Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az rtl-en futó konyha főnök...

Az rtl-en futó konyha főnök című sorozatból, Bernáth József az-az a séfről tudsz többet mint a google?

Figyelt kérdés
Páldául facen sem találtam meg,ha valaki tudja belinkelné? Kösziii :) Meg némi info.. azt sem tudom,hány éves van-e barátnője...mert annyira zsáner...hogy az valami hiehtetlen.. :)))

2014. szept. 5. 16:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/255 anonim válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszik :)
2014. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/255 anonim válasza:
tValaki írta hogy Franciában van.. ez igaz volt ezt még a google-ból tudom... most Londonban él egy Francia étteremben dolgozik. kreativ séf valami ilyesmi.. a félreértések elkerülése végett :)
2014. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/255 anonim válasza:
67%

Sziasztok! Hát,szó-szó igen vonzó férfi a séf úr...és még tehetséges is!! Szerintem tök mindegy hól él,kivel él,van-e felesége esetleg családja....

Millió helyes férfi él rajta kívül,akik elérhetőbbek..

Ki tudja,attól még hogy valaki küllemre helyes,lehet hogy egy kiállhatatlan természetű ember....

Milyen érdekes,egy egyszerű séf,nem filmsztár és mert csak helyes pasi mennyi rajongót gyűjtött be....

De egy jó ötlet: lehet még jelentkezni a műsorba!!!!!!

Egyébként jó műsor,én is nézem...és nem csak a séf úr miatt!! Szerintem több száz vagy millió nőnek lehet zsánere..

2014. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/255 anonim ***** válasza:
Tanuljunk meg főzni és jelentkezzünk a műsorba. :D
2014. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/255 anonim válasza:
90%
Én már csak az utolsó 3-4 rész óta nézem, mikor elkezdték láttam egyet, akkor ritka nagy paraszt volt, de most meg kedves. :/ Furcsa, szerintem az első pár részben próbálták hozni a tipikus Gordon Ramsay féle stílust, csak az nem jött be a magyaroknak, tehát váltottak. ... Mivel imádom a főzős műsorokat, Jamie Oliver rajongó vagyok, ennek is örültem. Nekem mind a 3-om zsűritag szimpatikus, főleg a Bernáth, mivel nagyon tekintély parancsoló, jóképű is, én inkább a vékonyabb pasikra bukom, ő mintha kicsit húsosabb lenne, de hát a Jamie Oliver is helyes kis tokát meg pocakot növesztett, ilyen ez a séf szakma :D. Mivel megint hirdetik, biztosan lesz új műsor, én csak abban bízom, hogy abban már a versenyzők úgy dolgoznak majd együtt a Bernáthal, mint Ramsayvel a Pokol konyhájában, mondjuk Budapesten valamelyik híres étteremben, az nagyon jó lenne. És hogy a másik két zsűritag kicsit háttérbe kerül, mert szerintem a Bernáth bőven elég, sajnos a másik kettő véleménye sokszor hidegen hagy. A Zé cuki, de ennyi! A másiknak a nevét se tudom. :/ Egyébként lányok, no para, ha lesz új műsor, megint láthatjátok, lesznek újabb interjúk, és tuti megkérik, hogy csináljon egy Facebook fan oldalt. De szerintem egy ilyen embernek nem barátnője, sokkal inkább felesége és családja van. Lehet nem is vágyik annyira a média szereplésre.
2014. okt. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/255 anonim ***** válasza:
van neki csinálva egy fb-on fan club igaz nem a séf hozta létre,hanem mi rajongók.belinkelem és csatlakozz nyugodtan,ha szeretnél..:www.facebook.com/groups/315451495306548/
2014. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/255 anonim ***** válasza:
72%

felvételről megy a műsor, tehát nem tudtak menet közben koncepciót váltani, ezt így gondolták lenyomni a torkunkon, akár bejön nekünk, akár nem, ez van...


az elején nekem nagyon bejött, főleg a séf! de azóta kiábrándultam belőle, amikor láttam, hogy megtapsolja (azaz elismeri) a wossalalánya gyomorforgató akcióját, ahol nem elég hogy hihetetlen előnyhöz jutott, direkt megszívatta a versenyző társait - a szememben ez már túlment a tolerálható határán, ezt a fajta sportszerűtlenséget én mélységesen elítélem, és azt is, aki ezt még értékeli is!


azóta megcsappant a lelkesedésem a séfi iránt, és amióta egyre nyilvánvalóbbá vált az is, hogy a műsor egy adott koncepció mentén halad előre, miszerint mindegy mi történik, a wossalalánynak minden körülmények között győztesként kell kikerülnie a végére - nos, aki ehhez az arcát adja, annak az én szememben se gerince, se szakmai hitelessége nincs többé, és ez illúzióromboló... tehát hiába helyes, mutatós, lenyűgözően tehetséges pasi, ha gerince nincsen, számomra az nem vonzó, cseppet sem. :/


(bocs lányok, hogy leírtam a véleményem, de így gondolom, és szerettem volna hangot adni itt is a csalódottságomnak; és ha ezért jönnek majd a piros kezek..... hát jöjjenek, nem akarok képmutató lenni, vállalom a véleményem)

2014. okt. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/255 anonim válasza:
100%
Tényleg nagyon vonzó, úristen, bár nálam Zé is abszolút bejön! Alig várom a következő évadot, és nagyon örülök, hogy Kálmán nyert :)
2014. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/255 anonim válasza:
93%
Én már akkor oda voltam a szemeiért,mikor először megláttam a középiskolában :) Pedig az alattunk lévő osztályba járt.Az sem most volt!
2014. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/255 anonim ***** válasza:
oh.de jó neked :) és miket tudsz róla? :) nem szeretnél picit mesélni?
2014. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!