra, akkor azt gondolom, talán nem is annyira a szakmai felkészültségében keresendő alapvetően a vonzereje - bár megjegyzem, a tudása is igen szexivé teszi -, mégis azt hiszem, a lényeg a személyiségében rejlik:

ritka karizmatikus egy fickó, és ez egyből lejön, már abból a stabil szemkontaktusból pl., amit felvenni képes azzal, aki szembe kerül vele, mert ilyen hosszan kitartott szemkontaktot csak az igazán erős, fajsúlyos személyiségek képesek tartani...

2014. szept. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/255 anonim ***** válasza:
74%

és még valami, hogy mi különbözteti meg fentieken túl a szakácsot a séftől? az elhivatottság, és mindenek felett a tehetség, mert ehhez is érzék kell, hogy kiemelkedjen a tömegből - ahogy írod, a meleg konyhából, a 12 órás robot lélekölő közegéből - az, aki nem éri be ennyivel, aki folyamatosan képzi magát, hogy jobb és jobb legyen.


jól példázzák ezt a műsorban látható versenyzők, amikor a lelkes amatőrők közt megcsillan egy-egy igauán tehetséges, ügyes, jó érzékkel bíró emberke, miközben a kellő szakmai alapokkal rendelkező hivatásos szakácsok némelyike meg láthatóan tök elveszetten téblábol a pultja mögött, ha önállóan kell alkosson valamit, valami eltérőt a megszokottól, vagy ha a betanultakon túl a kreativitását kell megmutassa egy-egy feladatban, satöbbi... ilyenkor nagyon kijönnek az affinitásból eredő különbségek.

2014. szept. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/255 Cindy97 válasza:
80%

[link]

Most találtam ezt a videót, és több helyen is olvastam, hogy kb negyedévente hazajön, hogy a KitchenArt-ban dolgozzon pár napig:)

"Bernáth József kalandos európai kitérők után negyedévente 2-3 napra hazalátogat, hogy ízelítőt adjon a kint ellesett és általa továbbfejlesztett fogásokból. "

2014. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/255 A kérdező kommentje:
Hát nem semmi!! Nagyon össze gyűltünk,ennek nagyon örülök!! Képzeljétek,írtam Zének facebookon,a Szárnyas ízvadász oldalára,és be is linkeltem neki ezt a kérdést amit kiírtam :),és el is olvasta,mert irta a chat,hogy látta..de nem válaszolt... Aztán eszembe jutott,hogy vajon miért..hát az első válaszoló le langyizta szegényt!! Amikor elküldtem neki a linket akkor ugrott be,hogy ő ebben a kiírásban le van bu...va,szegény Lehet,hogy ez miatt nem válaszolt,ha már elolvasta,igazán írhatott volna,de lehet nem nézte meg ezt a kérdést! Ki tudja.. Meg írtam,A konyhafönök oldalnak is facen,nekik már másodjára...de persze,hogy nem válaszolnak,nekik is belinkeltem!! De sehol a válasz!! Pedig ilyen humorosan,írtam magam és a többi nő társam nevébe aki epedezik a kedves séf úrért! De sajna nem érkezett válasz nagyon rejtegetik ezt az iszonyatos jó pasit!! Vele még egy éjaszakába is bele mennék!!! :) :) 54/58 Ne ronsd a kérdés,és a nagyon aranyos-kedves válaszok színvonalát,azzal ahogy te lekritizálos a séfet,és a szakács szakmát!! Rggyálatlán nem ez a tma!!! Köszi!! A többieknek mind-mind ment a zöld kezecske!! Cukik vagytok!!! I love séf!!! <3 <3 <3 <3
2014. szept. 18. 15:59
 60/255 anonim ***** válasza:
0%
Bernáth József séf igencsak melegnek tűnik. A gesztusai,a mimikái, a kéz mozdulatai túlságosan nőiesek. Látszik rajta, hogy teljesen be van rezelve a kameráktól is.
2014. szept. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!