Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Egy 23 éves szűz fiú...

Lányok! Egy 23 éves szűz fiú taszító nektek?

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal, őszinte válaszokat várok!


(csak azért kérdem, mert egyszer már tapasztaltam)


2011. ápr. 22. 10:13
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 A kérdező kommentje:
Daniel: köszönöm. Ez is értékes válasz volt, akárcsak a 22 éves lányé, akire előző hozzászólásomban reagáltam.
2011. ápr. 22. 11:51
 52/127 A kérdező kommentje:
11:28: komoly kapcsolatot szerettem volna, de ennyi visszautasítás után lemondtam arról, hogy barátnőm lesz. valószínűleg a külsőm miatt van ez nem is a szüzességem miatt... mindegy.
2011. ápr. 22. 11:54
 53/127 A kérdező kommentje:
Kalandok meg végképp esélytelenek. Sajnos nem nagyon akaródzik elmenni prostihoz, de ha valaha is tapasztalni szeretném milyen egy szexuális együttlét, akkor kénytelen leszek.
2011. ápr. 22. 11:56
 54/127 anonim ***** válasza:
90%

11:27 és 11:37 vagyok

én is lemondtam róla hasonlóképpen, hogy lesz pasim, kedves kérdező! aztán mégis lett, és nem is lehetne jobb!

amúgy csak annyi kell, hogy fogadd el önmagadd ahogy vagy, és ne érdekeljen, hogy kinek kellessz meg kinek nem, jó vagy úgy ahogy vagy ;) utána meg lesz majd aki úgy gondolja, hogy hát ez nekem is jó :D

tudom akkora maszlagnak hangzik ez, én is azt hittem! de ténylegesen amíg görcsöltem rajta, addig nem volt pasim, amikor úgy voltam vele, hogy áh mindegy, jó vagyok én így is, meg nem érdekel, jó életet élek anélkül is, értékes ember vagyok így is, akkor meg rögtön lett XD

2011. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:

A 43%-os idiótának köszönöm, hogy minden lány nevében beszél idióta közhelyes, itt gyk-n sokszor hangoztatott szövegeket, hogy a kérdező még véletlenül se érezze, hogy esélye van.


Én 19 éves lány vagyok, szintén szűz, és minden bizonnyal a 20. évem is így fog elkezdődni, ugyanis csak olyannal lennék együtt, akibe szerelmes vagyok, akivel szeretjük egymást, akivel bízunk egymásban, s akivel már egy ideje együtt vagyok, szóval nem azonnal, mert nem elsődleges pont, hanem hogy passzolunk-e emberként. Az a normális, ha ezeket szemügyre véve jön létre a szexuális kapcsolat, mert ez nem játék, ahogyan sokan felfogják.


Ahogy egy másik lány is írta, ilyesmit sokkal jobban szeretnének bizonyos lányok, mint aki már megdöntötte a fél várost. Őszintén. Aztán persze biztos vannak olyan lányok, akik nem így gondolják. Nem közöttük kell keresgélni.

2011. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 A kérdező kommentje:
12:11: azért egy lánynak sokkal könnyebb pasit szereznie, mint egy pasinak barátnőt :) a nők ugyanis picivel jobban nézik a külsőt ;)
2011. ápr. 22. 12:16
 57/127 A kérdező kommentje:

12:13: nem sok olyan lány van, de amúgy is felesleges lányokat keresnem, mint eddig ezután is visszautasítás lesz a vége. tehát nem éri meg a keresésbe fektetett energia. inkább másra használom.


43%-os srác valóban unszimpatikus, de nem miatt "írom le magam"...


Olyan lányt sem szeretnék, aki poénként fogná fel hogy szűz vagyok, és csak ezért érdeklem őt.

nem bárkit és nem bármit áron szeretnék!

2011. ápr. 22. 12:20
 58/127 anonim ***** válasza:

12:11 vagyok, és meg kell mondanom, hogy volt, hogy olyan pasiba szerettem bele, aki elsőre nem tetszett külsőre, mármint elég csúnyácska volt...

aztán miután beleszerettem, hirtelen a külsejéhez is vonzódni kezdtem (de nem jöttem össze vele, mert nem kellettem neki XD)

szóval tényleg ez nem számít, csak emlékezz arra, hogy szerelmet megtalálni nem olyan egyszerű... ismerkedni kell, és egyszer lesz olyan, aki neked is tetszik és te is neki, lehet hamarabb, lehet később, de egszer úgyis

csak akkor ne szalaszd el a lehetőséget ;) (főleg, hogy a pasinak illik a kezdeményező lépést megtennie)

2011. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
3%
Sok itt a képmutató leányzó!
2011. ápr. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
irtam már ide párat.a második vagyok.hát én nemtudom elképzelni hogy léteznek olyan csajok akik azért szakitanak valakivel mert még szűz.amikor emgtudtam hogy a párom is szűz boldog voltam, é s igy együtt veszitettük el a szüzességünket.else tudnám másképp képzelni.ne szerelem nélkül akard elvesziteni a szüzességedet szerintem.elsőnek fogadd el önmagadat,legyél nyitottbb és bizalomteljes.nézd meg sok lánnyal fogsz járni, de én nem adnám oda egy prostinak a szüzességem a helyedben.tudom lefognak hurrogni emiatt de sztem ne tedd.
2011. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!