Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Egy 23 éves szűz fiú...

Lányok! Egy 23 éves szűz fiú taszító nektek?

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal, őszinte válaszokat várok!


(csak azért kérdem, mert egyszer már tapasztaltam)


2011. ápr. 22. 10:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim ***** válasza:
91%
menj le a hajógyárira bulizni, ott ingyen széptpakolhatsz valami ribit
2011. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/127 anonim válasza:
100%
Nem olvastam végig az összes választ, de egy biztos, a prostis megoldás nem megoldás. Azok a lányok, akik elfogadnák, hogy még szűz vagy (van ilyen bőven, itt is bőven volt ilyen válasz is!), azt már sokkal kevésbé fogják lenyelni, hogy érzelem nélkül vesztetted el. És ha egy lány tényleg fontos lesz neked, akkor nem leszel képes rá, hogy ezt elhallgasd előle.
2011. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:

Én is 23 évesen vesztettem el, azzal a lánnyal akivel nagyon megtaláltuk egymást. Azóta igaz a múlté a történet de örök szép emlék marad! (csak amikor sor került rá akkor tudta meg)


Az első alkalom még nehézkes volt, de nagyon beindultunk utána és ott voltak remegések is rendesen. Szóval megérte!

2011. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
Igen az, bocs.
2011. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 anonim ***** válasza:
Még csak az első két oldalt olvastam el, de arra a megszólalásodra reagálnék, hogy "ha ez kell hozzá hogy egyszer legyen barátnőm". Szerinted egy lánynak vonzó lesz a tudat, hogy a csávója még csak prostituáltakkal feküdt le????????????????????????
2011. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ezzel semmi gond, neekem ez nem lenne szakitó ok.sőt inkább szűz legyen mnit egy ágyból-ágyba ugráló majom:P


Ja, szerinted ha valaki 23 évesen szűz, akkor annak csak az lehet a másik véglete, hogy hímringyó. Okos kislány...

2011. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 anonim ***** válasza:
4. oldalnál járok: csúnya vagy?
2011. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/127 anonim ***** válasza:
100%

végigolvastam. Önbizalomra van szükséged, de nagyon. És kevesebb önsajnálatra. Nézd csak meg hányszor írtál a visszautasításaidról...

Légy jó abban ami a munkád, tanulj jól a suliban, tűnj ki valamiből, és meg fognak látni a lányok:)

2011. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 A kérdező kommentje:
Igen, csúnya vagyok. És nem tudok semmiből sem kitűnni, akárhogy is szeretném.
2011. ápr. 29. 08:38
 100/127 nusz ***** válasza:
100%

na, én végigolvastam mind a 10 oldalt.

először is hogy nézel ki? mi az hogy csúnya vagy? jársz bulizni? szórakozni? főiskola? vagy már dolgozol?

a másik hogy a hozzászólok nagy százaléka biztos fiatal még abból ítélve amiket írtak, hogy a pénz számít stb...stb...

én 23 éves lány vagyok, lefeküdtem már egy pár pasival de azért nem estem túlzásba (10 alatt van a számuk) a barátom ettől jóval több csajjal volt viszont neki még nem volt komoly kapcsolata (26) nekem már volt előtte másfél év, 9 hónap ami tartósabb volt, minket nem zavart hogy volt már mindkettőnknek előtte más. 2 éve vagyunk együtt,8 hónapja jegyeztük el egymást, már 3 hónapja együtt élünk, és csak még annyit a pénzről hogy nálunk én dolgozom mióta megismerkedtünk, ő még csak most kezdett el pár hónapja, mert most végezte el az egyetemet, ha olyan lettem volna meg sem ismerkedem vele, mert nem az volt fontos hogy van e pénze vagy nincs, elég modern felfogásuak vagyunk, nem volt gond ha én fizettem, persze nem arról van szó hogy mindent én ő meg semmit, csak azért nekem több pénzem volt, mert dolgozom, mint neki az ösztöndíja, na mindegy szóval csak azért írtam le ezeket, hogy egy kicsit komolyabb hozzászólást is kapj.

a másik dolog a szüzesség pedig olyan hogy mindenki akkora jelentőséget tulajdonít neki, pedig annyira nem nagy dolog mint ahogy sokan gondolják, most lehet lepontozni, de én így éltem meg, 17 éves voltam és 6 hónapja voltam együtt az akkori barátommal.

szóval ha válszolnál a kérdésekre amit az elején feltettem, akkor lehet kiderülne hogy miért utasítanak el a lányok.

2011. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!