Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ítélik el a nőket, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket, akik szeretik a nagyobb péniszt?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok amikor valaki folyamatosan 23+ centivel rendelkező embereket keres.


Inkább 16 felett és 20 alatt.


Miért lenne ettől bárki repedt sarkú?



márc. 27. 12:34
 11/99 anonim ***** válasza:
59%

#10

Oké kisfarkú barátom, higgy amit akarsz, nagyobb farokkal akkor is jobb a szex. De nyilván nem hiszed el, mert sérti az egodat, ettől még így van.

márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
92%
Én nő vagyok és igazat írt, aki azt írta, hogy nem a méret a lényeg. De ti tudjátok. Kinek mi.
márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
33%
Engem nagyon nem érdekel, hogy melyik nő mekkorát szeret. Felőlem vehet akár lóf..sz méretű dildót is valaki. :D
márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy olyan érdekes, hogy a nők és a férfiak mennyire másképp kezelik a kritikát. Ha valaki leírná, hogy “neki csak nagymellű nővel jó a szex, a kis mell nem tetszik”, én teljes nyugodtsággal elfogadnám, nem lehet mindenkinek tetszeni, ettől még sok más pasinak bejövök. De ha én mondom, hogy nekem a nagyobb farokkal jön, akkor vagy hazudok, vagy nekiállnak hisztizni a kisfarkú pasik, akkor is, ha elmondásuk szerint nem ez számít és sok nőnek ez jön be. Akkor mi a probléma?:D Mindenkinek nem lehet tetszeni.
márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
27%
#11: Bohóc vagy. Olyat kisfarkaztál most le, akinek valójában nem kicsi és tudja hogy mivel jár, ha ekkora mérettel kell egy átlagos lánnyal szexelned, mert nyilván van tapasztalatom vele, ellenben veled. Még kotonból is csak 1-2 fajta jó, ami szintén hátrány 14-15-höz képest. Ennél messzebb nem is lehetnél a valóságtól, de álmodozzál tovább.
márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
71%
#15 miért lenne tapasztalatom lánnyal való szexszel, ha hetero nő vagyok?🤣Hadd tudjam már eldönteni, hogy nekem mekkorával jó.
márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
75%

Vicces, amikor a férfi akarja megmondani a nőnek, neki milyen érzés a szex mekkora farokkal🤣

Egy 16-18 centis pénisz a nők többségének nem kellemetlen. Afelett már lehetnek gondok, de ez EGYÉNFÜGGŐ, attól még, mert valaki volt már olyan nővel, aki a 13 centit is egy rombolónak érzi, a másiknak kicsi lesz.

És rohadtul nem csak az számít, hogy valakinek van-e hüvelyi orgazmusa szex közben, ha azt se érzem, hogy bent van, akkor nem akarok szexelni, ennyi, azt a részt is lehet élvezni a szexben, amikor simán csak érzed a péniszt, ennyi erővel nektek is lehetne mondani, hogy most mit gáz az, ha harangozol a csajban, nem tök mindegy, majd a végén kiveri. Mi a fsznak a behatolásos szex, ha nem jó? Akkor ennyi erővel én csak kiverem neki ő meg kinyal, azt a fogamzásgátlást is el lehet legalább felejteni.

márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
9%
#16: Aha ha te nő vagy akkor én is.🤦
márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
69%
vannak nok akiket meg kimondottan izgat a kisebb penisz. Akinek a nagy jo annak az. A kerdes provokativ es eselyes hogy egy ronda ferfi irta ki akinek ezen felul semmi pozitiv tulajdonsaga nincsen. A nagyfarkuaknak nehezebben szokott fealni sokszor mivel tobb verrel kell megteljen es hamarabb is elszoktak sulni.. nyilvan van az a no akinek megfelel az 5-10 perces szex is.
márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
10%
#17: Az ugye megvan, hogy nem csak a hosszú is lehet, hanem vastag is? És hogy az is számít? Nem kell válaszolnod, nyilván nem tudod miről beszélsz. Kivéve ha te vonalzóval méred, hogy milyen hosszú fér be a női ismerőseidnek? Ne fáradj a kamuzással már. Nem tudod megmondani centire pontosan, azt csak az tudja akié a f*sz és lemérte magának. Nem szexeltél te még nagy farkú pasival, sőt lehet nő sem vagy. Nagyon uncsi ez már, hogy olyan oktat másokat, akinek fogalma sincs milyen.
márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!