Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Egy 23 éves szűz fiú...

Lányok! Egy 23 éves szűz fiú taszító nektek?

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal, őszinte válaszokat várok!


(csak azért kérdem, mert egyszer már tapasztaltam)


2011. ápr. 22. 10:13
 81/127 anonim ***** válasza:
okés te tudod.minden jót neked is.
2011. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
írjak privit neked engem érdekelnél:P 21/L
2011. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:

ma 19:23

Hogyan irjon amikor nem is tud neked?

2011. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 A kérdező kommentje:
19:23: én már feladtam az ismerkedést, nincs kedvem egy ideig több visszautasításhoz. de ha akarsz, akkor természetesen írhatsz, a címem publikus...
2011. ápr. 23. 20:07
 86/127 anonim ***** válasza:
5%

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2. A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3. Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján.


Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2011. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 A kérdező kommentje:
szerintem meg az arc számít a legtöbbet. ezért kapok folyton visszautasításokat.
2011. ápr. 23. 22:14
 88/127 anonim ***** válasza:
6%

tegnap 22:14

Igen ez igaz!

Ha már nem Brad Pitt-es arcod van,szóba sem jöhetsz!

2011. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 anonim ***** válasza:
6%
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2011. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 A kérdező kommentje:
én szégyellem magam miattad :(
2011. ápr. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!