Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Egy 23 éves szűz fiú...

Lányok! Egy 23 éves szűz fiú taszító nektek?

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal, őszinte válaszokat várok!


(csak azért kérdem, mert egyszer már tapasztaltam)


2011. ápr. 22. 10:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
35%
de figyeljetek ha valaki szűz az nem egy betegség.az csak egy ideiglenes állapot.neharagudjatok, de én nem érzek nagyobb önbizalmat mert nem vagyok szűz, vagy nem gondolom másnak magam.ugyanaz maradtam, nehogy azt higyétek, hogy egy dugás miatt már teljesen megváltoztok
2011. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:

Az idő előrehaladtával a szűzesség egyre nagyobb depressziót tud okozni, ez nálam így van. Az egészséges testi-lelki élethez elengedhetetlen a szex.

Rengeteg szűzesség elvesztős történetet lehet olvasni. Függ az is, hogy ki milyen életkorban veszti el és milyen típusú ember. A szűzesség elvesztésének hatására mindenki változik, de nyílván mindenkinél más és más a változás és nem is mindenki veszi észre a változást, mert nem elemezgeti magát.

Pl. a félénk, önbizalom hiányos fiúk bátrabbak lesznek, ha jól sikerül az első.


Rengeteg ilyen történetet lehet olvasni.

Itt éppen volt egy ilyen kérdés már, de az indexen is rengeteg szűzesség elvesztős történet van.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__839583

2011. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
100%

Beillesztek egy szűzesség elvesztős történetet, ő prostival volt először, az indexen találtam.

Remélem nem haragszik meg, hogy beillesztem ide. Elég régi történet már, de nagy hatással volt rá.


Nagyon nagy élmény lesz ám, több szempontból is. Bennem "elszabadult a pokol", miután eljöttem, aznap éjjel nem is tudtam aludni, és másnap is folyton merevedésem volt, szombaton pedig már a szőnyeget kapartam tébolyultam, annyira beindultam. Fantasztikus dolog átölelni egy nőt, vadul csókolózni, majd szép lassan kibontani egymást a ruházatunkból. 
Az első alkalom egy kissé gépies, személytelen volt, és mert szokatlan volt, beszélgetni sem nagyon tudtam, de holnap már felszabadultabb leszek. Azzal kezdte, hogy meséljek valamit magamról, és a nevemen, életkoromon kívül semmi nem jutott eszembe. Megkérdezte, mivel foglalkozom, van-e feleségem, gyerekem, barátnőm. Erre naivan hördültem fel, ő meg elnevette magát, hogy a vendégei 90 %-a kapcsolatban él. Ezután elmentem zuhanyozni, majd leültem mellé az ágyra, és bevallottam, hogy szűz vagyok, amin nem lepődött meg. Annyit kért még, hogy fájdalom okozós dolgokat ne csináljak, és én megnyugtattam, hogy nincs ilyen tervem, csak egy normális, közvetlen, kölcsönös örömszerzést szeretnék. Aztán elkezdett csókolni a nyakamon, én is őt a nyakán, majd száj, majd mell, majd ismét száj, aztán vetkőzések. Kértem, hogy ő legyen felül, aztán jött a többi póz, majd 69-ben fejeztük be.

Holnap hosszú, kb 20 perces előjátékot akarok ruhában, az nagyon felizgat. Már ismerem az erogén zónáimat, nekem az a fejemen van mindenütt. Satöbbi.

Szóval menj, megéri, már csak a kaland kedvéért is. Azóta másképp nézek a nőkre: a hüvelyük tájékát is figyelem, és elképzelem, hogy ott vagyok a lábai közt a nyelvemmel...Jajj, tudok-e ma aludni?

A maszturbálás pedig kib.szott szánalmas a szeretkezéshez képest!

2011. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:

tegnap 12:37


Csakhogy ez nagyon ritka hogy kifogj egy ilyen "barátnő feelinges" lányt..Talán ilyen csak a mesékben létezik..

2011. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 A kérdező kommentje:

Már elvesztettem a szüzességem. (barátnővel, tehát nem egyszer fizetős alkalom volt)


Úgyhogy már objektíven tudok válaszolni a kérdésre: igen, a lányok 99%-a visszataszítónak találja ha egy fiú 18 éves kora felett szűz. (nekem sikerült azt az 1%-ot megtalálnom, akit nem érdekelt hogy szűz vagyok, mert csak én érdekeltem)


beszélgettem nőkkel azóta, és voltak olyan vélemények, hogy inkább olyan pasival járna/feküdne le, aki eddig csak prostinál volt (de nem kapott el semmit), mintsem egy olyannal aki még soha nem szexelt.


ennyire felszínesek az emberek.

2012. jan. 18. 07:27
 126/127 anonim ***** válasza:
Szívből örülök és gratulálok, hogy összejött. :)
2012. jan. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:

Na ezt a fogadd el magad, ahogy vagy- sztorit, kicsit pontosítanám: Fogadd el, hogy van egyéniséged, gondolataid és kövesd azt. Fogadd el, hogy ilyen a szemed, a szád és az orrod. Fogadd el, hogy neked is nyitott a kapu a boldogságra. És fogadd el, hogy izzadnod kell a sikerért. Szóval: nem létezik, hogyha a testi és lelki épülésedbe elég energiát fektetsz, nem kamatozna. Eddz heti párszor, ügyelj a higiéniára. (a "majd én körmére nézek annak a legénynek" lehet, hogy nem véletlen alakult ki) Legyél közvetlen. Mindenkivel. Legyél humoros. Ha nagy szájú vagy

alapjáraton, akkor készülj fel, hogy nagyon komoly meccseid lesznek a csajokkal. Először szóban. Tanuld meg viccesen lekezelni a beszólásokat, és ne szívd magadba. Légy vitathatatlan. Ha ezeket követed egy nap te is szipogod majd a kokaint az (egyik) álomnőd seggéről.F.

2014. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!