Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Egy 23 éves szűz fiú...

Lányok! Egy 23 éves szűz fiú taszító nektek?

Figyelt kérdés

Ez egy anonim oldal, őszinte válaszokat várok!


(csak azért kérdem, mert egyszer már tapasztaltam)


2011. ápr. 22. 10:13
 71/127 anonim ***** válasza:

12:24 vagyok, és én se hittem a tündérmesékben

aztán most már ezt nem tudom őszintén kijelenteni XD

néha megesnek, és kell őket tudni értékelni XD

de amúgy fél éve még én is ugyanezt mondtam mint te, meghogy nekem úgyse lehet barátom

aztán most meg van, és nem tudnék jobbat kívánni, tökéletes

de annyira a véletleneken múlt, hogy nem igaz XD egy apró dolgot másképp csinálunk, és sose meg se ismerjük egymást

arról meg ne is beszéljünk, hogy amikor randira hívott, majdnem nem esett le, és majdnem véletlen visszautasítottam tudtom nélkül XD

most se értem hogy lehet ilyen, de hát a tündérmeséket se lehet soha megmagyarázni :P csak megtörténnek és kész XD

2011. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
14:09es vok hidd el lelsz majd magadnak valakit ne szomorkodj.próbálkozz sok lánynál nemfog mnidenki elutasitani.
2011. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:

"11:34

én meg azt bírom, hogy te is meg a többi pasi is élből ignorálja azokat a válaszokat, hogy: "szerintem izgató", "nekem volt már ilyen és nem zavart" stb, és úgy beszél mintha mindenegyes válaszoló azt mondta volna, hogy "fújj de lúzer"

ez a kérdés is szerintem egyéni vélemény, és személyfüggő

észrevehetnének, hogy jöttek ilyen is meg olyan is válaszok

csajok között is van bunkó rib@nc ahogy pasik közt is f@szkalap, de ugyanúgy vannak rendesek"


Ne használd már ezt a köcsög facebook nyelvet, mert k.rvára nem tudom mit jelent az, hogy ignorál, de nem is érdekel. Ha meg úgy véled, hogy ez egyén és személy függő, akkor miért akadsz ki az én véleményemen?


"11:34

hát azért van valami abban a definícióban :) valljuk meg"


Jó rendben van, akkor a szüzesség egy betegség. Mindenki aki szűz az beteg, kezeljük őket, de inkább zárjuk be mindent valahová. Elfelejtettem, hogy ma már az a menő, ha valaki 13 évesen szerte-szét b.szatja magát.

2011. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
60%

ma 18:15

fini tini

2011. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 A kérdező kommentje:
15:47: ennyi visszautasítás után egy jó időre elment a kedvem a próbálkozásoktól. és igen ahogy eddig, ezután is mindenki vissza fog utasítani... nem tudom miért hihetetlen.
2011. ápr. 22. 21:47
 76/127 anonim ***** válasza:
számomra azért, mert szimpi csávónak űnsz, nem egy tapló baromnak, és nemtudom h miért utaistanak vissza a lányok.olyan szomorú ilyet hallani:(ismerek olyan fiúkat akik nagyon bunkóók, és nemis egy álompasik, mégis sok csaj szalad utánnuk, te emg nagyon intelligens kedves pasinak tűnsz, nem értem h mi a baj.nagyon remélem hogy találsz magadnak egy lányt akivel jól meglesztek mert nagyon megérdelmed.kivánom a legjobbakat,fogok érted imátkozni is:P 15:47es voltam.
2011. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 A kérdező kommentje:

ilyen az élet ;)

de azért köszi!

2011. ápr. 22. 22:31
 78/127 A kérdező kommentje:

tulajdonképpen ezt már mások is mondták nekem. sőt konkrétan már utasítottak vissza így is...


csak azért én is szeretnék válogatni a lányok közül, olyan pl. nem kell akinek csak azért kellenék, mert a sármos pasik kihasználták, és "lejjebb" teszi a lécet. mert az nekem elég megalázó lenne.

2011. ápr. 22. 22:35
 79/127 anonim ***** válasza:
91%
uccsó vok.ez teljesen megérthető.nem is mnotam h akárkivel járj, csak bizti lelsz magadnak olyan lányt, akivel igazán boldog lehetsz.tiszta szivemből kivánom h boldoglégy egy gyönyörű okos szép és intelligens nő oldalán, aki igazán szeret mert megérdemled.én továbbra is csak bátoritani tudlak, hidd el nem fogod megbánni.
2011. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 A kérdező kommentje:

köszönöm, de most több visszautasításra nincs szükségem :)

úgyhogy majd inkább igyekszek erről elterelni a figyelmemet...

minden jót!

2011. ápr. 22. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!