Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Egy 23 éves szűz fiú...

Lányok! Egy 23 éves szűz fiú taszító nektek?

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal, őszinte válaszokat várok!


(csak azért kérdem, mert egyszer már tapasztaltam)


2011. ápr. 22. 10:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/127 anonim ***** válasza:
amúgy ha én k*rvához mennék úgy hogy szűz vagyok , sztem elmondanám neki hogy az vagyok lehet hogy normálisabban viszonyulna
2011. ápr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/127 .Daniel. ***** válasza:
Most gondolkozzunk kicsit női fejjel. Sokan azt írták hogy ők izgatónak stb találják az ilyen fiúkat meg hogy izgalmas ezt nem vitatom. Viszont azt ne felejtsd el hogy lehet hogy Te azért vagy szűz mert vársz az igazira de bennük mélyen fel fog jönni a kérdés hogy mi van ha valami baja van?ha valami nem stimmel vele?Ezt vagy nem veszik észre vagy nem szólnak róla szóval erre figyelj oda.
2011. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/127 anonim ***** válasza:
92%

az én párom 23 és szűz még ^^

iszonyú boldog voltam, amikor megtudtam, nem is mertem remélni, hogy lehet ilyet találnom, mármint ilyen korban meg minden

persze ha nem is lett volna szűz, akkoris elfogadom, mert szeretem, de annyira örülök, hogy ha esetleg vele élném le az életét, nem kell a szívében egy másik nő élményével osztozkodni (más barátnője volt, de nem akart házasság előtt szexet... mondjuk az a csaj ezt nem is nagyon tudta kezelni XD)

2011. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/127 anonim ***** válasza:
na igen, a szűzség mögött állhat egy olyan baj is, amit nem szívesen hirdet magáról a srác, és emiatt "húzta meg magát" évekig, pedig nyilván kívánná a dolgot (pl. ismerek olyat, akinek extrán ferde a farka, és nem is nagyon mer ismerkedni)
2011. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/127 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg az a legjobb megoldás hogy nem mondod azt hogy szűz vagy, nem ez a lényeg, hanem az attól való félelem, ha vki komoly kapcsolatot akar veled, és te csak vele fogsz lefeküdni benned lesz e a kíváncsiság hogy mással milyen? Mert engem nem érdekelne hogy szűz vagy, ha téged meg nem érdekelne utána hogy milyen mással és elfogadnád hogy életedben csak egy valakivel feküdtél le. Ha komoly kapcsolatban gondolkodsz. Egyéjszakás kaladot kereshetnél tapasztalatszerzésnek, de ne egy prostival. Sztem akadnak erre más lányok is. Ha egyszer kiderülne hogy prostival vesztetted el, hát én nagyon nem örülnék neki!
2011. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/127 anonim ***** válasza:
80%

De bírom, hogy a szüzességet egyfajta betegségként definiálják és, hogy aki ennyi idősen is az, az biztos valami szerencsétlen idióta.

A másik meg, az, hogy mi az, hogy a csajok nem akarnak szüzekkel lefeküdni. Valahol nekik is el kell kezdeni nem? JA, hogy már ebben is meg kell felelni, mert nem elég, hogy az illető legyen izmos, magas, humoros, pénzes, de még átlagon felüli tapasztalata is. A csajok meg letudják annyival, hogy szétteszik a lábukat.

2011. ápr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/127 anonim ***** válasza:
75%

11:27

hozzátenném én is még szűz vagyok (20/l), és hasonló véleményen vagyok az elvesztéséről mint párom, úgyhogy ebből nálunk télleg semmi probléma XD

de amúgy ha egy lány szeret, akkor nem fogja érdekelni szűz vagy-e, mármint emiatt nem fog dobni vagy ilyesmi

ahogy mondták, ha meg kalandot akarsz, nem kell megmondani... olyan csajnak úgysincs köze hozzá, mert érzelmileg nem áll hozzád közel

2011. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/127 anonim ***** válasza:
90%

11:34

én meg azt bírom, hogy te is meg a többi pasi is élből ignorálja azokat a válaszokat, hogy: "szerintem izgató", "nekem volt már ilyen és nem zavart" stb, és úgy beszél mintha mindenegyes válaszoló azt mondta volna, hogy "fújj de lúzer"

ez a kérdés is szerintem egyéni vélemény, és személyfüggő

észrevehetnének, hogy jöttek ilyen is meg olyan is válaszok

csajok között is van bunkó rib@nc ahogy pasik közt is f@szkalap, de ugyanúgy vannak rendesek

2011. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/127 anonim ***** válasza:

íme egy kérdés" ezzel kapcsolatban" :


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/127 anonim ***** válasza:

11:34

hát azért van valami abban a definícióban :) valljuk meg ...

2011. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!