Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/255 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is iszonyatosan bejön. Ahhh de jó lenne vele találkozni :)

Ha tényleg heteró akkor meg jó lehet a barátnőjének.

2014. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/255 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem heteró. Amugy ezeket az infókat az anyukàjàról honnan tudod ?? Ja és ha csinàltok csoportot linkeljétek be ide lécci, csatlakozznék ;)
2014. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/255 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakoznék ilyen fb csoporthoz! :)

Kapcsolatban élek, de amikor a párommal nézem a műsort, sajnos se látok se hallok ha a séfurat mutatják :D


Szerintem már lebuktam, de mind1 is:), csak gondoltam ezt is megosztom veletek.

Azt sem lehet tudni, merre van ennek a konyhafőnöknek a stúdiója? Arra 100% hogy járkál :) Egy randit én is végigülnék azért vele! Pacsi lányok!:))

2014. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/255 anonim ***** válasza:
100%

Hát annyi fb Bernáth József van,hogy szerintem nem lehet tudni,melyik az igazi,lehet egyik sem.. :(Én ebből gondolom hogy az anyukája nem él már:

Csúcsétterem ide, Michelin-csillag oda, mindig is arról álmodozott, hogy úgy főzzön, mint édesanyja. Neki ugyanis olyan széles volt a repertoárja, hogy a család egy hónapban kétszer nem evett ugyanazt. A négy fivér egész gyerekkorában azt hallgatta: ha nem leszek, éhen haltok. Hogy a mama halála ilyen hamar és váratlanul megtörténik, azt lázálmukban sem gondolták.:((

Őszintén megvallom,én sosem csináltam még FB csoportot.Azt sem tudom mennyire jó ötlet ez..csak láttam hogy ilyen-olyan személyekről vannak és lehet csatlakozni,beszélgetni stb..lehet bemenne olyan is oda,aki ismeri valahonnan...a másik hüle ötletem még Zé-t meg lehet találni FB és neki írni privit,hogy nem-e tudja hol lehet megtalálni/ elérni stb Bernáthot..mien "ürüggyel".de lehet nem árulná el...:Slehet különben,hülyeségeket írok.. :(hát vakságot nem fogadott az sem,aki párkapcsolatban él :D

2014. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/255 anonim ***** válasza:
100%
Ha Pesti lennék, tuti odamennék a konyhafőnök adásainak helyszínére, aztán ahogy esik úgy puffan. Mondjuk, így vidéki lévén is odamennék, csak én vagyok a "párkapcsolatos", aztán fura lenne ha otthon beadnám a sztorit :D De még nem is az, hanem én meg Pest konkrétan tűz és víz, és inkább attól tartanék, hogy úgy eltévedek, hogy senki nem talál rám :)
2014. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/255 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, mostmàr én is megtaláltam ezt a cikket :) Amugy úgy tudom, hogy ezeket az adásokat már règebb leforgattàk és azt mondták, hogy ő az adás utàn visszamegy a Londonba.. :((
2014. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/255 anonim ***** válasza:
100%
igen, felvételről megy a műsor, az összes részt leforgatták már, ergo a győztes is megvan, és a szépséges séfecskénk se mászkál már a stúdió környékére se - simán lehet, hogy tényleg visszament már akár Londonba, akár máshová -, de halljátok, tényleg jó lenne a nyomára bukkanni valahogy, teljesen kész vagyok a szemeitől, az a nézés basszus, sírba tesz! ;) iszonyatjó pasi, minden szempontból! remélem, lesz még több széria is ebből a műsorből, már előre rettegek, hogy mi lesz, ha vége lesz... xDD
2014. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/255 anonim ***** válasza:
100%
Neeee, látjátok ennyire vagyok képben, gondoltam hogy felvételről megy, de reméltem hogy csak ilyen 3-4 adással vannak előrébb mint a leadott műsor :( Pedig a döntő mehetne élőben, de ok akkor ez már csak álom. Most várhatunk amíg hazajön?:( Keressük meg! Én jelentem, mindenben benne vagyok! Komolyan :D
2014. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/255 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy ne legyen valakije mikor egy Isten :D vagy egy vagy több biztosan akad. Valószinüleg a Corvin negyedben található meg a műsor helyszíne. Én megtaláltam az eredeti facebook oldalát még amikor a műsor nem indult meg, de úgy, hogy voltak közös ismerőseink valószínüleg ezért dobta ki. Még télen volt fent utoljára szóval látszik, hogy kissé elfoglalt :D. És a műsor után pedig visszamegy Londolnba :( Vele tartanék szívesen :P:D
2014. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/255 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy, én simán elképzelem azt is, hogy nincs senkije(felesége legalábbis, gyűrű nincs az ujján, hála az égnek, így legalább a remény megmarad :D) mert ha ilyen elfoglalt, vagy folyamatosan dolgozik, sosincs ideje, azt szerintem nem sok nő tűri el, még akkor se ha ilyen "félistenről" van szó. ( Én jelentkeznék erre a "pozícióra",esküszöm, nagyon megértő lennék, ha így lenne, ahogy én azt most megálmodtam.) Csajok, keressük meg!! Még talán van rá esély, hogy nem ment vissza!
2014. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!